Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z widokiem na jezioro

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z widokiem na jezioro

dajana 20:12, 11 paź 2015


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Pięknie u ciebie Jolu i te polne kamienie które można na ogród sprowadzić. Na Kujawach ich nie brak,u mnie ani jednego nie ujrzysz nie ten teren .Szkoda bo ja je uwielbiam .Byłam na Kujawach w zeszłym tygodniu ,okoliczności smutne ,pogrzeb brata .Sąsiadka z dziecinnego podwórka dała mi sporo gałęzi pnącza murowego który nie gubi liści na zimę i cudnie się rozrasta .Posadziłam je przy płocie może wreszcie zarośnie mi coś siatkę i będzie zielone nawet w zimie .U niej wygląda obłędnie.Przeniosłam troszkę dzieciństwa do swego ogrodu
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
yolka 20:51, 11 paź 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
pacioreczniki po przymrozku

____________________
Ogród z widokiem na jezioro
babka 21:34, 11 paź 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Wcale nie widać jesieni u Ciebie, no może prócz ostatniej fotki Fajna okolica i piękne widoczki pokazujesz. Szkoda jeszcze, że nie mieszkasz przy linii brzegowej
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
yolka 18:10, 12 paź 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
babka napisał(a)
Wcale nie widać jesieni u Ciebie, no może prócz ostatniej fotki Fajna okolica i piękne widoczki pokazujesz. Szkoda jeszcze, że nie mieszkasz przy linii brzegowej

Szkoda choć do jeziora mam ok 200m
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 18:13, 12 paź 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
dajana napisał(a)
Pięknie u ciebie Jolu i te polne kamienie które można na ogród sprowadzić. Na Kujawach ich nie brak,u mnie ani jednego nie ujrzysz nie ten teren .Szkoda bo ja je uwielbiam .Byłam na Kujawach w zeszłym tygodniu ,okoliczności smutne ,pogrzeb brata .Sąsiadka z dziecinnego podwórka dała mi sporo gałęzi pnącza murowego który nie gubi liści na zimę i cudnie się rozrasta .Posadziłam je przy płocie może wreszcie zarośnie mi coś siatkę i będzie zielone nawet w zimie .U niej wygląda obłędnie.Przeniosłam troszkę dzieciństwa do swego ogrodu

Smutna wizyta, ale losu nie zmienimy i z takimi zdarzeniami tez musimy sie mierzyć. Przyjmij wyrazy współczucia. Może wkrótce zawitasz na Kujawach w innych okolicznościach i być może bedzie okazja sie spotkać. Pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 18:14, 12 paź 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Mala_Mi napisał(a)
Zajrzałam na szybko co tam u Ciebie... a ty panie dziejku.... piękne focie... i już nie wiem czy pochwalić ogród czy zachód słońca nad jeziorem.. a może kamień napisem LOVe

Mus u Ciebie napisac, że kolejna jeziorna partia wstawiona
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 18:14, 12 paź 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
rozark napisał(a)
róża w perowskiej zachwyca

Juz po rózy i po perowskiej - zmroziło
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 18:15, 12 paź 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
eda napisał(a)
piękny październik macham

____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 18:21, 12 paź 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Zapomniałam napisać, ze u mnie pada snieg, mokry z deszczem
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
malgorzata_s... 19:32, 12 paź 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Joluś dzięki za cudne fotki jeziorka Oj jakbym pospacerowała
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies