Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Madzenka 22:32, 22 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kasiek napisał(a)
Ja juz nie mam wody,jezeli w ciagu tygodnia nie spadnie deszcz to i ogrodu nie bede miala


Buuuuuu Kurcze a tu fala upałów ma nadejść....
A nie masz studni ani zbiornika do zebrania deszczówki???? U mnie i bez deszczów ogród wytrzymałby ze dwa tygodnie...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:35, 22 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
malkul napisał(a)
a to dziwne wszędzie piszą żę nie pokładają ja je mam w projekcie i dumam już jakiś czas cza linki czy one ale chyba szala chyli się na Incrediball



Albo mnie sklep internetowy nabił w butelkę......
....albo mają za mokro.....
.....albo źle przycięłam.....wątpię bo limki i magical moonlight sztywne jak tyczki bambusowe!!! Ale im wybaczam bo głowy mają wielkie, więc w przyszłym roku dostaną podpory. Incrediball na stronach angielskojęzycznych to zmodyfikowana odmiana anabell...ale być możne mutacja nie do końca udana.....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:36, 22 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ana_art napisał(a)
znikłaś mi o 21.18 z powiadomień ....


Mi ostatnio ciągle znikają.... Dzisiaj zniknęło mi Miłkowo....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ana_art 22:36, 22 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
upał mówisz? gdzie i kiedy bo póki co to marność. na ę chwilę jes u mnie +10 , dzisiaj jak sadziłam żurawki wiało tak okrutnie, myslałam że mi głowe urwie...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
malkul 22:37, 22 lip 2013


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
hihihihihi tak to jest z tymi mutantamiale że łby mają ogromne to warto sie potrudzić z podporami
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Madzenka 22:38, 22 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Luki napisał(a)
Cudne te hortensje ogrodowe, a o Incredyball nawet nie wspominam
Może na rabatke posadzić liliowce, nie wiem czy to dobry pomysł, ale liście nie za wysokie do tego kwiaty, ja wszędzie obecnie upycham liliowce . Co do traw to nie znam się na nich niestety.
Kurcze takie nawadnianie to super spraw, musze sobie zrobić przynajmniej linie kroplujące na rabatach.
Dobrze, że mam głęboką studnie pełną wody bo po napełnianiu basenu 'z kranu' to mama mnie troszke goniła, a jak jeszcze to codzienne dwugodzinne podlewanie by dołożyć


Łukaszu liliwoce już tu były i zostały wyeksmitowane, coś bardziej formalnego, mnie poczochranego ale zwiewnego potrzebne... nic tylko trawka.... myślę o carexach brązowych nie pamiętam czy to buchanana?? Mam 5 szt ... mogę ze trzy posadzić. Mogę dosadzić kulę bukszpanową - dużą.... najwyżej nie pójdzie jesienią pod brzozę.... zar ok tam zrobię rewolucję... Mam kulkę cisową na nóżce ale chyba nie...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:39, 22 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ana_art napisał(a)
upał mówisz? gdzie i kiedy bo póki co to marność. na ę chwilę jes u mnie +10 , dzisiaj jak sadziłam żurawki wiało tak okrutnie, myslałam że mi głowe urwie...


O matko dzisiaj o 17:30 u mnie było +31.... do tej pory niemal roznegliżowana po ogrdodzie biegałam...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
martika 22:42, 22 lip 2013


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
kwiatholandii napisał(a)


Umnie jedna hortensja ma część kwiatów różowych a część niebieskich. Nie podlewałam jej niczym i sama się wybarwia tak dziwnie... Rasowe te Twoje hortensje

ps. a mona Lisa ma ciągle tak piękne kwiaty, czy ją obskubujesz ?

Witaj. Podglądam Twój piękny ogród, jest cudnie i mam pytanko co to za drzewka na tym zdjęciu?
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
Madzenka 22:43, 22 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
malkul napisał(a)
hihihihihi tak to jest z tymi mutantamiale że łby mają ogromne to warto sie potrudzić z podporami


Tak samo sobie tłumaczę. A że dzisiaj na youtube wszystkie filmy "how to prune hydrangeas" obejrzłam i wersje " Hortensien schneiden" to jestem mądra hortensjowo i głowę mam wielką jak incrediball. Polecam filmiki. Żadnych błędów nie popełniłam przy cięciu ....więc dostana podpory... kiedyś sobie sama zmutuję limlajtkę z incrediballl..... Na razie kombinuję jakie sobie jeszcze hortensje i gdzie posadzić....

Nie wiem jak wy ale ja sobie muszę zawsze filmy pooglądać,.....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:45, 22 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
martika napisał(a)

Witaj. Podglądam Twój piękny ogród, jest cudnie i mam pytanko co to za drzewka na tym zdjęciu?


Martika które drzewka? Te cięte w stożki na nodze? U mnie większość drzew to graby Te skożkowate to odmiana fastigata
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies