Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika

Madzenka 18:22, 05 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
JulkAd napisał(a)


No to Tytus szkolony, prawdziwy z niego gentelman.. moją sunię też uczymy poza teren wychodzić, ale czasami się zapomina...tylko z suczkami o tyle lepiej, że sika raz, a dobrze i zawsze jest konewka w pogotowiu


Mój Titi kastrat Farinelli więc nawet gdy siknie to niegroźnie i szczeka dziwnie
Ja wyprowadzam Tytusa ale gdy wyjeżdżam córka czasami z lenistwa nie robi tego... i pies dostaje pomieszania zmysłów....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:22, 05 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
gierczusia napisał(a)


... Ja tak samo


Normalnie dzisiaj muszę bąble smarować bo swędzą...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
18:30, 05 lip 2013
na chwilę obecną nie mam bliższego zdjecia ( jak cos to usunę ten post)
moje kupiłam pod nazwa anabel i nie widze różnicy z twoimi, a powinna być mi sie wydaje
( oczywiście moje musze powiązać - miało sie tyle dzis wydarzyć - a tu grzmi błyska i leje )


JulkAd 18:42, 05 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Marzena2007 napisał(a)


Mój Titi kastrat Farinelli więc nawet gdy siknie to niegroźnie i szczeka dziwnie
Ja wyprowadzam Tytusa ale gdy wyjeżdżam córka czasami z lenistwa nie robi tego... i pies dostaje pomieszania zmysłów....


U mnie podobnie....wszystko przez te Córki, które zresztą bardzo kochamy....
.....a wlaśnie Twoja Córcia zadowolona z matury?... Bo to chyba biologia była?, nie wiem czy dobrze pamiętam....
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
anax 19:20, 05 lip 2013


Dołączył: 11 maj 2013
Posty: 219
Marzenko, u mnie prawie wszystko w fatalnym stanie z powodu koszmarnych burz. Ilość wody jak spadła w czerwcu zrobiła swoje. Nawożę ile można, wiec mam nadzieję, bu...
____________________
anax- Rozwojowy kawałek pola
Bogdzia 21:05, 05 lip 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Byłam, poczytałam i obejrzałam , bardzo mi sie podobało a najbardziej Ty w żywopłocie,pozdrawiam
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
malkul 21:26, 05 lip 2013


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Marzenko dziękuję za wpisy.bardzo przydatne. dzis było pierwsze kulowanie. fotek nie ma bo padam na pysk. i nwet nie zdążyłam posprzątać po cięciu bo deszcz przyszedł.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
gusiarz 21:34, 05 lip 2013


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Madżen - przyszłam pokłony bić w podzięce za rady gliniasto-piaszczyste... Choć przyczyną mokrości była pęknięta rura biegnąca od rynny do studni... echhh lajfik...
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Syla 21:42, 05 lip 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Mam nadzieję , że u Ciebie zapowiedziany deszcz się pojawił .... U mnie w tej chwili burza i mocne opady .... Fajnie bo nie muszę podlewać

Buźka w grabach i rączka .... uśmiechnęłam się do tych fotek .... lubię do Ciebie zaglądać ... papatki
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Loosiuu 21:53, 05 lip 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Byłem, zobaczyłem, powzdychałem...
U mnie okrywowe też leżą przez deszcz Graby piękne ! Ostatnio zachwycam się 'fatigiatami'. Zobaczyłem je w nasadzeniach przed Starym Browarem w Poznaniu, takie gęściutkie od samego dołu i się w nich zakochałem!
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies