Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem

Pokaż wątki Pokaż posty

Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem

aneta230972 19:29, 16 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Lena napisał(a)
Aneta witaj

Poza różami w samym Gdowie ,jest jeszcze szkółka ok.4km za , w stronę Bochni .Tuż za stacj paliw w Marszowicach - wszystko przy głównej drodze - nie sposób przeoczyć.Chyba nie mają stronki, ale corocznie podziwiam przejeżdzając obok
Popytam o jakość - wiem tylko ,że kuzynka zadowolona była z "Gdowskich" róż.
Pozdrawiam


Witaj Lena. Dzięki za info.W Gdowie przy gównej trasie są dwie szkółki z różami. My byliśmy tylko w jednej. Jeszcze nie jesteśmy na etapie kupowania róż tylko oglądania Kupiliśmy natomiast u nich kilka butelek pysznego soku z malin. W tym momencie szukamy drzewek świerka serbskiego. Wygląda jednak na to, że w małopolsce nic nie znajdziemy. Albo mają tylko kilka- kilkanaście szt. albo malutkie. Ale ja sie nie poddaję
____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
gusiarz 19:34, 16 sty 2013


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Anetko - odmachowywuję
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Ozz 22:33, 16 sty 2013


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Zapytaj o świerki u Syli, ona w zeszłym chyba roku sadziła takie już większe.
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
aneta230972 22:45, 16 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Ozz napisał(a)
Zapytaj o świerki u Syli, ona w zeszłym chyba roku sadziła takie już większe.

Już do niej biegnę. Dzięki
____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
anipla 02:54, 17 sty 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Witaj,widziałam u Zety temat podkładów , wejdź do mnie i poczytaj jak chcesz bo niedawno też się ten temat przewinął, ..pozdrawiam
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
Toszka 04:30, 17 sty 2013


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Przekleiłam twój post z wątku Sylwi
aneta230972 napisał(a)
Witam Sylwia. Ja z prośbą/zapytaniem. Szukam świerków serbskich.Potrzebuję ok. 140 szt. Zależy mi aby były min. 1.20-1.30m wys. No i ciężko w małopolsce. Albo mają mało sztuk albo niziutkie. Jutro zaczynam dzwonić po śląsku tam podobno większy wybór. A może Ty mi polecisz jakąś szkółkę w naszej okolicy? Ozz wspominała, że jakiś czas temu kupowałas chyba świerka serbskiego. Całe szczęście, ze tuje aureospicata mam już namierzone bo też nie było łatwo. Podobno sa mało popularne w małopolsce ciekawe dlaczego???.


W tej szkółce pod Koninem co są cisy zanabyliśmy serby (ładnie strzyżone i dzięki temu zagęszczone od dołu) po 20zł i właśnie 1,20-1,30m. Jesli chcesz namiary to podeślę ci na priv.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Lena 09:31, 17 sty 2013


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Antko,witaj

Piękna przestrzeń i ogród do zagospodarowania
Czuję że powstanie kolejny cudowny "ogrodowiskowy" raj

Blisko Ciebie masz Sylwię która zaczynała podobnie - teraz ma bajeczny ogród - zapierający dech w piersiach !!!
Czy masz już jakąś wizję i plan?
Pozdrawiam
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
dajana 11:15, 17 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Anetko miłego poranka Napisz kiedy nastąpi ten magiczny dzień czyli Pozwolenie na budowę Sąsiadce nie zazdroszczę, może po tym fakcie złagodnieje Powiedz jej ze dobry sąsiad to skarb ,zerknie przypilnuje Warto przemyśleć propozycję Pozdrawiam cieplutko
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 11:19, 17 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Toszka napisał(a)
Przekleiłam twój post z wątku Sylwi

Witam Sylwia. Ja z prośbą/zapytaniem. Szukam świerków serbskich.Potrzebuję ok. 140 szt. Zależy mi aby były min. 1.20-1.30m wys. No i ciężko w małopolsce. Albo mają mało sztuk albo niziutkie. Jutro zaczynam dzwonić po śląsku tam podobno większy wybór. A może Ty mi polecisz jakąś szkółkę w naszej okolicy? Ozz wspominała, że jakiś czas temu kupowałas chyba świerka serbskiego. Całe szczęście, ze tuje aureospicata mam już namierzone bo też nie było łatwo. Podobno sa mało popularne w małopolsce ciekawe dlaczego???.


W tej szkółce pod Koninem co są cisy zanabyliśmy serby (ładnie strzyżone i dzięki temu zagęszczone od dołu) po 20zł i właśnie 1,20-1,30m. Jeśli chcesz namiary to podeślę ci na priv.[/quote

Szkoda ze tak daleko są te Serby bo ja również ich szukam .Tuje Aureospicata są u mnie Mogę dać namiary gdzie kupowałam
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Gosiniak 11:28, 17 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
A ja swoje serby po 80 zł w szkółce kupowałam, czemu ja pod Koninem nie mieszkam
Anetko pozdrawiam i szukaj wytrwale
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies