Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W cieniu - zacieniona

Pokaż wątki Pokaż posty

W cieniu - zacieniona

iwonadm 21:25, 26 mar 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Się napisałam i znikło mam pytanie kiedy można wsadzić stipy do ziemi na zewnątrz?
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
bogumila 21:30, 26 mar 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
monteverde napisał(a)
Witaminko a jak się czujesz? pomidorki super wyglądają a na bazylię nie za wcześnie?muszę skombinować taki jeden stelaż bo nie mam gdzie stawiać siewek
Na razie czuję się "witaminkowo"...ale jeszcze słabo.Ten rok zaczął się dla mnie nieciekawie...ale jestem dobrej myśli.W poniedziałek kończę antybiotyk ...a co potem to zobaczymy.
Pomidorki jednej odmiany zaczynają pączkować...będą wcześniej owoce.Bazylii nie będę pikować...siałam rzadko.Stelaże się przydają,fotka słaba...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 21:32, 26 mar 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
iwonadm napisał(a)
Się napisałam i znikło mam pytanie kiedy można wsadzić stipy do ziemi na zewnątrz?
Wysadzam po przymrozkach,w maju.Wcześniej ją hartuję.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
barbara_kraj... 22:10, 26 mar 2015


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
No i zobaczyłam te Twoje sławetne stelaże. Byłam ciekawa, kiedy je pokażesz.
Szukałam w necie podobnych, ale bez skutku.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
mirkaka 07:07, 27 mar 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554


...i takie tam różności...


No ale to jest świetny pomysł, a ja się zastanawiam skąd wziąć więcej parapetów
Powiedz gdzie takie coś można kupić?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
bogumila 11:46, 27 mar 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
barbara_krajewska napisał(a)
No i zobaczyłam te Twoje sławetne stelaże. Byłam ciekawa, kiedy je pokażesz.
Szukałam w necie podobnych, ale bez skutku.
Basiu...nie sławne,ale bardzo wygodne.Mam rośliny pod ręką i w jednym miejscu.Tylko codziennie zmieniam położenie.Wygodne do wietrzenia.

____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 11:48, 27 mar 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
mirkaka napisał(a)


No ale to jest świetny pomysł, a ja się zastanawiam skąd wziąć więcej parapetów
Powiedz gdzie takie coś można kupić?
Kupiłam dawno temu...w prywatnej firmie,która robiła wyposażenie do sklepów.Myślę,że i teraz można je znależć.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Anabell 20:14, 27 mar 2015


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Bogusiu - Twoje roślinki to opieki i cierpliwości potrzebują U mnie na parapetach to różnie bywa, bo temperatura nie jest zawsze stała.
Pomidorki mam do pikowania, zrobię to już w mnożarce choć będzie im za zimno, ale w domu nie mam miejsca. Szałwie, trawki też wyniosę jutro z domu.
Zdrówka życzę.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
monteverde 20:23, 27 mar 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
bogumila_bienko napisał(a)
Na razie czuję się "witaminkowo"...ale jeszcze słabo.Ten rok zaczął się dla mnie nieciekawie...ale jestem dobrej myśli.W poniedziałek kończę antybiotyk ...a co potem to zobaczymy.
Pomidorki jednej odmiany zaczynają pączkować...będą wcześniej owoce.Bazylii nie będę pikować...siałam rzadko.Stelaże się przydają,fotka słaba...

Pomidorki żółte czy jeszcze inne? u mnie dzisiaj popadało ale taki wiosenny deszczyk no i była spora mgła teraz opadłaa w ogródku od razu rośliny coraz wyższe, myłam dzisiaj okna ale nie wszystkie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
bogumila 21:27, 27 mar 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Anabell napisał(a)
Bogusiu - Twoje roślinki to opieki i cierpliwości potrzebują U mnie na parapetach to różnie bywa, bo temperatura nie jest zawsze stała.
Pomidorki mam do pikowania, zrobię to już w mnożarce choć będzie im za zimno, ale w domu nie mam miejsca. Szałwie, trawki też wyniosę jutro z domu.
Zdrówka życzę.
Nie mam innej możliwości pozyskania sadzonek...i tak przez dwa miesiące muszę o nie zadbać po domowemu...
Mnożarka na Z. nie ma racji bytu...ok 30 km od domu,nie mam jak doglądać w sezonie wiosennym.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies