Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 22:16, 27 kwi 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
beta napisał(a)
a gdzie te kanapy z poduchami?...na kawę przyszłam


Juzia_G napisał(a)
O właśnie...ja też chcę wygodnie usiaść!!!


Ślepaś?? kanapy stoją i poduchy też są.
Siadajcie....
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 22:19, 27 kwi 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
izabela75 napisał(a)

Jakby powiedział mój M " musi być jakiś prosty sposób" i jak się przekonałam wiele razy ze on już by coś wymyślił takiego ze trwałoby to pół dzionka

Ty a nie da się tam wleźć ? Do tego Gabiona????


Wleźć się da...i nic więcej
eM wlazł i wylazł. Gabiony mają 35 i 40cm szeokości.


ewakatowice napisał(a)
Madziu, jest w twoim ogrodzie nowocześnie a ni "niby"

Gorąco i pracowicie u Ciebie


Ewcia...zmieniam to niby powolutku...

Zeta napisał(a)
Fajowy pomysł z tymi gabionami


Co Ty gadasz?!
Lecę do Cię zaraz zerknąć czy skrzynie pokazalaś obsadzone
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 22:21, 27 kwi 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Jagodaa napisał(a)


Madzia, ale jak już wleziesz, to fota obowiązkowa!


ewa004 napisał(a)
Już Ty lepiej nigdzie nie właź !!!


leon60 napisał(a)
Jeszcze Cie w gabionie nie było



Wlazłam...ale nikomu nie przyszło dołowy focić
Na szczęście....ha ha ha
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 22:26, 27 kwi 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
JulkAd napisał(a)
Madzia...czyżby Ci ręce do ziemi przyciągnęło, przez te gabiony?....Bidulko....ja tu na kawę ( no może na herbatkę ziołową o tej porze), a Ty sił już pewnie nie masz po wczorajszej katorżniczej pracy...ale pięknie będzie juz to widzę


Julka....odnalazłaś się super.
Już odpoczęłam po wczorajszej pracy...aczkolwiek nadgarstki posiniaczone na maksa mam. Jutro do pracy długi rękaw muszę założyć ha ha
A herbatkę już parzę....
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 22:28, 27 kwi 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Marzena2007 napisał(a)
Madzia chyba nie ma sposobu aby skrócić czas uk'adania gabionów.. Obeserowałam kilka ekip, które tym się zjamuja profesjonalnie - albo ładnie ułozony kamień i to trwa, albo szybko i byle jak....


dokładnie...tak też się z eMem pocieszamy...powoli damy radę.
Nie ma innego wyjścia. Najważniejsze, że efekt jaki uzyskujemy nam się podoba i śmiejemy się, że za jakiś czas usiądziemy i będziemy się na nie gapić i śmiać z siebie...na wspomnienie katorżniczej pracy.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 22:30, 27 kwi 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ana_art napisał(a)
phiii nie dała kanap żeby nie pobrudzić

powiem Ci że taras wyszedł perfekt, jako że planuje podobniste zmiany, ciekawi mnie czy planujesz jakąś barierkę czy cóś? bo zastanawiam się jak rozwiązać wysokość, w zasadzie niby planuje wodną szczelinę, ale nie wiem czy to nam wyjdzie?


Już dała! I nawet poduchy leżą i eM kawą zdążył zalać z samego rana tak się kokosił.

Ana...ja nie planuję żadnej barierki. Za plecami kanapy z jednej strony jest gabion...
z drugiej strony między ścianą a słupem będą deseczki poziome...i tyle.
Pokaże to jutro na fotkach. Albo pojutrze...

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 22:34, 27 kwi 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Dziękuję Wam kochani za pochwały i rady...to bardzo miłe...biorąc pod uwagę fakt ile nas to wysiłku kosztuje.

Zresztą Wy to wszystko wiecie bo sami również nieźle zapierniczanie w swoich ogródkach.
Dziś był dzień odpoczynku...baaardzo potrzebnego po wczorajszym dniu
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Nikita 22:46, 27 kwi 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
No Madziu...nareszcie się doczekałam... i gabiony... i taras gotowy...rewelacyjnie wszystko wyszło. Mistrzostwo świata po prostu!!!!
A wypełniania tymi kamyrami gabionów nie zazdroszczę...pewnie nie możecie się dzisiaj ruszać...pozdrowienia dla zakwasów, a dla ciebie buziaki.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
atena35 11:06, 28 kwi 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Magda70 napisał(a)
Oj...co tu się dzieje....jakby to powiedziała moja mama: więcej Was tu nie było?!
Lece z odpowiedziami...po kolei


Było więcej, było tylko na odpowiedzi nie czekali Buziaki

Ślicznie wyszło
____________________
Ogród Tosi
gusiarz 11:19, 28 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Magdzia... już piszę:
wszystkie metalowe elementy kupione w sklepie z art. metalowymi. To sklep stacjonarny w Wieliczce. Linki są też tam kupione - producent: DROMET.
Buziam i lecę... dzisiaj ganiam okrutnie
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies