Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem

Pokaż wątki Pokaż posty

Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem

Madzenka 06:32, 29 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
dajana napisał(a)

Anetko, po skończeniu każdej dziesiątki stwierdzam, źe dopiero zaczyna się życie właśnie po tej 10-tce

A czy ten Sadolin do jachtów jest w innym kolorze np. jasno-szarym?


Ja mam jasno popielaty taras z drewna i jest super To niemieckiej firmy lakier .cały domek drewniany mam nią pomalowany już cztery lata ,jest naprawdę doskonałej jakości ,dlatego pomalowałam nią taras ,Nazwę podam jutro bo muszę wleść do garażu i jej poszukać Dwa w jednym impregnat z lakierem Do jachtów też jest bardzo dobry ale chyba koloru nie ma .

Dajano ja ma już olejowany taras, lakierem nie dam rady po oleju... Ale dziękuję za dobre chęci.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Lena 07:30, 29 sty 2013


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Aneta czytam tu o "kapuścianej samowolce"...no ręce opadają -przejeżdżałam między tymi polami do Syla
Ale widok tylu kapust naraz robi wrażenie

____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Toszka 07:50, 29 sty 2013


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Anetko, a ja w nawiązaniu do tej kapusty - myslę, że w każdym negatywie należy znaleźć pozytyw. I tak patrząc z tej pozytywnej strony, to może to dobrze, że ziemia była uprawiana, orana i dbano o nią. Kapusta jest wymagająca, to na jałowej glebie rosnąć by nie chciała. A gdyby to był nieużytek to pomyśl tylko jak byś teraz z zielskiem i chwastami walczyła.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
grazyna 20:49, 29 sty 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
O, jak mi się wypowiedź Toszki podoba

W każdym negatywie znależć pozytyw - motto życiowe powinno być każdego z nas
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Pszczelarnia 20:56, 29 sty 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29258
Aneto, książka Nicka Hamiltona - to raczej taki smaczek kulturowy, bo jednak realia angielskie (terminy wysiewów i odmiany). Fajnie podana uprawa współrzędna. Ale bardzo ładnie wiedza opracowana, przejrzysty układ informacji. Duże litery i napisy.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
jagoda99 21:46, 29 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
aneta230972 napisał(a)
Mam nadzieję, że kiedyś tak będzie. Ale do tego jeszcze dłuuuuuga droga. Na naszej pustyni wciąż pod śniegiem jest całe mnóstwo kapusty. Przez długi czas ludziska sadzili sobie tam kapuchę na handel. A gdy się dowiedzieli, że darmowe pole im się kończy to już się specjalnie nie starali tylko zostawili wszystko. A jaki był zapach w cieple jesienne dni. Tragedia. Tak więc do zasiania trawki jeszcze daleko ale napewno bliżej niż rok temu




Patrzac na Twoje zdjecie jest mi Cie bardzo zal napewno jest Ci bardzo zimno.
Brrrrrrrrrrrr ubieraj sie szybciutko
pozdrawiam
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
dajana 22:30, 29 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Marzena2007 napisał(a)


Anetko, po skończeniu każdej dziesiątki stwierdzam, źe dopiero zaczyna się życie właśnie po tej 10-tce

A czy ten Sadolin do jachtów jest w innym kolorze np. jasno-szarym?


Ja mam jasno popielaty taras z drewna i jest super To niemieckiej firmy lakier .cały domek drewniany mam nią pomalowany już cztery lata ,jest naprawdę doskonałej jakości ,dlatego pomalowałam nią taras ,Nazwę podam jutro bo muszę wleść do garażu i jej poszukać Dwa w jednym impregnat z lakierem Do jachtów też jest bardzo dobry ale chyba koloru nie ma .

Dajano ja ma już olejowany taras, lakierem nie dam rady po oleju... Ale dziękuję za dobre chęci.


Marzenko ale to jest lakier wodny z olejem tylko zostawia powłokę kolorową to nie jest typowy lakier typu emalia ,,.jak najbardziej pod olej się nadaje Nie bedę zaśmiacać wątku Anetce ale u siebie mogę ci pokazać swój taras Jesli masz ochotę daj znać
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 22:37, 29 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Mnie rozgrzewa twój awatar ,, kojarzy się z latem, zupełnie odwrotnie do odczuć Jagódki Jagódko macham !!!!
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
aneta230972 23:00, 29 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
W szoku jestem dziewczyny. To ja buszuję po innych wątkach a tutaj Was tyle w odwiedziny przyszło
Bardzo mi miło

Dajanka, Marzenka, Grażynka, Toszka, Lena, Ewcia, Jagoda pozdrawiam Was baaaaardzo serdecznie.

A jeżeli chodzi o glebę to u nas mamy ziemię kl I- czarnoziem. Czyli bardzo dobrze.Dopiero ok 0.5m w dół jest podobno glina. Tylko, że cieżko będzie całą tą pustynię uporządkować z tych wszystkich resztek kapuchy. Ale damy radę bo tutaj zacytuję:w każdym negatywie znależć pozytyw .
I tego się trzymajmy
Kolorowych snów!



____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
Gosiniak 23:02, 29 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Ale super, to ci wszystko świetnie rosnąć będzie
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies