Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W cieniu - zacieniona

Pokaż wątki Pokaż posty

W cieniu - zacieniona

Bogdzia 20:21, 09 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Większej specjalistki od doniczkowa wiosennego niz Ty to nie ma i masz do nich wyjatkowo dobra reke , podziwiam cierpliwosc przy dbaniu o te małe i nieco wieksze roślinki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
bogumila 20:26, 09 lut 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Bogdzia napisał(a)
Większej specjalistki od doniczkowa wiosennego niz Ty to nie ma i masz do nich wyjatkowo dobra reke , podziwiam cierpliwosc przy dbaniu o te małe i nieco wieksze roślinki.
...cierpliwości mi nie brakuje...i jeszcze ...lubię to robić.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Katkak 21:17, 09 lut 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ale cudne sadzoneczki i grunt, że własne, takie cieszą potrójnie . Ja od jesieni rozmnażam koleusy, też mam ich już sporo .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
bogumila 21:33, 09 lut 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Katkak napisał(a)
Ale cudne sadzoneczki i grunt, że własne, takie cieszą potrójnie . Ja od jesieni rozmnażam koleusy, też mam ich już sporo .
Kasiu...masz rację, bardzo cieszą.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 14:06, 13 lut 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Doniczkowo...na dzisiaj...


stipa


werbena patagońska


cleome


ipomea
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
an_tre 19:42, 13 lut 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Bogusiu gratulacje sukces na całej linii nasionkowej
ja zabieram się do pierwszych wysiewów w poniedziałek, dziś wróciłam do domku
macham
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
bogumila 19:44, 13 lut 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
an_tre napisał(a)
Bogusiu gratulacje sukces na całej linii nasionkowej
ja zabieram się do pierwszych wysiewów w poniedziałek, dziś wróciłam do domku
macham
...co siejesz do doniczek?Szukam białego onętka.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
an_tre 20:00, 13 lut 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
bogumila_bienko napisał(a)
...co siejesz do doniczek?Szukam białego onętka.
zaraz poszłam zobaczyć czy mam jest kilka nasionek zebranych z białej i jeśli chcesz to ci prześlę, bo ja liczę na samosiejki
wysieję stipę, zebrałam trochę nasionek, werbenę chociaż też liczę na "samowolny" wysiew, resztę będę wysiewać w marcu
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Katkak 20:03, 13 lut 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Bogusiu ta stipa jest juz po pikowaniu, czy przed? Ja wysialam pierwszy raz, ale jeszcze sie nie pokazala. Zainspiroealas mnie do hodowania jesienno zimowanpora ipomei . Ale poki co cieszmy sie nadchodzaca wiosna. Pozdrawiqm.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
bogumila 20:08, 13 lut 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
an_tre napisał(a)
zaraz poszłam zobaczyć czy mam jest kilka nasionek zebranych z białej i jeśli chcesz to ci prześlę, bo ja liczę na samosiejki
wysieję stipę, zebrałam trochę nasionek, werbenę chociaż też liczę na "samowolny" wysiew, resztę będę wysiewać w marcu
Jeśli nie znajdę to dam znać.U mnie tej samowolki nie widać...muszę wysiewać corocznie nowe.Nasiona stipy wysiałam dwuletnie...miałam jakieś resztki,w tym roku nie zbierałam.Ta ,która została na rabacie wygląda ciekawie...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies