Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W cieniu - zacieniona

Pokaż wątki Pokaż posty

W cieniu - zacieniona

hanka_andrus 20:11, 08 lut 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dlatego ja w pierwszych dwóch tygodniach trzymam ją na letnim grzejniku. Jak pokażą się siewki, wystawiam na słonce. Zobaczymy czy w tym roku tak samo mi się uda. Właśnie postawiłam pojemnik w folijce na grzejniku.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
bogumila 20:15, 08 lut 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
hanka_andrus napisał(a)
Dlatego ja w pierwszych dwóch tygodniach trzymam ją na letnim grzejniku. Jak pokażą się siewki, wystawiam na słonce. Zobaczymy czy w tym roku tak samo mi się uda. Właśnie postawiłam pojemnik w folijce na grzejniku.
Robię podobnie...jest wybitnie ciepłolubna...ale jak wzejdzie to jak rzęsa.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
an_tre 20:17, 08 lut 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Bogusiu macham ziemię pod wysiewy kupiłam ale muszę odłożyć zabawę z nasionkami na tydzień, jestem w O Piotruś chory
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
bogumila 20:19, 08 lut 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
an_tre napisał(a)
Bogusiu macham ziemię pod wysiewy kupiłam ale muszę odłożyć zabawę z nasionkami na tydzień, jestem w O Piotruś chory
Aniu...taka babcia to skarb.Pozdrawiam...uważaj na siebie.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 20:43, 08 lut 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Podlewałam bardzo obficie jesienią...wszystkie krzaczki mają podobne liście.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Dorotka 19:29, 09 lut 2016


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
Bogusiu, czytałam że wysiałaś werbenę kiedys i ładnie Ci wzeszła. Ja wysiałąm dzisiaj czy możesz mi powiedzieć jak ja podlewałaś na poczatku? Może być zraszanie ziemi takiem małym zraszaczem??
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
bogumila 19:35, 09 lut 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Dorotka napisał(a)
Bogusiu, czytałam że wysiałaś werbenę kiedys i ładnie Ci wzeszła. Ja wysiałąm dzisiaj czy możesz mi powiedzieć jak ja podlewałaś na poczatku? Może być zraszanie ziemi takiem małym zraszaczem??
Werbenę trzymam na słonecznym parapecie przykrytą przeźroczystą pokrywką.W ciągu dnia wietrzę i lekko zraszam,nasionek nie przykrywałam ziemią.Kilka już się pokazało...ona jest grymaśna i u mnie zawsze nierówno wschodzi...Jak ma listki właściwe to pikuję.
Miło Cię u mnie widzieć.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
JoannA 19:43, 09 lut 2016


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
bogumila_bienko napisał(a)
Werbenę trzymam na słonecznym parapecie przykrytą przeźroczystą pokrywką.W ciągu dnia wietrzę i lekko zraszam,nasionek nie przykrywałam ziemią.Kilka już się pokazało...ona jest grymaśna i u mnie zawsze nierówno wschodzi...Jak ma listki właściwe to pikuję.
Miło Cię u mnie widzieć.

Bogusia jak zwykle pierwsza z wysiewami, a ja jeszcze nic nie posiałam.
Jutro jednak wysieję werbenę.
pozdrowienia zostawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Dorotka 19:46, 09 lut 2016


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
bogumila_bienko napisał(a)
Werbenę trzymam na słonecznym parapecie przykrytą przeźroczystą pokrywką.W ciągu dnia wietrzę i lekko zraszam,nasionek nie przykrywałam ziemią.Kilka już się pokazało...ona jest grymaśna i u mnie zawsze nierówno wschodzi...Jak ma listki właściwe to pikuję.
Miło Cię u mnie widzieć.


Dziękuję Bogusiu, w takim razie i ja moja przykryję woreczkiem i będę jedynie wietrzyć.
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
bogumila 19:47, 09 lut 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
JoannA napisał(a)

Bogusia jak zwykle pierwsza z wysiewami, a ja jeszcze nic nie posiałam.
Jutro jednak wysieję werbenę.
pozdrowienia zostawiam
...chyba nie pierwsza...widziałam już kilka niecierpliwych o...
Najbardziej cieszę się z ipomei, moja próba rozmnożenia udała się.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies