Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W cieniu - zacieniona

Pokaż wątki Pokaż posty

W cieniu - zacieniona

monteverde 22:24, 28 mar 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Ja też bo nie mogę siedzieć
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
barbara_kraj... 00:00, 29 mar 2015


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
A ja, bo noc krótsza
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Milka 08:47, 29 mar 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bogusia, dzieki za porady w sprawie ciemiernika, moze doczekam lanow, teraz ma 5 sztuk
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
bogumila 11:03, 29 mar 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
monteverde napisał(a)
Ja też bo nie mogę siedzieć
Aniu...za dużo pracy w ogrodzie...trzeba też odpocząć.Pamiętaj o chwili na przerwę i pracuj na kolanach.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 11:05, 29 mar 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
barbara_krajewska napisał(a)
A ja, bo noc krótsza
Dosyć już tego leniuchowania...musimy przygotować się do prac w naszych ogródkach.
Ciekawa jestem od czego pokazały piórka w tle...od czosnku niedźwiedziego czy od rannika?
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 11:12, 29 mar 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Milka napisał(a)
Bogusia, dzieki za porady w sprawie ciemiernika, moze doczekam lanow, teraz ma 5 sztuk
Ładnie się wysiewa wokół roślinki...trzeba uważać przy plewieniu.Przed trzema laty kupiłam jeden krzaczek,w następnym miałam już maleńkie siewki.Kilka w trzecim roku zakwitło,kwiaty trochę niejednorodne,ale to będą silne roślinki,bo same się zaaklimatyzowały,nie tak jak te pędzone.W sumie jest 15 małych kępek.Nie miałam ciemnego...ale dzięki uprzejmości Bogusi już mam...i bardzo się cieszę.Może uda mi się upolować pełne...

Kwiatuszek dla Ciebie...jeszcze świeżynka...Mila.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Milka 11:34, 29 mar 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Slicznie dziekuje mysle tak, jak ty, ze siewki swoje sa mocniejsze tez moze poszukam pelnych, jakos do tej pory nie trafilam.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
bogumila 11:46, 29 mar 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Milka napisał(a)
Slicznie dziekuje mysle tak, jak ty, ze siewki swoje sa mocniejsze tez moze poszukam pelnych, jakos do tej pory nie trafilam.
Też nie widziałam u siebie...a szkoda.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 14:05, 29 mar 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Goryczki...podobają mi się bardzo,ale niestety...ja im się nie podobam...

W tym roku kupiłam nasionka i postanowiłam spróbować inaczej ...z nasion.Z całej torebeczki wzeszło 9!!! siewek...Mają być różne kolory... cieszę się.



Wcześniej kupiłam Makinoi Marsha...kwitnie,ale bardzo słabo przyrasta i nie rozwija pączków...ale to chyba taki jej urok.Śliczne,niebieskie kwiatuszki pojawiają się u mnie w sierpniu i kwitnie do jesieni.



Po raz trzeci kupiłam w ubiegłym roku kępkę Goryczki alpejskiej.Delikatna,płożąca się ma niesamowicie duże kwiaty.Może tym razem pozostanie ze mną dłużej?Chyba te kupione sadzonki zbyt mocno pędzą i nie dają rady w gruncie.Przygotowałam im glebę zgodnie z wymaganiami ...i poczekam.

____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
boguslawa_ma... 18:08, 29 mar 2015


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
bogumila_bienko napisał(a)
Dosyć już tego leniuchowania...musimy przygotować się do prac w naszych ogródkach.
Ciekawa jestem od czego pokazały piórka w tle...od czosnku niedźwiedziego czy od rannika?

Myślę że to czosnek,bo u mnie pod rannkiem siewki mają po dwa listki,a jeśli to rannik to będę zawiedziona.
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies