Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

sylllwia 12:00, 07 paź 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
W nowym wątku już tyle stron u Ciebie.
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
Milka 12:04, 07 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Sylwia, wnioskuje, że i u ciebie pogoda nie najlepsza
i jak się cieszę, że jesteś
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
sylllwia 12:10, 07 paź 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Pogoda nie zachęca dzisiaj do spaceru i wychodzenia z domu.
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
kasik778 12:10, 07 paź 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
irena_milek napisał(a)


dobranoc, ide pomieszkać z mężusiem..i kurowac nogę, bo mnie strasznie uziemiła!

i niepokoi mnie mój rh, nadal kwitnie!..i rośnie, to chyba nienormalne o tej porze! to jest Cunigham White




No właśnie, czytałam kiedyś, że ta odmiana powtarza kwitnienie, ale nie wiedziałam, że tak późno

Fajnie kupię sobie tą odmianę, bo jeden rodek mi padł po zimie, zobaczymy jak będzie po tej...

Ile ciekawych informacji jest na forum, potem człowiek wie, co warto kupić, a co nie
Tak też dowiedziałam się, że magnolia Susan powtarza kwitnienie, oczywiście ją nabyłam

Mam nadzieję, że twoja kostka ma się lepiej


Kasiu, bombowy avatarek ja też tu sie dużo nauczyłam i większośc nowych nasadzeń, to wpływ Ogrodowiska; Susan powtarza kwitnienie, ale mnie od klilku lat pierwszy raz podmarzłą w kwietniowe mrozy; może odbije, bo część zdrowa, a część umarzła, głupio to wygląda póki co! nóżka lepiej


To cię cieszę, że noga lepiej
Mi w tym roku w maju zmarzła magnolia galaxy, ale potem podwoiła swoją wielkość, podobnie stało się z azaliami, rosły jak szalone, po tym jak mróz zniszczył wszystkie kwiaty
____________________
Milka 12:11, 07 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
A to moi przyjaciele, towarzyszą mi przy wszystkich pracach w ogrodzie, tylko muszę się mieć na baczności, bo jedno z nich jest kleptomanką...a druga podjada trawki ozdobne i wyglądaja jak oskubane!
najmniejszy...tego trzeba chronić przed dużymi, bo mały i liżą go ile chcą, chociaż wcale mu się to nie podoba! system warknięć ostrzegawczych jakie wydaje, są lekceważone, ot psia dola

robione z ukrycia...bo zaraz by merdały i lizały!...ja wciąz merdam usmiechem



____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:12, 07 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
sylllwia napisał(a)
Pogoda nie zachęca dzisiaj do spaceru i wychodzenia z domu.


dokładnie tak, ale czekam, może później będzie lepiej, a jak nie...leniuchuję na całość, to u mnie rzadkość!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:14, 07 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457


To cię cieszę, że noga lepiej
Mi w tym roku w maju zmarzła magnolia galaxy, ale potem podwoiła swoją wielkość, podobnie stało się z azaliami, rosły jak szalone, po tym jak mróz zniszczył wszystkie kwiaty


Kasiu, rany ...toż to dla mnie radosna nowina, mówiłam, będą pozytywy...liczę, że i u mnie tak się stanie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Monic 12:18, 07 paź 2012


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Irenko, nowa część, a już tyle stron zapisanych
____________________
mój ogród Monika
an_tre 12:31, 07 paź 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
irena_milek napisał(a)
A to moi przyjaciele, towarzyszą mi przy wszystkich pracach w ogrodzie, tylko muszę się mieć na baczności, bo jedno z nich jest kleptomanką...a druga podjada trawki ozdobne i wyglądaja jak oskubane!
najmniejszy...tego trzeba chronić przed dużymi, bo mały i liżą go ile chcą, chociaż wcale mu się to nie podoba! system warknięć ostrzegawczych jakie wydaje, są lekceważone, ot psia dola

robione z ukrycia...bo zaraz by merdały i lizały!...ja wciąz merdam usmiechem



Jakie fajne mordki a mnie zawsze towarzyszy kotek, jak usłyszy głosy zaraz się pojawia i plączę pię pod nogami, trzeba uważać żeby go nie nadepnąć
Irenko u nas piękna słoneczna niedziela przesyłam więc same radosne uśmiechy
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Milka 12:39, 07 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Moniko, fajnie, że i ty zajrzałas...pogoda byle jaka, leń się rozpanoszył na całość..stronki lecą
pozdrawiam serdecznie

Aniu, ty masz cudne te kotki i stale o nie dbasz; fajnie, że u ciebie wspaniała pogoda i mnie też ja przesyłasz, więc może jednak wylezę z tego domowego kokonu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies