Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 08:28, 26 lip 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
aleksandra_g napisał(a)
apropo kociaków u sąsiada się okociła kotka, jak by ktoś coś to śmiało


O, nie, nie...na razie podziękuję
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:30, 26 lip 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ana_art napisał(a)
o to u nas B tylko 8szt i 2 L cebule były pod koniec sierpnia o ile dobrze pamiętam


Ha ha...no ta...przy naszych 10 B to u Was tylko 8...
Tych na L mamy 4...

Jagodaa napisał(a)
Wiece co? z ciekawości też sprawdziłam ilość B i L i w samych Katowicach jest 19 B i 9 L, ale ja mam wszędzie blisko w tym GOPie, więc to pójdzie w grube dziesiątki, aż tyle czosnku i cebuli to ja nie chce .


Oj tam...będziesz później odsprzedawala tym co w okolicy nie mają B i L
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:31, 26 lip 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Tess napisał(a)

Po takiej reklamie głównkowatych na Ogrodowisku może się nie udać kupić ani jednego
Laskonoga, wszystko pooglądałam i małoodkrywczo i jakże nieoryginalnie rzeknę - cudnie jest, psze Pani


Tess-iu....mam nadzieję, że aż tak źle nie będzie...bo ja chcę ich jeszcze dokupić i u mamy posadzić...

Za zachwyty dziękuję psze Pani
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:33, 26 lip 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
JulkAd napisał(a)


Nie mam najmniejszego zamiaru, nie kciałam, naprawdę, ja po prostu nienawidzę chodzić do sklepu na zakupy, więc nie przyglądam się kiedy co i gdzie, ale teraz obczajać będę....miłego weekendu


Julka...ja też nie latałam po sklepach...cynk o roślinach w tych sklepach był na Ogrodowisku... więc trzeba być tu czasami na bierząco niestety...hahaha...ale jak nie zapomnę sama to dam Ci cynk...

U nas dziś pochmurno więc będę kopać to i tamto
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:38, 26 lip 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Syla napisał(a)
Twoje przemiany ogrodowe robią ogromne wrażenie ... Pięknie to sobie wymyśliłaś !!!


Dzięki...aczkolwiek do Twoich zmian mi daleko...oj daleko.
No i zamysł ogrodu zimowego u mnie padł...nad czym troszkę ubolewam. Ale tylko troszkę. Może kiedyś jak dokupię działkę z tyłu to temat wróci...

leon60 napisał(a)
Cudne jeżówy


O właśnie...lece zerknąć jak dziś wygląda piccolino
JulkAd napisał(a)


No ja nie fiem, czy wcześniej czy później, ale kiedyś Ciem weźmie...nawet w donicy wyhodować spróbujesz


Eeeee...w donicy to ja mam...ale to jeszcze sprzed ery ogrodowiskowej całe 4 sztuki i nawet jedną nazwę znam bo mi Rench w zeszłym roku zidentyfikowala...Nostalgię.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 09:02, 26 lip 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Marzena2007 napisał(a)
Madzia,
Kiedy sadzilaś te seslerie? Tyle się u Ciebie dzialo, że już zapomniałam. Są z tego sezonu czy z poprzedniego roku? Bo u mnie coś marnie rosną. Wprawdzie posadziłam je 3 tygodnie temu....


Madżen, sesleria ceufleriana sadzona była jesienią zeszłego roku. Więc cierpliwości pędziwiatrze

taka była po posadzeniu



a tak wygląda po niespełna roku:

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Gabrysia_ 09:04, 26 lip 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Fajna ta sesleria,super sie rozrosła
Macham słonecznie i uciekam do ogrodu,kawa z wami wypita
____________________
Magda70 09:19, 26 lip 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Gabrysia_ napisał(a)
Fajna ta sesleria,super sie rozrosła
Macham słonecznie i uciekam do ogrodu,kawa z wami wypita


Gabi...ja też macham....i też lecę do ogrodu
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Mania0 22:48, 26 lip 2014

Dołączył: 22 lip 2014
Posty: 56
Witam
Po dłuuuuuugim dłuuuuugim czytaniu, może raczej oglądaniu (oj zajęło to trochę) chciałam pogratulować bardzo pięknego ogrodu- jest świetny mój gust i pewne elementy o których marzę... taki do odpoczynku i cieszenia się:] Jestem w trakcie opracowywania swojego i tak jak wiekszość osób szukam inspiracji i tego czegoś co gdzieś w wyobraźni widzę ale nie potrafię określić Mam kilka pytań... czy pod kamieniami masz włókninę, czy nie ma problemu z koszeniem trawy sąsiadującej z kamieniami, masz ją oddzieloną 'czymś' prawda? Mogłabyś jeśli to nie tajemnica, podpowiedzieć jak robiliście gabiony? Jak były mocowane itp. Myślisz,że dałoby radę podtrzymać nimi metrową różnicę terenu? To chyba na razie tyle... Będę wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie
agniecha973 23:02, 26 lip 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
A czy ktoś ma główkowaty dłużej niż rok? Bo nie wiem czy go trzeba odnawiać czy dobrze się ma za rok również?
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies