Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wątek o tym, że ......nie umiem:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Wątek o tym, że ......nie umiem:)

Jagna 10:10, 01 sty 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
Dziewczyny!

I Wam Wszystkie co co najlepsze życzę w tym 2013r, oby był jednym z najlepszym w Waszym życiu.
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
beta 10:00, 28 sty 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
witam serdecznie

obejrzałam cały wątek i powiem, że kawał dobrej roboty wykonaliście a te skarby ukryte w waszym ogrodzie robią wrażenie ale najbardziej podoba mi się warzywnik a że aktualnie jestem na etapie planowania nowego warzywnika to pozwolisz Jagno, że po wzoruję się na Twoim, jak dla mnie idealnym warzywniku w tym miejscu chciałabym Cię spytać o rozmiar tych skrzynek, oraz o szer ścieżek, a czy te szerokie skrzynie nie są za szerokie? jak się plewi? ew. jakie są jeszcze Twoje uwago i sugestie co do tego typu warzywnika? będę bardzo wdzięczna za odpowiedź

pozdrawiam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
an_tre 21:15, 28 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Agnieszko Pozdrawiam nasionka pewnie zaczniemy wysiewać w lutym werbena dość długo wschodzi, zobaczymy jaki termin obierze Danusia pozdrawiam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Jagna 21:50, 30 sty 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
Ania wspomniała że juz mogę wiec w weekend wysiewam. wszystkie jakie mam, a trochę ich zebrałam z tych moich 4 sztuk jakie miałam.

I tez pozdrawiam serdecznie
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Jagna 21:56, 30 sty 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
beta napisał(a)
witam serdecznie

obejrzałam cały wątek i powiem, że kawał dobrej roboty wykonaliście a te skarby ukryte w waszym ogrodzie robią wrażenie ale najbardziej podoba mi się warzywnik a że aktualnie jestem na etapie planowania nowego warzywnika to pozwolisz Jagno, że po wzoruję się na Twoim, jak dla mnie idealnym warzywniku w tym miejscu chciałabym Cię spytać o rozmiar tych skrzynek, oraz o szer ścieżek, a czy te szerokie skrzynie nie są za szerokie? jak się plewi? ew. jakie są jeszcze Twoje uwago i sugestie co do tego typu warzywnika? będę bardzo wdzięczna za odpowiedź

pozdrawiam


Witaj,

Co do szerokości to sprawdzę i ci powiem. Ścieżki sa na szerokość 1,5 cegły bo wtedy swobodnie przechodzę i jak pracuję przy skrzynce to mi sie stopy swobodnie mieszczą.

skrzynie dałam takiej wielkości ze jak sie wychylę to sięgam nieco poza połowę ze ścieżki dzięki czemu nie mam problemów z czyszczeniem czy sianiem.
Bardzo polecam to rozwiązanie, bo łatwo tam dać dobrej ziemi, łatwo się czyści i mniej jest chwastów wchodzących z zewnątrz.
Mam tez wrażenie że wilgoć lepiej sie trzyma.
Jak do tej pory nie moge narzekać i będę taka formę wszystkim polecać, także Tobie.
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
beta 08:28, 31 sty 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Dziękuję Jagna

pozdr
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Jagna 08:53, 09 lut 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
I ja pozdrawiam,

Mam dzis stracha bo przymroziło a śniegu juz nie ma.
Mam nadzieję że moje młode rośliny jakoś to przetrwają.
Jak stopniał śnieg to zobaczyłam młode pędy szczypioru, a teraz je zmrozi, to samo tyczy się pewnie traw, które wprawdzie jeszcze śpią, ale chyba sa bardziej narażone na mróz niż gdy temp spadała do -15 ale były pod 15 cm czapa śniegu.
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
kraania 10:04, 09 lut 2013


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
O cześć Jagna. Miło Cię widzieć z powrotem na ogrodowisku .
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
Jagna 16:15, 09 lut 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
kraania napisał(a)
O cześć Jagna. Miło Cię widzieć z powrotem na ogrodowisku .


hej hej,

ja bywam ostatnio ale raczej przeglądam, czasem sie odezwę.
w wątku nie pisze bo zima i nie ma o czym

Pozdrawiam ciepło
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Madzenka 13:09, 10 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jagna ale obiecaj, że taraz do nas wrócisz bo potrzebujemy Twojego wsparcia w zakładaniu warzywników Normalnie jakiś szał wszystkie forumowiczki ogarnął
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies