Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

ewakatowice 14:51, 20 kwi 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Nowy płot zachwyca, ze też mój eM nie jest taki robotny
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Magda70 19:41, 20 kwi 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Witajcie...
Impreza była taka szalona i wyczerpująca że dwa dni odpoczywalam...
Jeden dzień w ogrodzie a drugi w Szczecinie

Szkoda tylko, ze po imprezie sama musialam sprzątać wrrr....

Dobra...lece dalej bo jakieś pytania były...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 19:49, 20 kwi 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
aleksandra_g napisał(a)




ty czarownica jedna ty! nie wiem o co Ci chodzi toć ja lekka jak piórko
przyjedź ty w końcu w nasze rewiry to Cie wytargam za kudły zobaczysz! zołzowata...

Pewnie Cie to nie obchodzi nic a nic, ale wystrachana byłam tym Twoim płotem, bałam się, że przegieliście, że to za mocny akcent już będzie.... i jest mocny ale jak się pod nim zazieleni to będzie pięknie więc spokojna jestem

choć martwi mnie, że już będziesz miała wszędzie pięknie i do czego się czepiać będzie można?


Oj...jak masz mnie targać to pomyślę o przyjeździe

Uf...może nie do końca mnie obchodzi co myślisz o moim plocie - nie wszystkim absolutnie musi się podobać...ale...miło, że jednak

Nie martw się...jak nie u siebie będę robić to u kogoś innego...mam kilka takich ogrodów Już w środę do mamy lecę na początek...a już następne w kolejce....
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 19:53, 20 kwi 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
jazzy napisał(a)
Wyczytałam, że odętkę masz Ja swoją posiałam tydzień temu i już wschodzi
Jaram się
Miałaś ją last year? Masz zdjęcia?


Jazzy, odętkę sadziłam dopiero w sierpniu...i nie wiem...wydawalo mi się, że robilam zdjęcia ale teraz nic nie mogę znaleźć... Przykro...będziemy zatem we dwie czekać jak urośnie
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 20:11, 20 kwi 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Madzenka napisał(a)
O matko one dalej piją, to ja wymiękam, za słaba głowę mam

Kupiłam 18 konwalników i nie zamierzam trzech sezonow czekac.
Madziu przypomnisz wygląd swojej pergoli. Proszę zrob to, mocowanie, jak jest ustawiona, jakie ma wymiary. Bo od tygodnia z powodu pergoli mam rozpad pożycia małżeńskiego... Moja ma byc wielka 5x4 M i M twierdzi, ze przez nią dom odleci.... W czasie wiatrów... A belki zamowione.....



Madżen, moja pergola ma 3,6 x 3,6
Nogi są wbetonowane...widać na fotkach dziury jakie eM wykopał, do każdej belki dodatkowo wkręcił tzw wąsy ze śrub. Belki (ta część wbetonowana) są zaimpregnowane lepikiem - zależało mi aby nie było kotw.

Mam nadzieję, że dalszego rozpadu pozycia malżeńskiego nie będzie

o i myślę, że Ty i Wieloszka na swoje konwalniki nie będziecie czekać trzy lata bo Wasze trawki są większe niż moje jak sadziłam...









____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 20:13, 20 kwi 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
malkul napisał(a)
co bedzisz sadzić na tej nowej rabatce? przy nowym płocie


Kochana, jak już mój rzecznik (Beta ) dobrze zauważył(a) już posadzilam

Tak....dokladnie rośnie karl - jak to zauważyła Ola
Rosną graby, będzie werbenka...jak dojdą nasionka od Nawigatorki a potem jak się uda sadzonki od Babki

I wsadzilam też przetaczniki i jeżówki - tymczasowo zanim graby będą mialy zadowalającą wielkość

Może być czy jeszcze jakiś zestaw pytań?!

ps ile tej sesleri chcesz marudo?????
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 20:14, 20 kwi 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
lojalna_ napisał(a)
Kupiłam do tych listew szary kolor drewnochronu i wychodzi za ciemno tragicznie....u Ciebie jest jasno szary czy bez ? Roznie widze na fotach co to za kolor i z czego kupilas?

Moze bezbarwnym drewnochronem i potem jasno szara farba .....


Dokladnie...moja pani rzecznik napisala Ci już, że to remmers kolor srebrno szary
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 20:15, 20 kwi 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
popcorn napisał(a)


Magda co to za tulipki, bo też takie mam, a nie pamiętam co sadziłam hehe


Karola...to już jesteśmy we dwie...też nie pamiętam
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
lojalna_ 20:30, 20 kwi 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Magda70 napisał(a)


Dokladnie...moja pani rzecznik napisala Ci już, że to remmers kolor srebrno szary


Kochana moja juz z flaszeczka u Ciebie jestem za pomysł Twoj - zgapiony przeze mnie ........i podoba mi sie fest ;

____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Magda70 20:36, 20 kwi 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Gdzie ta flaszeczka bo coś jej nie widzę ....
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies