Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Roztoczańskie klimaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Roztoczańskie klimaty

Zeta 10:48, 31 sie 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
baraga1904 napisał(a)



...Zetko...moje juz posadzone ale nie są takie duże jak Twoje... przykrywasz je stroiszem na zimę?

Taaaak igliwiem koniecznie
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Syla 10:56, 31 sie 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
ach ten klimat roztoczański .... gdzie okiem nie sięgnie tam pięknie ..... ławeczka super - jeśli mogę na priv to proszę o namiary .... taką w ilości szt. 1 chętnie nabędę ..... rozplenice i rozchodniki cudnie wyglądają razem, ale to już pisałam i nawet u siebie coś z tego gatunku mam dzięki za zdjęcia ... choć ciągle mam niedosyt ......wrzosy zakupiłam i miały pójść do donic ale zastanawiam się czy na rabatę nie przerzucić .... nadal myślę .... buziak
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
AgnieszkaW 11:05, 31 sie 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Jakie cudowności u ciebie Zetko. Pięknie!
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
ana_art 11:50, 31 sie 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Zeta nawet nie chcesz wiedzieć jakie słowo zachwytu cisnelo mi się na usta ( niecenzuralne)
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
GosiaJoanna 11:51, 31 sie 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Pieknie Zeciu jak ja kocham fiolety w ogrodzie a jak Ty i Bąbelek się czujecie ?
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
magdziam 14:09, 31 sie 2013


Dołączył: 15 lis 2012
Posty: 472
Zeto ogród przepiękny, zwłaszcza rabata rozchodnikowa. Mam do Ciebie pytanie odnośnie srebrnych donic z poziomymi trzema paskami: czy jesteś z nich zadowolona, ziemię sypiesz bezpośrednio do donicy czy rośliny wstawiasz w doniczkach?
pozdrawiam serdecznie
____________________
magdziam - Nowe życie na pszczyńskiej ziemi
Zeta 14:30, 31 sie 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Syla napisał(a)
ach ten klimat roztoczański .... gdzie okiem nie sięgnie tam pięknie ..... ławeczka super - jeśli mogę na priv to proszę o namiary .... taką w ilości szt. 1 chętnie nabędę ..... rozplenice i rozchodniki cudnie wyglądają razem, ale to już pisałam i nawet u siebie coś z tego gatunku mam dzięki za zdjęcia ... choć ciągle mam niedosyt ......wrzosy zakupiłam i miały pójść do donic ale zastanawiam się czy na rabatę nie przerzucić .... nadal myślę .... buziak


Ja wrzosy co roku w donicach mam a do gruntu kupuję tonami hahah kocham je tylko problem z okrywaniem na zimę ale warte zachodu
Ławeczka na priv
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 14:31, 31 sie 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
AgnieszkaW napisał(a)
Jakie cudowności u ciebie Zetko. Pięknie!

Dzięki
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 14:33, 31 sie 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
ana_art napisał(a)
Zeta nawet nie chcesz wiedzieć jakie słowo zachwytu cisnelo mi się na usta ( niecenzuralne)

Hahaha nawet sie nie domyślam ...mam w tym roku ogrodnika z racji na mój balonik w miejscu brzuszka hihih nie da rady się schylić wiec pomoc potrzebna
W przyszłym roku będę spalać kilogramy na ogrodzie.....a pierwszy prezent dla mojego syna to będzie łopatka , grabki i wiaderko ...a co...... Niech się szkoli
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 14:34, 31 sie 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
GosiaJoanna napisał(a)
Pieknie Zeciu jak ja kocham fiolety w ogrodzie a jak Ty i Bąbelek się czujecie ?


Kurcze coraz większa jestem ale jakoś daję radę dobrze że te upały minęły bo było ciężko
A jak Tam u Ciebie???
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies