Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Roztoczańskie klimaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Roztoczańskie klimaty

Zeta 00:02, 11 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Mój mały podlewaczek



____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 00:04, 11 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860

____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 00:07, 11 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
No i jeszcze raz nowa rabata..
..

I szałwia z bliska..
..
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
zaczarowanaa 00:07, 11 lip 2015


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
Zeta napisał(a)

Ja mam na rozplenicowej rozchodnika Brillant ........i strawberies and cream...ten drugi ma ciemniejszy liść i jest w kolorze karminowym ...ciemnym...zauważyłam jednak że brillant lepiej przyrasta i jest większy.....
Planuję przy przyporze...oddać trzy rozplenicę i w ich miejsce wsadzić....rozchodnika Matronę...mam kilka sadzonek....myślę ze matrona będzie ciekawsza bo ciemna i wysoka jest ...więc rozplenica jej ńie zagniecie....


dzieki ci o Pani brillanta mialam dzisiaj w rekach i odlozylam na ulotce jakies wyblakle foto bylo))powiadasz Matrona.... nie wiem czy taka zdobede odmiane tutaj ale bylo sporo , szkoda ze nie kwitna byloby po sprawie
____________________
agnieszka -norweski ogrodek
Zeta 00:08, 11 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Zmykam spać.....
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
zaczarowanaa 00:11, 11 lip 2015


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
swoja droga jak ten czas leci....mam rok starszego synka .....a wydaje mi sie jakbym wczoraj na porodowce bylaMaxio chyba ma wlosy podciete?
____________________
agnieszka -norweski ogrodek
Zeta 00:13, 11 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
zaczarowanaa napisał(a)


dzieki ci o Pani brillanta mialam dzisiaj w rekach i odlozylam na ulotce jakies wyblakle foto bylo))powiadasz Matrona.... nie wiem czy taka zdobede odmiane tutaj ale bylo sporo , szkoda ze nie kwitna byloby po sprawie

Zobacz to jest Matrona....niedługo będę ją sadzić w rozplenicy to zobaczysz jak wygląda.....tutaj w Kostrzewie......

____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 00:14, 11 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
zaczarowanaa napisał(a)
swoja droga jak ten czas leci....mam rok starszego synka .....a wydaje mi sie jakbym wczoraj na porodowce bylaMaxio chyba ma wlosy podciete?

Tak grzywkę na kacapkę..hihihih
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 00:17, 11 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Zobacz tutaj na pierwszym planie Brillant a po lewej na dole strawberies and cream.....widać różnicę we wzrośćie
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Madzenka 00:17, 11 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zeta napisał(a)

Dobra ten kalocefalus ( gdzieś ty to znalazła?????? Szacun kobito) bardzo fajny zimozielony a raczej zimosrebrny......pasuje mi nawet ....chyba dostępny w leroy.
Przetacznik nie bardzo bo kwitnie ....do Ciebie może być ....ale chyba mi lepiej pasi kalocefalus ....matko język połamię
Narazie zobaczę tą szałwię...widziałam ją na żywo już czteroletnią......i bardzo mi się podoba....kobieta która ją sprzedawała na targu miała sadzonkę. W duuużej donicy jest piękna ....ma meszek szary na liściach...tylko po deszczu widzę że zielenieją liście...


Kupowałam tego kalocefalusa rok temu i swietnie w donicach wygladał. Czysciec Big EARS ma Justyna Stychaz

Szałwia wyglada idelanie!

A od czego jest kopiuj i wklej
Najpierw wpisuje "rosliny o srebrnych lisciach" , potem klikam na grafikę i lece po wujku google
Ja i łacina.... No moze ta kuchenna....

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies