Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Welka 11:23, 07 paź 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
irena_milek napisał(a)

Irenko - dzisiaj bym odpuścił robotę . Niech noga odpocznie. Wszystkie zakątki śliczne. Pozdrawiam.


Może i tak zrobię, bo jakos nie mogę się zebrać przez to ostrożne stawianie stopy; w końcu wykorzystam niedzielę..niedzielnie


Irenko, a umiesz tak niedzielnie posiedzieć, bo mnie zawsze "nosi" i nie umiem tak usiąść przed telewizorem i nic nie robić
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Gardenarium 11:26, 07 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pozdrawiam Irenko niedzielnie i jadę na polowanie na starocie i drzewka Grujecznik na celowniku
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
JulkAd 11:27, 07 paź 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
To ja życzę prawdziwego niedzielnego odpoczynku w ten, mało ciekawy w pogodę, dzień
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
monteverde 11:29, 07 paź 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
No nie tu 13 stronka , a ja jeszcze po starym wątku buszowałam Zakątki śliczne, nasadzenia żurawkowe przebogate, zostawiam różyczki na nowy wątek i pozdrawiam życząc zdrowia
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Milka 11:51, 07 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ewelinka231281 napisał(a)


Irenko - dzisiaj bym odpuścił robotę . Niech noga odpocznie. Wszystkie zakątki śliczne. Pozdrawiam.


Może i tak zrobię, bo jakos nie mogę się zebrać przez to ostrożne stawianie stopy; w końcu wykorzystam niedzielę..niedzielnie


Irenko, a umiesz tak niedzielnie posiedzieć, bo mnie zawsze "nosi" i nie umiem tak usiąść przed telewizorem i nic nie robić
Pozdrawiam


w sumie..nie umiem! ale czasami organizm za mnie decyduje i plątam się, mądry ten nasz wewnętrzny system
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
kasik778 11:52, 07 paź 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
irena_milek napisał(a)
dobranoc, ide pomieszkać z mężusiem..i kurowac nogę, bo mnie strasznie uziemiła!

i niepokoi mnie mój rh, nadal kwitnie!..i rośnie, to chyba nienormalne o tej porze! to jest Cunigham White




No właśnie, czytałam kiedyś, że ta odmiana powtarza kwitnienie, ale nie wiedziałam, że tak późno

Fajnie kupię sobie tą odmianę, bo jeden rodek mi padł po zimie, zobaczymy jak będzie po tej...

Ile ciekawych informacji jest na forum, potem człowiek wie, co warto kupić, a co nie
Tak też dowiedziałam się, że magnolia Susan powtarza kwitnienie, oczywiście ją nabyłam

Mam nadzieję, że twoja kostka ma się lepiej
____________________
Milka 11:53, 07 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gardenarium napisał(a)
Pozdrawiam Irenko niedzielnie i jadę na polowanie na starocie i drzewka Grujecznik na celowniku


Danusiu, wzajemnie i ...ciebie nosi! ale fajne spędzenie czasu i ten grujecznik podziwiam, musze go koniecznie powąchać!! udanych łowów, koniecznie zajrzę, co upolujesz
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:53, 07 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
JulkAd napisał(a)
To ja życzę prawdziwego niedzielnego odpoczynku w ten, mało ciekawy w pogodę, dzień


I wzajemnie Jula, ale nawet w tym pochmurnym dniu znalazłam pozytywy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:54, 07 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
monteverde napisał(a)
No nie tu 13 stronka , a ja jeszcze po starym wątku buszowałam Zakątki śliczne, nasadzenia żurawkowe przebogate, zostawiam różyczki na nowy wątek i pozdrawiam życząc zdrowia


Aniu, cudna róża fajnie, że trafiłąs do nowego bo samej byłoby mi tu smutno
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:56, 07 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
kasik778 napisał(a)

dobranoc, ide pomieszkać z mężusiem..i kurowac nogę, bo mnie strasznie uziemiła!

i niepokoi mnie mój rh, nadal kwitnie!..i rośnie, to chyba nienormalne o tej porze! to jest Cunigham White




No właśnie, czytałam kiedyś, że ta odmiana powtarza kwitnienie, ale nie wiedziałam, że tak późno

Fajnie kupię sobie tą odmianę, bo jeden rodek mi padł po zimie, zobaczymy jak będzie po tej...

Ile ciekawych informacji jest na forum, potem człowiek wie, co warto kupić, a co nie
Tak też dowiedziałam się, że magnolia Susan powtarza kwitnienie, oczywiście ją nabyłam

Mam nadzieję, że twoja kostka ma się lepiej


Kasiu, bombowy avatarek ja też tu sie dużo nauczyłam i większośc nowych nasadzeń, to wpływ Ogrodowiska; Susan powtarza kwitnienie, ale mnie od klilku lat pierwszy raz podmarzłą w kwietniowe mrozy; może odbije, bo część zdrowa, a część umarzła, głupio to wygląda póki co! nóżka lepiej
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies