Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród naturalny, pachnący lasem ..

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród naturalny, pachnący lasem ..

AgataBC 15:02, 22 sie 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Polecam latem, bo jest w miarę sucho i odsłonięta jest plaża, dzięki temu można po tej linii brzegowej się przejść. W innych porach wody jest więcej i nie da się spacerować. Ewentualnie tylko miejscowi wiedzą gdzie wtedy można podejść bliżej wody. Tablica informacyjna jest przy punkcie widokowym.
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
renatamama3 15:15, 22 sie 2016


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Sylvana napisał(a)
Ja myślałam że to sól, a to maź z popiołów.
Jest jeszcze takie fajne miejsce w Krakowie...jeszcze nie widziałam na żywo....bo mało popularne i o nim nie wiedziałam, ale myślę, że warto zobaczyć zanim zasypią (bo już jest to w planach niestety).....Zalew Zakrzówek



Zakrzówek ,został wykupiony przez miasto ,zostanie jak jest ,powstanie tam park itp.
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
renatamama3 15:16, 22 sie 2016


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Agatko ,piękny mur ,czyżby inspiracja z ogrodów w Goczałkowicach ?
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Pszczelarnia 15:55, 22 sie 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Pierwszy raz w życiu widzę coś takiego.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Sylvana 16:09, 22 sie 2016


Dołączył: 29 wrz 2015
Posty: 3428
renatamama3 napisał(a)



Zakrzówek ,został wykupiony przez miasto ,zostanie jak jest ,powstanie tam park itp.


Dzięki za dobrą wiadomość
____________________
Sylwia - Kamienny ogród patykiem malowany
AgataBC 20:21, 22 sie 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
renatamama3 napisał(a)
Agatko ,piękny mur ,czyżby inspiracja z ogrodów w Goczałkowicach ?


Inspiracja z różnych miejsc. Cegła od dawna mi się podoba. A najbardziej mi się podoba w ogrodzie naszej Grembosi. Czekałam, aż znajomy da mi cynk, że ma stare koła na złomie. I tak wyszło
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
ryska 20:22, 22 sie 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Agcia napisał(a)
Dziewczyny, które pisały przed zagadką, odpisuję:

Renatka w mnóstwie talentów jest pułapka.. póki co nie ma na wszystko czasu, albo pieniędzy, a poza tym perfekcjoniści są dla siebie okrutnymi panami. Uczę się być zadowoloną, nie wymagać zbyt wiele od siebie, nie krytykować, nie doszukiwać się drobnych błędów. Przez co ciężko mi patrzeć na ten murek tak jak Wy. Bo widzę w nim co jest jeszcze nie tak. W szkole byłam chwalona za wyniki a to nie sprzyjało pokorze. Dopiero niedawno to zrozumiałam i leczę się z przesadnej dumy.



Oooo dopisałaś ciąg dalszy mojej historii. Młoda jest taka sama, najgorzej jak linczuje się za to, że na turnieju tańca zrobiła jakiś krok o setną sekundę za późno, co oczywiście nie jest widoczne dla oka dla normalnego zjadacza chleba... Dobra, starczy tej prywaty.
Piękne zdjęcia, w życiu nie wpadłabym na to, że to w Polsce
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
sylwia_slomc... 21:31, 22 sie 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
No Zakrzówek ma podobny kolor wody Albo miał jeszcze 20 lat temu, ciut bardziej turkusowy może , ale pływać jest niebezpiecznie bo skały się osówają, a już przy brzegu jest 40 metrów w głąb - stary kamieniołom ale też ma urok.
Świetnie, że masz takie miejsce tak blisko Korzystaj, a byłam pewna, że się wczasujesz w ciepłych krajach
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Donia72 00:12, 23 sie 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Takie "lazurowe jeziorko" jest jeszcze w okolicach Konina, ale dokładnie nie wiem gdzie? Mój syn był tam rowerem. W okloicach Turku też był, ale nie wiem czy to jest to samo? Jutro wraca z gór, to mu pokaże Twoje fotki. Byłaś już blisko mnie
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Anusia 08:24, 23 sie 2016


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Ja też pierwszy raz widzę coś takiego. Szukałam w google co to jest ale nic mi nie pasowało. A Ty masz takie cudo 20km od domu. Pozdrawiam
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies