Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka prawie w Borach Tucholskich

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka prawie w Borach Tucholskich

ZbigniewG 14:10, 14 paź 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8916
Alicja pewnie już poczytałaś
ten ma około 10-11 lat(w sumie) i jeszcze rośnie
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
alis 15:35, 14 paź 2015


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Tak, przeczytałam informacje na jego temat. Prawdę mówiąc średnio odpowiada mi jego wysokość, wolałabym, aby był niższy, no i nie bardzo mam pomysł czym go obsadzić skoro jest już na tej rabacie mojej. Ale u Ciebie w ogrodzie prezentuje się świetnie, zresztą cały ogród jest piękny, ale to już pewnie wiesz
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
ZbigniewG 16:43, 14 paź 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8916
Alicja niczym albo coś niskiego obojętnie co, on sam wystarczy byle nie złapał drugiego przewodnika (wycinaj)jeżeli któraś z gałęzi bocznych zacznie się unosić można(i trzeba)zaczepić haczyk z odciągiem lub ciężarkiem
na lewym widać poziomą zostawioną specjalnie nad ścieżką trochę jej pomogłem w poziomie a na prawym ta pozioma przy wierzchołku już jest zwisająca -długi kij z haczykiem wystarczył jako obciążnik
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Kasiek 19:16, 14 paź 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
ZbigniewG napisał(a)
historia pewnej znajomości z różą o imieniu Hokus Pokus (pierwszy kwiat miała w cętki)

Hokus pokus, Bim Salabim, Abrakadabra, masz wszystkie trzy czy tylko Hokus pokus?
Lubie Twoje gorskie fotki
____________________
Bawarka
alis 20:11, 14 paź 2015


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Dziękuję Zbyszku za te informacje. Heh, fajnie ta pozioma gałąź wygląda nad tą ścieżką Przycinać go nie wolno raczej?




Co to jest to żółte na tym zdjęciu? Fajne zestawienie. Pospacerowałam sobie po Twoim ogrodzie, jest piękny.
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
ZbigniewG 09:13, 15 paź 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8916
Alicja ogólnie jest zwisły ale i jemu czasami się unosi, żółte to jałowiec chiński Plumosa Aurea utrzymuje barwę przez cały rok na fotkach w necie wyglada często nieciekawie (chyba że to fotka z mojego ogrodu) za nim c.n. Jubilee
cyprysika nutkajskiego możesz korygować ale przewodnika raczej nie skracaj bo będzie kłopot(miotła)

Kasia tylko Hokus pozostałe sporty może kiedyś o ile ta u mnie przetrzyma
widoki -mówisz i masz


____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
ZbigniewG 18:37, 15 paź 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8916
prawie lato

____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
ZbigniewG 18:23, 22 paź 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8916
sie poprzesadzało -wskoczyły karłowe iglaczki







____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Katkak 18:28, 22 paź 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Zbyszku widoczki jak z widokówki. Samo się wzięło i poprzesadzało? Fajnie masz .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
ZbigniewG 18:42, 22 paź 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8916
Kasia z niewielką pomocą, róże żurawki i hortensje dostały nakaz eksmisji do wskazanych kwater a iglaczki( 12szt ) wskoczyły na wakaty
o jeszcze 4 tuje kule ciut mniejsze niż na foto też zmieniły adres

takie kamyki będą na całości





świerk Spek już tu był jak widać wyszczuplony na maksa na dole miał koszmarne miotły ze szkółki

____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies