Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 21:29, 08 cze 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
jazzy napisał(a)
Super jest to palenisko! Jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne, oryginalne i proste. I like it!


Hehe..tak dokladnie to poczułam jak je zobaczyłam...to był ompuls

trzcinnik FK...jakoś tak dziwnie od największego do najmniejszego rosnie









____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 21:30, 08 cze 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
nawigatorka napisał(a)
czadowe.to raczej koksoenik.mojemu zm sie takie marzy.zdradzisz ile takie cos kosztuje tam? Donicavtez superowa


no taki ala koksownik

40 euro kosztowal bez jednego centa
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 21:35, 08 cze 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Asisko_2005 napisał(a)
Piekne fotki. ?Patrze na te dzieci lawendowe i mam nadzieję, że moja też urodzi, choć nie wygląda na ciężarną.


moja też nie wyglądala...była chudziutka

a tu zawilce szaleją...rozrosly się jak glupie



lawenda tuż, tuż



____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 21:36, 08 cze 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
makkasia napisał(a)
Świetne miejsca odwiedzasz i piekne rzeczy przywozisz. Bardzo mi się podoba palenisko Ogród przyjazny siewkom Grabowa wymiata
PS. Nasi w Rio - nareszcie


Kasiu...jakoś w tej materii mi się poszczęścilo , że mam gdzie jeździć.
Naszym oczywiście kibicowalam i nawet cieszylam sie, że mecze są rano bo wieczorem moglam w ogrodzie poszaleć. Teraz czekam na ligę światową.

siewki carexa FC i brązowego





____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 21:39, 08 cze 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
JulkAd napisał(a)
Pooglądałam, wszystko jak zwykle pięknie uporządkowane....stipa od Ciebie przeżyła zimę, ale siewek nigdzie nie widzę...hmm, chyba wyplewiłam
Pozdrówka

Mecze oglądałam, a jakże...dobrze, że ostatni turniej w miarę spokojny...paznokcie zapuszczę na Rio


Cieszę się, że stipa przezimowala

moja już zaczyna kwitnąć



____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 21:41, 08 cze 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Sebek napisał(a)
Palenisko jest hot - potencjalnie ukrzyżowane drzewa również


dzięki

sesleria skalna



i grab mężnieje



____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
blyxa 21:41, 08 cze 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Przeczytałam za jednym zamachem i o Holandii i o zakupach i o tym co w ogrodzie piszczy. I tak jakoś dech mi zaparło Palenisko piękne. Nie mogę się doczekać zdjęć z użytkowania.

Twój nowy ogród też bardzo mnie ciekawi. A w zasadzie to zaczął ciekawić razy dwa ponieważ tez zakładam drugi. Więc pisz, pisz co wymyślasz i jak się zabierasz do tematu.

Lawenda mi się rozsiewa, ale nie w takiej ilości. Jakieś sporadyczne mam te siewki - pewnie za szybko obcinam po kwitnieniu. Za to robię siewki po tym jak tnę. Wsadzam uciachane kawałki do doniczki i podlewam. Mam tak już chyba z setkę krzaczków (w tym 70 od mamy - smętnych ukorzenionych badylków, które teraz stanowią piękny łan).
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
Magda70 21:44, 08 cze 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
jedyny kwiat piwoni...



i czereśnie....mam ich wysyp w tym roku i właśnie robię dżem

a może macie jakiś fajny przepis na konfiturę??



____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 21:51, 08 cze 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
blyxa napisał(a)
Przeczytałam za jednym zamachem i o Holandii i o zakupach i o tym co w ogrodzie piszczy. I tak jakoś dech mi zaparło Palenisko piękne. Nie mogę się doczekać zdjęć z użytkowania.

Twój nowy ogród też bardzo mnie ciekawi. A w zasadzie to zaczął ciekawić razy dwa ponieważ tez zakładam drugi. Więc pisz, pisz co wymyślasz i jak się zabierasz do tematu.

Lawenda mi się rozsiewa, ale nie w takiej ilości. Jakieś sporadyczne mam te siewki - pewnie za szybko obcinam po kwitnieniu. Za to robię siewki po tym jak tnę. Wsadzam uciachane kawałki do doniczki i podlewam. Mam tak już chyba z setkę krzaczków (w tym 70 od mamy - smętnych ukorzenionych badylków, które teraz stanowią piękny łan).


Oooo też zakladasz drugi ogród?? To choroba już co nie
Zakladanie idzie powoli...bo na razie skupiamy się na domku i przyłączach

wiesz co..wydawało mi się, że ja też dość szybko przyciełam lawendę bo już w sierpniu...a jednak wysialo się. Z tego co tnę nie robilam sadzonek bo nawet nie mialam gdzie wsadzać. Wszystkie doniczki zajete byly przez stipę w zeszłym roku.

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 21:53, 08 cze 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Dominika11 napisał(a)
to można raz na 10 lat brać udział ??? chyba, żeby dać szanse innym

może podpytam, ale mój ogród to jeszcze baaaaaardzo młodziutki dopiero zaczyna raczkować


no u nas jest taki regulamin

popytaj i przygotuj się na następny rok








____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies