Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Roztoczańskie klimaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Roztoczańskie klimaty

Babka 12:16, 16 lip 2013

Dołączył: 24 maj 2013
Posty: 52
Bardzo mi się podobają Twoje zestawienia, rabata rozchodnikowo-rozplenicowa- bomba!!!!
Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Glina,słońce,wiatr-mały ogódek w trudnych warunkach
Milka 12:43, 16 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zeta napisał(a)

Eee moje nauczone ...siusiają tylko w lesie stąd trawnik wygląda dobrze ...na kanapy nie wchodzą ....od małego uczone.....tylko nie moge nauczyć żeby nie zabijały jeżyków jaszczurek itd ;-(


moja za dnia nie wchodzi, ale juz jak zmykam do domu, to ona piewrsza na wyrkah lezy...najgorzej, że przy okazji poduchy podgryza!!
a ostatnio mąż nie zauważył i zamknął Sońkę w domku letnim i ...wygryzłą od dołu całe drzwi...do wymiany!
jeże łąpie Dżaga, tylko skąd one u mnie! mordę okaleczyła, jeża wykończyła...myślałam.ma nauczkę, nic z tych rzeczy...znowu jeż i gdzie on, jak maskotkę do budy sobie zaniosła..u mnie to można książkę pisac o psach...codziennie coś!!
jak maleństwo, kiedy witamy?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Zeta 14:14, 16 lip 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
irena_milek napisał(a)


moja za dnia nie wchodzi, ale juz jak zmykam do domu, to ona piewrsza na wyrkah lezy...najgorzej, że przy okazji poduchy podgryza!!
a ostatnio mąż nie zauważył i zamknął Sońkę w domku letnim i ...wygryzłą od dołu całe drzwi...do wymiany!
jeże łąpie Dżaga, tylko skąd one u mnie! mordę okaleczyła, jeża wykończyła...myślałam.ma nauczkę, nic z tych rzeczy...znowu jeż i gdzie on, jak maskotkę do budy sobie zaniosła..u mnie to można książkę pisac o psach...codziennie coś!!
jak maleństwo, kiedy witamy?

Hehe moje też mordki okaleczone na jeżach ale zero nauczki....nawet weże łapią ....taka natura psia hahahah
A maleństwa sie spodziewam ok 12 października taką mam datę wyznaczoną przez lekarza na cesarke
Narazie się boje okrutnie ...no zobaczymy jak to będzie
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 14:14, 16 lip 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Babka napisał(a)
Bardzo mi się podobają Twoje zestawienia, rabata rozchodnikowo-rozplenicowa- bomba!!!!
Pozdrawiam serdecznie!

To taka rabata która nigdy nie zawodzi zarówno rozchodniki jak i rozplenica niezawodne
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Milka 14:23, 16 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Będzie dobrze, nie bojaj się
czyli waga jak moja córka
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Zeta 14:35, 16 lip 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
irena_milek napisał(a)
Będzie dobrze, nie bojaj się
czyli waga jak moja córka



____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Syla 17:01, 16 lip 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Raniutko byłam i kawę po cichu na tarasie wypiłam .... tylko plumkania wody nie słyszałam bo jeszcze nie włączyłaś bardzo dziękuję za informację odnośnie rozmiarów ....bardzo mi ułatwiło sprawę ....... czy mogę jeszcze poprosić o informacje dotyczące pompy i jej mocy ????

u mnie na gabionie mają być zamontowane trzy półki po których będzie spływała woda do niecki wypełnionej żwirem ..... na najwyższej i środkowej półce mają być zamontowane po dwie rureczki (wylewnie w kształcie rurek) ...... zanotowałam wymiary zbiornika (podane przez Ciebie) i brakuje mi do pełni szczęścia rodzaju pompy jej moc .... możliwość regulowania wypływu .... nic na razie nie wiem na ten temat .... jeśli możesz coś mi na ten temat skrobnąć to rany .... będę miała jeszcze lepszy dzień
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 17:06, 16 lip 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Zeta napisał(a)

Hehe moje też mordki okaleczone na jeżach ale zero nauczki....nawet weże łapią ....taka natura psia hahahah
A maleństwa sie spodziewam ok 12 października taką mam datę wyznaczoną przez lekarza na cesarke
Narazie się boje okrutnie ...no zobaczymy jak to będzie


dobrze będzie !!!! będę trzymać kciuki za szczęśliwe rozwiązanie mam dwa razy za sobą w sposób naturalny , chciałam trzecie ale nie wyszło .... teraz to już młódka nie jestem ale jak by co to na 42 urodziny ? czemu nie potem już nie chcę bo mogę wskoczyć na status babci
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Madzenka 17:46, 16 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ups uciekam bo ja bociana nie kcem
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Zeta 17:58, 16 lip 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Syla napisał(a)
Raniutko byłam i kawę po cichu na tarasie wypiłam .... tylko plumkania wody nie słyszałam bo jeszcze nie włączyłaś bardzo dziękuję za informację odnośnie rozmiarów ....bardzo mi ułatwiło sprawę ....... czy mogę jeszcze poprosić o informacje dotyczące pompy i jej mocy ????

u mnie na gabionie mają być zamontowane trzy półki po których będzie spływała woda do niecki wypełnionej żwirem ..... na najwyższej i środkowej półce mają być zamontowane po dwie rureczki (wylewnie w kształcie rurek) ...... zanotowałam wymiary zbiornika (podane przez Ciebie) i brakuje mi do pełni szczęścia rodzaju pompy jej moc .... możliwość regulowania wypływu .... nic na razie nie wiem na ten temat .... jeśli możesz coś mi na ten temat skrobnąć to rany .... będę miała jeszcze lepszy dzień


Słońce moja pompa to Gardena Pompa Classic 6000 SP 220W
Kosztuje niecałe 300 zł i sprawdza się już trzeci rok ....oczywiście na zimę trzeba wyjąć hahaha
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies