Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod Malgosi samosi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod Malgosi samosi

MalgosiaR 18:20, 17 lip 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Witajcie,

jakis rok temu odkrylam ogrodowisko, cigle wchodze, czytam i podgladam.
Od momentu gdy tutaj weszlam zapragnelam miec piekny ogrod, patrzac na Wasze ogrody jestem pod wrazeniem i wtedy zrodzila sie we mnie chec posiadania takowego. Zalozylam rok temu watek w czesci projekty, ale teraz moge juz w ogrodach .
Po 4 latach mieszkania w koncu zacznie sie cos dziac z ogrodem.

W zeszlym roku we wrzesniu zdecydowalismy ze chcemy miec ogrod Danusiowy i tak sie zaczela moja historia z ogrodem ogrodowiskowym.
Odebralismy projekt Danusiowy i we wrzesniu zaczelismy dzialac. Niestety gdzies mi wcielo zdjecia z prac zeszlorocznych , postaram sie poszukac. Wieczorem wrzuce zdjecia z wyznaczonych rabat juz bez darni. Milego popoludnia zycze
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
hanka_andrus 18:36, 17 lip 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
O! Ogród Danusiowy! Miło słyszeć! Czekamy na efekty prac!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
MalgosiaR 18:43, 17 lip 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Witaj Haniu!!

milo ze mnie odwiedzilas, witam serdecznie. Ciekawa jestem czy podolam, jestem dobrej mysli. Wieczorem jak pisalam kilka zdjec wrzuce. Trzymaj kciuki.
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
waska 21:47, 17 lip 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
O to czekam na zdjęcia
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
asica 22:25, 17 lip 2013


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
Małgosiu, nikt się nie odzywa, ale wszyscy niecierpiwie czekają na zdjęcia. Wątki z ogrodów z projektami Danusi są obleganymi wątkami
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
MalgosiaR 23:09, 17 lip 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Witajcie wasko, Asiu,

milo mi Was goscic. W koncu udalo mi sie wgrac zdjecia.

Na pierwszy ogien zeszloroczne rabaty, jeszcze wymagaja dokonczenia, ale moge pokazac co juz jest. Wokol tarasu beda kule z trawkami i cos jeszcze narazie niespodzianka:




Moje niedzwiedzie futro z bliska, w ciagu sezonu niesamowicie zwiekszylo swoja objetosc



i jeszcze zblizenie



Kolejna rabata kolo wiaty, zurawki kupilam na allegro po 6zl za sztuke , od wsadzenia jakies 1,5 m-ca temu powiekszyly sie prawie dwukrotnie i wszytkie sie przyjely



Tych Pan przedstawiac nie trzeba, bedzie ich dosyc sporo w ogrodzie. W slonecznym miejscu juz zaczynaja kwitnac.





i rabata z ich udzialem, tuje mam nadzieje wkrotce zaslonia wiate



Obalam mit o wolno rosnacych cisach, tegoroczne przyrosty



I na koniec funkie z hortensjami



Pokaze jeszcze moje tarasowe maluchy









Dzisiaj juz nie mam sil na kolejne zdjecia, ale obiecuje ze jutro pokaze jak beda biegly rabaty.

Zycze dobrej nocki


____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
MalgosiaR 15:27, 18 lip 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Witajcie,

jak obiecalam wklejam kilka zdjec ksztaltu rabat.
Teraz tak szybko bo duzo sie dzieje, glebogryzarka dziala i miesza ziemie z piaskiem i dostarczona ziemia 3x 8ton wow .

Tutaj od strony wjazdu, ten widoczny prostokat to bedzie boisko do siatkowki i innych sportow



kolejne widoki



Tutaj bedzie miejsce na ognisko i plac zabaw dla dzieci, ten obecny bedzie musial zmienic miejsce





Okolice tarasu







Brakuj jeszcze zdjec kolo garazu, dzisiaj nadrobie

Milego dnia zycze
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
MalgosiaR 13:07, 19 lip 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531

Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
atena35 22:16, 22 lip 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Witaj
Fajne początki. Rabaty się kroją solidne.
____________________
Ogród Tosi
malkul 22:18, 22 lip 2013


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
O fajnie będę zaglądała.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies