Gdzie jesteś » Forum » Ogród » Nastrój w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Nastrój w ogrodzie

Gardenarium 18:57, 14 gru 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nastrój w ogrodzie to dla mnie także spokojne ogrodowe odgłosy. Cicho pluskająca woda w strumieniu oraz szum i falowanie nastrojowych traw. A także szum lasu, uderzenia sosen w czasie silnego wiatru...
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
iwonaz 07:34, 15 gru 2011


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Mam to szczęście, że z jednej strony obok mnie jest opuszczone gospodarstwo a w nim dziki ptasi raj. Odgłosy od wczesnego poranka do godziny nawet 23 - bezcenne. Oprócz tego potwierdzam: zielone granice chroniące od hałasu i wścibskich głośnych sąsiadów, kolory i struktury roślin, zakątki, światło - zaraziłam się pomysłem na laterenki ze świecami
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
szafra 12:15, 29 lip 2012


Dołączył: 28 lip 2012
Posty: 26
Dla mnie nastrój to kwiaty na które mogę godzinami sie gapić hah siedząc na tarasie , z natury jestem romantyczką wiec lubię mnóstwo drobiazgów tworzących taki nastrój ,w okolicy jest dużo świerków więc ptactwa jest dużo i śpiewu ptaków nie brakuje ,czasem nastawiam zegarek na 5 rano w niedziele by siaść z kubeczkiem kawy na balkonie i słuchac radosc trwa dopóki mąż nie wstanie i nie włączy TV albo sąsiedzi nie zaczną kosić :/
____________________
Uploaded with ImageShack.us
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies