Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W cieniu - zacieniona

Pokaż wątki Pokaż posty

W cieniu - zacieniona

Milka 17:46, 24 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Nie, ma słoneczko, myślę, ze one podpędzane były, zawsze pierwszy rok mnie raczej rośliny nie zachwycają, potem już u mnie dochodzą do siebie tam nawet teraz cały czas słońce
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
bogumila 17:49, 24 lis 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Dębolistna...jeszcze maleńka...czysty, biały kolor...

____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 17:52, 24 lis 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Milka napisał(a)
Nie, ma słoneczko, myślę, ze one podpędzane były, zawsze pierwszy rok mnie raczej rośliny nie zachwycają, potem już u mnie dochodzą do siebie tam nawet teraz cały czas słońce
...miałam ją w cieniu i przesadziłam w miejsce bardziej słoneczne...słońce jest w tym miejscu przed południem...niektóre roślinki też u mnie od razu nie ruszają...wiadomo podpędzane.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Milka 17:55, 24 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Dokładnie; a wszystkie moje patyki mi super kwitły, po 2 kwiatki, ale było
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
an_tre 17:59, 24 lis 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Bogusiu podziwiam twoją systematyczność w ogrodzie i dokumentowaniu, dzięki temu mamy przyjemność prześledzić rozwój hortek od patyczka do suchołuski
pięknie fotografujesz sycę oczy kolorami bo u nas właśnie pada, a ja muszę jeszcze jechać na fikołki
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
bogumila 17:59, 24 lis 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Pinky Winky...
...u mnie ma mniej kwiatów płonnych...widziałam bardziej ukwiecone...ale to jedna z pierwszych moich hortek i darzę ją szczególnym sentymentem...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 18:00, 24 lis 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Milka napisał(a)
Dokładnie; a wszystkie moje patyki mi super kwitły, po 2 kwiatki, ale było
...nawet 2 kwiatki nas cieszą...tak to już mamy...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 18:03, 24 lis 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
an_tre napisał(a)
Bogusiu podziwiam twoją systematyczność w ogrodzie i dokumentowaniu, dzięki temu mamy przyjemność prześledzić rozwój hortek od patyczka do suchołuski
pięknie fotografujesz sycę oczy kolorami bo u nas właśnie pada, a ja muszę jeszcze jechać na fikołki
U nas też nieszczególna pogoda,rano słońce a teraz....mży.
Dobrze trochę uciec w kolory...jakiś paskudny wirus panuje m. złapał na ćwiczeniach...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
an_tre 18:13, 24 lis 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
bogumila_bienko napisał(a)
U nas też nieszczególna pogoda,rano słońce a teraz....mży.
Dobrze trochę uciec w kolory...jakiś paskudny wirus panuje m. złapał na ćwiczeniach...
to chroń się przed wirusem, nie przed M
ja cieszę się z deszczyku, sobotę przesadziłam różę, magnolię, milin i kilka bylin, miałam też do posadzenia jeszcze trochę cebul to i deszczyk potrzeby
Myślę, że ja na ćwiczeniach nie złapię żadnej zarazy
a kolorowe hortki dawaj, dawaj to poezja dla oczu i duszy
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
bogumila 18:39, 24 lis 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
an_tre napisał(a)
to chroń się przed wirusem, nie przed M
ja cieszę się z deszczyku, sobotę przesadziłam różę, magnolię, milin i kilka bylin, miałam też do posadzenia jeszcze trochę cebul to i deszczyk potrzeby
Myślę, że ja na ćwiczeniach nie złapię żadnej zarazy
a kolorowe hortki dawaj, dawaj to poezja dla oczu i duszy
...odmian hortek jeszcze kilka zostało...
Aniu...ćwicz...ćwicz ...i nie dawaj się wirusom...nic juz nie robię na Z. ,za daleko żeby pojechać na 5 min.,jak wyzdrowieje to się przejadę...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies