Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród przy lesie początek 2012/2013

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród przy lesie początek 2012/2013

renatamama3 17:12, 21 lis 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Gardener27 napisał(a)
Ja kosiarki jeszcze nie chowałem na zimę i liczę na koszonko ale chyba przy tej pogodzie już trawa większa nie urośnie Kancików o tej porze roku nie robię bo na wiosnę i tak trzeba będzie poprawiać A cebulowe jakieś upolowałaś na promocji ?

Pozdrawiam


Ja ,mam cały czas w garażu ,więc w każdej chwili mogę wyjechać ,lubię jak trawa jest równa .U mnie kanciki co mc ,więc wiosną na 100% .Teraz poluję na prezenty Mikołajowo- świąteczne ,na liście brak cebul.pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
kasiek 20:26, 22 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Odskocznia od wszystkiego jest potrzebna - dla mnie ogród jest odskocznią od pracy ale jak się za dużo w nim napracuje to zamykam się w świecie książek.
Gratuluje sukcesów dzieci, wiem jakie to przeżycie
Acha i mój kosił dzisiaj i obiecałam mu że to ostatni raz
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
renatamama3 19:49, 23 lis 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
kasiek napisał(a)
Odskocznia od wszystkiego jest potrzebna - dla mnie ogród jest odskocznią od pracy ale jak się za dużo w nim napracuje to zamykam się w świecie książek.
Gratuluje sukcesów dzieci, wiem jakie to przeżycie
Acha i mój kosił dzisiaj i obiecałam mu że to ostatni raz


Kasiu ,masz takie zdanie jak i ja ,ja długo tego samego nie mogę robić ,bo się duszę .Teraz się cieszę ,że spotykamy ,się raz w tygodniu z dziewczynami i tworzymy fajne rzeczy typu ,wianki z szyszek i plotkujemy o niczym .Książki zostawiam na styczeń i luty ,między czasie małe plany ogrodowe typu;co jeszcze trafi do mojego ogrodu ,oraz wakacyjne ,zarezerwowaliśmy już kwaterę w Jutracie .
Dzięki za dzieciaki ,masz racę to mega przeżycie ,dla nas i dla nich .pozdrawiam i lecę zobaczyć co u Ciebie
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
popcorn 19:56, 23 lis 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ja jeszcze planuję kanciki, może w sobotę, bo potem jak nie ma śniegu to fajnie trawnik wygląda

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
renatamama3 21:03, 23 lis 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Karola ,u mnie kanciki są ok ,robiła, w październiku .W tym tygodniu ,biorę się za mycie okien .pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
kasiek 19:13, 24 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Juz planujesz vwakacje? Wow, ja dopiro rezeruje w lutym. Ale Jurat piekna, nasze morze cudowne jak jest pogoda, my niestetuy nie mamy powodzenia bo w ciagu 6 lat jazdy nad różne miejsca nad morzem tylko raz trafiła się nam, wakacyja pogoda. Potem zaczeliśmy juz wybierac się w dalsze strony bo jak lało to cena wakacji wyszła nam x 2 (by dzieci się nie nudziły).
Ale myśl o wakacjach jest taka ciepła
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
renatamama3 09:54, 28 lis 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Kasiu ,no tak już planuję ,bo się przyzwyczaiłam ,że jak jadę z dzieciakami na dłużej,to muszę mieć pewne obiady ,w ośrodku którym mieszkam ,raz przeżywaliśmy w Unieściu zatrucie ,3 dni wyjęte z życiorysu .ferii jeszcze nie planuję ,bo nie odpowiada mi termin ,podejrzewam ,że bez śniegu .Jak się ,namyślę to mogę wysłać młodzież moją, na obóz z klubem do którego chodzą ,ale 3 tys na obóz bez śniegu mi szkoda ,mieli już taki w tamtym roku i troszkę byli zawiedzenie ,że tylko spacery i zabawy w ośrodku ,lodowisko ,było tak roztopione .My mamy szczęście do wakacji nad morzem ,raz mieliśmy taki sobie,bo na 2 tygodnie chyba 5 dni padało .Zwiedzaliśmy po prostu np.latarnie.pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
renatamama3 10:00, 28 lis 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
W szkole moich dzieci (podstawówka)a kiedyś i moja ,z dziewczynami utworzyłyśmy ,sobie kółko artystyczne ,teraz akurat robimy rzeczy na kiermasz ,świąteczny .
Czasu ,mamy tam nie wiele ,bo 2,5 godziny raz w tygodniu ,ale coś tam powstaje ,szkoda ,że aparatu nie zabrałam ,ze sobą .Ja zrobiłam 4 wianki z szyszek ,jedno drzewko z szyszek i jedno z mchu ,a w domu ,żeby podgonić ,zrobiłam dwa drzewka i wianek ,mam nadzieję ,że się sprzeda ,start w niedziele (wybory) .Kasa idzie na dzieci ,np ;nagrody



____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
kasiek 16:05, 28 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
O jakie śliczne, te kule se styropianu?
U mnie też już dekoracje w trakcie Dziś poczyniliśmy płaską choinkę
I gdzie tu czas na nudy?
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
renatamama3 12:50, 30 lis 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Kasiu ,tak kule styropianowe ,dzwoniłam ,do dziewczyn ,które mają dyżur na kiermaszu sprzedały za 500 zł już ,siedzimy do 19 ,ja jestem od 15,00 do 17 ,00 .Jutro ,znowu spotkanie i prace ręczne na kiermasz .
Czasu na nudy brak i dobrze ,szybciej zleci do świąt.pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies