Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

JulkAd 22:08, 21 lip 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Magda70 napisał(a)


Julcia...nie czepiaj się


Ja siem nie czepiam, ino u mnie wczoraj też było podobnie a dzisiaj już som.....

....doczytałam, ze się samosiejek stipy doczekałaś...szczęściara, ja szukam u siebie w ogrodniczych i ni ma....może chociaż nasion poszukam to sobie wysieję, jak ona taka łatwo wschodząca...

...pozdrówka
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Magda70 22:34, 21 lip 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
A to nasza nowa domowniczka , która zajmuje od wczoraj mój czas wolny...


____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 22:37, 21 lip 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Marzena2007 napisał(a)
Madzialena ja myślałam, że Ty się w południowym słoncu prażysz a Ty zarobiona??

Cudnie wszystko przyrasta. Tak kusisz tym Remmersem, że ja się spytam czy na olejowany taras (olejem wodnym) mogę go położyc? Czy jakieś olejowane drewno nim malowałaś? Masz idelany kolor do mojej elewacji!


Ja będę się prażyć we wrześniu dopiero

Madzen...co do olejowanego tarasu to ja się nie wypowiem...nie wiem.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
JulkAd 22:40, 21 lip 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Magda70 napisał(a)
A to nasza nowa domowniczka , która zajmuje od wczoraj mój czas wolny...




Cudna kicia, sama słodycz...chyba faktycznie Kociara jesteś, kocia mama dla takiego młokosa
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Magda70 22:40, 21 lip 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Iwk4 napisał(a)
Kolejny raz tu podglądam, więc witam się mile. Piękny, czyściutki, wymuskany ten ogródek. Mam pytanie, co znajduje się we wkładce w drewnianych skrzynkach? To są jakieś donice?
Watek zaznaczam sobie. Musze poczytać.


Witaj Iwk4 Miłe to co piszesz...
Chodzi Ci o te wąskie donnice?? Tam są zwykłe plastikowe donice - wkłady za kilkanaście zł.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 22:41, 21 lip 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
malkul napisał(a)
Madzia dziękuję za foto poglądowe z malowanai plotu.
Czyli będzie malowanko


Udało się przekonać eMa super.
Czekam na fotki zatem
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 22:43, 21 lip 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
JulkAd napisał(a)


Ja siem nie czepiam, ino u mnie wczoraj też było podobnie a dzisiaj już som.....

....doczytałam, ze się samosiejek stipy doczekałaś...szczęściara, ja szukam u siebie w ogrodniczych i ni ma....może chociaż nasion poszukam to sobie wysieję, jak ona taka łatwo wschodząca...

...pozdrówka


Powiadasz, że szukasz stipy...hm... może coś razem poradzimy
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 22:48, 21 lip 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Dziękuję, że zaglądacie...mimo, że ja ostatnio mało buszuję w Waszych wątkach. Ciągle mi szkoda czasu siedzieć przy komputerze jak pogoda u nas taka cudna jest.

Julcia...kicia jeszcze nie ma 2 m-cy.
Jej mama została potrącona przez samochód kilka dni po porodzie i pewna pani sama trzy maleństwa przez ten okres karmiła strzykawką. Żal było nie wziąć...
Ale nasza dorosła kotka nie bardzo z tego jest zadowolona...oj będzie ciężko
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
JulkAd 23:09, 21 lip 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Magda70 napisał(a)
Dziękuję, że zaglądacie...mimo, że ja ostatnio mało buszuję w Waszych wątkach. Ciągle mi szkoda czasu siedzieć przy komputerze jak pogoda u nas taka cudna jest.

Julcia...kicia jeszcze nie ma 2 m-cy.
Jej mama została potrącona przez samochód kilka dni po porodzie i pewna pani sama trzy maleństwa przez ten okres karmiła strzykawką. Żal było nie wziąć...
Ale nasza dorosła kotka nie bardzo z tego jest zadowolona...oj będzie ciężko


Dacie radę...w końcu to koty i chyba nie muszą chodzić w jednym kierunku, jak nie będą chciały
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
leon60 07:08, 22 lip 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Słodki kiciaczek
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies