Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród naturalny, pachnący lasem ..

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród naturalny, pachnący lasem ..

Pszczelarnia 11:35, 22 sie 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Na wakacjach?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
AgataBC 11:54, 22 sie 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Dziewczyny nie uwierzycie jak Wam już zdradzę gdzie to jest!! sama się doczekać nie mogę.

ZieloneWrota napisał(a)
Nie można się kąpać ze względu na to że jest to Rezerwat Przyrody?, z powodu braku plaż?, jest to kraj czy reszta część świata? .


Agatko to jest w kraju. Woda w tym zbiorniku nie nadaje się do kąpieli..
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 11:57, 22 sie 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
kosolka napisał(a)
Agatka, murkiem mnie zauroczyłaś..! Jest niesamowicie piękny, naprawdę, gratuluję pomysłów, ale i realizacji, bo z tym to czasem nie jest tak łatwo.. Wygląda fantastycznie! Brawo!


Dziękuję Ola Rzeczywiście czasu brak na wszystkie te pomysły. A przecież odpoczywać też trzeba. Dobrze, że mój luby ma podobnie w głowie
Bardzo miłe to co napisałaś

____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 11:59, 22 sie 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
mira napisał(a)

Brzydal jesteś i się drażnisz, a tą fotkę musiałam zacytować bo super Ci się udala jakby rekin się wyłaniał

nie mam pojęcia gdzie to ale coś się chyba tam rozlało - jakaś maź, piana czy co tak te patyki i kamienie pokrywa
nie wysilam się dalej bo nagrody nie ma - wolę Twój ogród

pozdrawiam


Dobrze kombinujesz a mogłam pomyśleć o jakiejś nagrodzie .. na przykład bilet w to miejsce??


____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 12:00, 22 sie 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Pszczelarnia napisał(a)
Na wakacjach?


jeszcze niee.. urlop dopiero przed nami..
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
kosolka 12:12, 22 sie 2016


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Szukałam pod różnymi hasłami, kombinowałam z tą zagadką.. ale nic ciekawego mi się nie wygooglowało.. Tak sobie w duchu myslałam ze to "u nas".
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 12:13, 22 sie 2016


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Im dłużej patrze, tym bardziej wydaje mi sie ze to rzeka..?
____________________
Ola Kosolkowa pasja
AgataBC 12:44, 22 sie 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
To nie rzeka Olu..
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 12:45, 22 sie 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Dziewczyny, które pisały przed zagadką, odpisuję:

Renatka w mnóstwie talentów jest pułapka.. póki co nie ma na wszystko czasu, albo pieniędzy, a poza tym perfekcjoniści są dla siebie okrutnymi panami. Uczę się być zadowoloną, nie wymagać zbyt wiele od siebie, nie krytykować, nie doszukiwać się drobnych błędów. Przez co ciężko mi patrzeć na ten murek tak jak Wy. Bo widzę w nim co jest jeszcze nie tak. W szkole byłam chwalona za wyniki a to nie sprzyjało pokorze. Dopiero niedawno to zrozumiałam i leczę się z przesadnej dumy.

Mira koleusa mam zamiar przechować w wodzie. W sensie szczypki pourywam i poukorzeniam do wiosny. A jeśli się nie uda to pewnie kupię.
A drugi Twój komentarz baaaardzo mnie zaskoczył?! Realizacja roku?? no bez przesady tak mi miło, że się podoba ten plan ruinowo złomowo murkowy
A cynie przed rozplenicami to envy green- taka zielona lekko żółta.

Katka uśmiecham się szeroko do Ciebie

Ania dzielżany są pierwszy sezon u mnie. Bardzo je polubiłam..

Agatek to cegła rozbiórkowa, używana. Lepsza taka stara niż dzisiaj te nowe. Te są suche, dobrze wypalone. Mąż swoim fachowym okiem ocenił. Kilka się trafiło szamotowych, kilka lekko pokruszonych. Pożyją długo. Miały być stare, ja lubię stare.

Dorotka bardzo dziękuję

____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
India 13:10, 22 sie 2016


Dołączył: 01 cze 2012
Posty: 279
to jest w woj. lubuskim? ten geopark?
____________________
Ogród na Zapłociu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies