Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Leśne Wzgórze

Pokaż wątki Pokaż posty

Leśne Wzgórze

Mathildis 21:50, 29 maj 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Toszka napisał(a)
Proszę ciebie, to nie daleko masz do mnie - cisy kupowaliśmy pod Koninem (kilka kursów), dwa tygodnie temu byłam w Ostrowie Wlk. Niemal rzut beretem. Wyjazd 5 rano i w domu byliśmy z powrotem ok. 13.
Jak się zdecydujesz to pisz, a coś na start się znajdzie. Dla Skuli się znalazło, dla Tesski się znalazło, to i dla ciebie się znajdzie. Bo paczką to nie da rady - zbyt wielkie i ciężkie i nie ma jak zabezpieczyć by się nie połamało.
Czasami warto sie kopsnoć


hahaha jakby mój eM uslyszał, że po trawki do Wa-wy się wybieram to na pewno by mi nie uwierzył i jakiś podstęp wietrzył , ale będę pamiętać gdybym się w tamte rejony wybierała
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Mathildis 22:01, 29 maj 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
admete napisał(a)
Przyszłam pomachać .
Zerknęłam tylko na zdjęcia......w przyszłym tygodniu postaram się wczytać dokładniej

Buziaki zostawiam


Masz u siebie takie emocje i tyle pracy, że zerknięcie na zdjęcia u mnie w zupełności wystarczy
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
asiach 08:59, 30 maj 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Bardzo ładnie komponujesz rabaty w swoim pieknym ogrodzie
Miłego dnia życzę
Milka 13:15, 30 maj 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Aniu, dzięki za wiersz superaśny
Ależ u ciebie tych drzew, jej, potencjał, że hej! przy takim areale musisz zacząć rozmnażać roslinki, żeby nie zbankrutować i w 3 lata zapełnisz wszystko tam pod drzewami są idealne warunki do rozmnażania limek, host i innych...pomysł, jak chcesz, podoba mi się, a zawsze, jakby co, można przesadzić
teraz rh tańsze, warto kupować, bo tak o 15 zł na sztuce taniej
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
AgnieszkaW 15:48, 30 maj 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Anek, wstawiłam u siebie fotki chrabąszczy, zerkniesz? Rabata ładnie zakomponowana, ale ten pomarańcz przesadź. Do pomarańczu pasuje granat i niebieski, do limonkowych berberysów choina - lubi półcień. Jeśli przed berberysami, to odmiana jeddedoch, jeśli za, to np. pendula szczepiona na pniu. może też być deren biały "Spaethii" albo kruszyna pospolita "Asplenifolia".
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Mathildis 15:49, 30 maj 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
asiach napisał(a)
Bardzo ładnie komponujesz rabaty w swoim pieknym ogrodzie
Miłego dnia życzę


Dzisiejszy dzień choć nieogrodowy to z pewnością będzie fajny...
Dzięki za wizytę Asiu
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Mathildis 15:53, 30 maj 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
irena_milek napisał(a)
Aniu, dzięki za wiersz superaśny
Ależ u ciebie tych drzew, jej, potencjał, że hej! przy takim areale musisz zacząć rozmnażać roslinki, żeby nie zbankrutować i w 3 lata zapełnisz wszystko tam pod drzewami są idealne warunki do rozmnażania limek, host i innych...pomysł, jak chcesz, podoba mi się, a zawsze, jakby co, można przesadzić
teraz rh tańsze, warto kupować, bo tak o 15 zł na sztuce taniej


Irenko już zaczęłam - na razie od żurawek,
Vanilki dopiero w tym roku kupiłam więc może zacznę rozmnażać od następnej wiosny - albo od dziewczyn wyproszę patyczki Limek i innych których nie mam
na hosty też mam plan - zbiorę nasionka i będę próbowała wysiać -komuś na forum się udało ... wybaczcie nie pamiętam komu, więc może i mnie się uda.
RH już przekwitają i dlatego tańsze - muszę skompletować listę i może uda się coś godnego uwagi trafić - dzięki za podpowiedź.
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Mathildis 16:30, 30 maj 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
AgnieszkaW napisał(a)
Anek, wstawiłam u siebie fotki chrabąszczy, zerkniesz? Rabata ładnie zakomponowana, ale ten pomarańcz przesadź. Do pomarańczu pasuje granat i niebieski, do limonkowych berberysów choina - lubi półcień. Jeśli przed berberysami, to odmiana jeddedoch, jeśli za, to np. pendula szczepiona na pniu. może też być deren biały "Spaethii" albo kruszyna pospolita "Asplenifolia".


Aga odpowiedziałam u Ciebie tutaj moje niszczylistki;


____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
dominika_rew 16:38, 30 maj 2014


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
Wpadłam i ja do Ciebie! też jakoś umknął mi Twój wątek, chociaż jak teraz patrzę na zdjęcia, to wiem, że kiedyś już tu byłam te wielkie drzewa, naturalny klimacik, super mam nadzieję, że uda nam się spotkać niedługo, bo mieszkam bardzo blisko Marty, więc wszystko można połączyć pozdrowienia!
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
Gardener27 21:03, 30 maj 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Oj pięknie u Ciebie

Czy już cięłaś swoją Tawułę Grefsheim ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies