Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W cieniu - zacieniona

Pokaż wątki Pokaż posty

W cieniu - zacieniona

Katkak 22:16, 15 cze 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Bogusiu, okolicznosci przyrody w jakich odbywasz spacery sa przepiękne. Ale fajnie wyprowadzilas ta limke. Wyglada jak szczepiona na pniu. Mnie sie w tym roku Vanilki udalo ukorzenic i ladnie rosna . Pozdrawiam.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Rumianka 22:26, 15 cze 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
Moją jagodę kamczacką już zerwałam, okazała sie niezbyt dojrzała...ale gdybym nie zebrała owoców, to na bank wyręczyłby mnie w tym niesforny kos... Piękne masz clematisy, a hortka z patyczka miodzio...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
monteverde 22:35, 15 cze 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
bogumila napisał(a)
...zaczynamy smakowanie...jagoda kamczacka

A bo ja teraz zaganiana Bogusiu fajnie, że prowadzisz ją na drzewko a jagody to bym sobie pojadła
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
bogumila 22:36, 15 cze 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Katkak napisał(a)
Bogusiu, okolicznosci przyrody w jakich odbywasz spacery sa przepiękne. Ale fajnie wyprowadzilas ta limke. Wyglada jak szczepiona na pniu. Mnie sie w tym roku Vanilki udalo ukorzenic i ladnie rosna . Pozdrawiam.
Też ukorzeniłam VanilkęiPinky Winky.Wydaje mi się,że niektóre odmiany hortensji ukorzeniają się gorzej...
Najwięcej mam patyczkowanych z Hayes S.
Tak wygląda roślina mateczna na dziś...już są pączki.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
hanka_andrus 22:41, 15 cze 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Moje borówki już pogubiły osłonki kwiatkowe. Dobrze, że teraz pada, dobry okres dla borówki. Powojniki wielkokwiatowe, cudniaste.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
monteverde 22:44, 15 cze 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
bogumila napisał(a)
Też ukorzeniłam VanilkęiPinky Winky.Wydaje mi się,że niektóre odmiany hortensji ukorzeniają się gorzej...
Najwięcej mam patyczkowanych z Hayes S.
Tak wygląda roślina mateczna na dziś...już są pączki.

To wsadzi jedną do doniczki bo moja cosik slabo rośnie w tym roku na FB wchodzisz?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
bogumila 22:44, 15 cze 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Rumianka napisał(a)
Moją jagodę kamczacką już zerwałam, okazała sie niezbyt dojrzała...ale gdybym nie zebrała owoców, to na bank wyręczyłby mnie w tym niesforny kos... Piękne masz clematisy, a hortka z patyczka miodzio...
...Muszę podglądnąć czy ktoś nie podjada...ptaków u mnie dostatek.
Hortensja ma trzy lata.W tym roku będzie kwitnąć po raz pierwszy.

2014


2015


2016
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 22:47, 15 cze 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
monteverde napisał(a)

A bo ja teraz zaganiana Bogusiu fajnie, że prowadzisz ją na drzewko a jagody to bym sobie pojadła
Jagody jeszcze niedojrzałe.Aniu...serdecznie pozdrawiamy.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Joku 22:55, 15 cze 2016


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12123
bogumila napisał(a)
...0platają pnie drzew......


To jest chyba przywarka japońska, dobrze rozpoznaję? Podziwiam jej zdrowy wygląd. Miałam, dużo nie urosła i chyba już jej nie ma.
Wrażenie robią na mnie twoje pierwiosnki, takie jędrne i zdrowe.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
bogumila 22:59, 15 cze 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Joku napisał(a)


To jest chyba przywarka japońska, dobrze rozpoznaję? Podziwiam jej zdrowy wygląd. Miałam, dużo nie urosła i chyba już jej nie ma.
Wrażenie robią na mnie twoje pierwiosnki, takie jędrne i zdrowe.
Tak...to Przywarka japońska Moonlight.Pierwiosnki będę przycinać.Później jesienią zakwitną powtórnie...mniej ale cieszą.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies