Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W cieniu - zacieniona

Pokaż wątki Pokaż posty

W cieniu - zacieniona

bogumila 19:59, 14 sty 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
...rh...wyglądają zdrowo.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 20:02, 14 sty 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
...różanecznik Scarlet Wonder...ma dużo pąków.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
monteverde 20:04, 14 sty 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Pięknie wyglądają rodki na Zacienionej
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
wiunia 20:18, 14 sty 2015


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
bogumila_bienko napisał(a)
Wiuniu...kosmosy sieję bezpośrednio do gruntu...nie robię sadzonek,chyba by się wyciągały.

Serdecznie dziękuję Bogusiu za odpowiedź mam kilkanaście ( jakkolwiek to brzmi ) zebranych podczas jesiennego spaceru nasionek kosmosów i bardzo mi zależy, aby coś z nich wyrosło, kwiaty były piękne, duże i białe, więc jesli cos mi z tych kilkunastu nasionek wyrośnie to masz jak w banku Bogusiu nasionka jesienią Pozdrawiam serdecznie!!!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
bogumila 20:38, 14 sty 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
monteverde napisał(a)
Pięknie wyglądają rodki na Zacienionej
Nie można było robić fotek...padało.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 20:39, 14 sty 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
wiunia napisał(a)
Wiuniu dziękuję...na pewno wyrosną.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Gabriela 20:42, 14 sty 2015


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Różaneczniki jak lakierowane, wyglądają fantastycznie i widać jak dobrze są napojone. Pewnie to i zasługa "zacienionej".
____________________
Ogród w budowie nieustającej
bogumila 20:46, 14 sty 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Gabriela napisał(a)
Różaneczniki jak lakierowane, wyglądają fantastycznie i widać jak dobrze są napojone. Pewnie to i zasługa "zacienionej".
Jesienią mocno je podlewałam,miałam zapasy deszczówki i musiałam je wykorzystać.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
barbara_kraj... 20:55, 14 sty 2015


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Pięknie wszystko zimuje, oby tak dalej. Jednak trochę śniegu by się przydało. Byłam dzisiaj nad zalewem niedaleko Cz-wy i zobaczyłam jak niski jest stan wody. Pokazały się łachy, a brzeg przesunął się o ponad metr. M powiedział, że stan wody mógł się o metr obniżyć!

Nabrałam apetytu na murzynka. Piekłam niedawno, ale spodziewam się wizyty córki z rodzinką i upiekę znów. Mam trochę inny przepis, bez jabłek za to z bakaliami.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
bogumila 21:08, 14 sty 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
barbara_krajewska napisał(a)
Pięknie wszystko zimuje, oby tak dalej. Jednak trochę śniegu by się przydało. Byłam dzisiaj nad zalewem niedaleko Cz-wy i zobaczyłam jak niski jest stan wody. Pokazały się łachy, a brzeg przesunął się o ponad metr. M powiedział, że stan wody mógł się o metr obniżyć!

Nabrałam apetytu na murzynka. Piekłam niedawno, ale spodziewam się wizyty córki z rodzinką i upiekę znów. Mam trochę inny przepis, bez jabłek za to z bakaliami.


Na razie to u nas zimy w takim dosłownym znaczeniu nie było.Trochę śniegu i dalej nadal wiosennie.
Basiu...pomysł z piernikiem był trafiony...niesamowity smak...na stałe przepis wejdzie do świątecznych wypieków.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies