Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiatowy ogródek Monteverde

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiatowy ogródek Monteverde

bogumila 21:00, 26 kwi 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Jak zwykle Aniu...nie mogłaś obejść się bez zakupów...ale u nas jeszcze drożej.Pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Welka 21:04, 26 kwi 2014


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Aniu, wróciliśmy z wycieczki dopiero po 18 (zaliczyliśmy jeszcze Malbork i Stegnę), powsadzałam kilka roślin i dosłownie padam. Wybór ogromy, z 1,5 godziny chodziłam żeby wszystko ogarnąć, O. nie ma nawet co porównywać. Co prawda nie kupiłam aż tak dużo (kilka host, jakieś wypełniacze i byliny), ale chciałam trzymać się ściśle listy. Nawet nie wiem czy jutro z tatą podjadę do O, może poczekamy na te pod Uranią (a tata już zdecydowanie lepiej, nie wrócił do pełnej sprawności, ale psychicznie już jakoś przywykł do sytuacji i się tak często nie załamuje).
Dzięki za zdjęcia i relację
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
monteverde 21:06, 26 kwi 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
bogumila_bienko napisał(a)
Jak zwykle Aniu...nie mogłaś obejść się bez zakupów...ale u nas jeszcze drożej.Pozdrawiam.

Bogusiu trudno nie być i nic nie kupić ale zapomniałam przewrotnika, M mnie zagadał
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 21:08, 26 kwi 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Welka napisał(a)
Aniu, wróciliśmy z wycieczki dopiero po 18 (zaliczyliśmy jeszcze Malbork i Stegnę), powsadzałam kilka roślin i dosłownie padam. Wybór ogromy, z 1,5 godziny chodziłam żeby wszystko ogarnąć, O. nie ma nawet co porównywać. Co prawda nie kupiłam aż tak dużo (kilka host, jakieś wypełniacze i byliny), ale chciałam trzymać się ściśle listy. Nawet nie wiem czy jutro z tatą podjadę do O, może poczekamy na te pod Uranią (a tata już zdecydowanie lepiej, nie wrócił do pełnej sprawności, ale psychicznie już jakoś przywykł do sytuacji i się tak często nie załamuje).
Dzięki za zdjęcia i relację

Dużo było w St.P.? masz rację lepiej poczekać i zobaczymy co pokażą pod Uranią
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
agatanowa 21:16, 26 kwi 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
irena_milek napisał(a)
Aniu jeszcze raz 100 lat i mnóstwo pomyślności


A co to? Jakieś urodziny?

Co by nie było, to ja też śpieszę (hmm..raczej jak ślimak, bo końcówka dnia) z życzeniami: trzymaj się zdrowo i wesoło, Aniu i oby te papierochy udało Ci się wyrugować.

____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
agatanowa 21:23, 26 kwi 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
monteverde napisał(a)
...a oprócz tego pomidorki do jedzenia Bawole serca po 5 zł / kg i malinowe po 9zł, [...]
zapomnialam o papryce po 5 zł kg[...]
no i trochę gliny


tujowe kulki były po ponad 1.000 zł



owoce w dobrej cenie, oby smaczne były tak, jak wyglądają


super ta glina, dwojniaki w szczególności mi się podobaja

a tuje kulki po 1tys., to na kiju czy jakieś przyziemne? jaka wysokośc/ średnica na oko?
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Welka 21:23, 26 kwi 2014


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
monteverde napisał(a)

Dużo było w St.P.? masz rację lepiej poczekać i zobaczymy co pokażą pod Uranią


Bardzo dużo, zwłaszcza jednorocznych, ale ja jak zwykle jakieś takie wyszukane wybieram sobie, że nie mogę ich w okolicy znaleźć
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
monteverde 21:33, 26 kwi 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
agatanowa napisał(a)


A co to? Jakieś urodziny?

Co by nie było, to ja też śpieszę (hmm..raczej jak ślimak, bo końcówka dnia) z życzeniami: trzymaj się zdrowo i wesoło, Aniu i oby te papierochy udało Ci się wyrugować.


Od wczoraj jestem starsza może się uda z papierochami
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
weronika77 21:37, 26 kwi 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Aniu, moje floksy szydlaste zakwitły w 3 kolorach niebieskie/lila, róż jasny i ciemniejszy. Natomiast niebieskie kanadyjskie (większe) zabierają się do kwitnięcia. Mam je od Ani z Rzeszowa. Pozdrawiam.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
monteverde 21:37, 26 kwi 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
agatanowa napisał(a)



owoce w dobrej cenie, oby smaczne były tak, jak wyglądają


super ta glina, dwojniaki w szczególności mi się podobaja

a tuje kulki po 1tys., to na kiju czy jakieś przyziemne? jaka wysokośc/ średnica na oko?

Pomidorki bardzo smaczne jedne luz były nawet po 3zł i twarde, a bawole jadłam na kolację i są smaczne mamy tu w okolicy kombinat ogrodniczy i od nich te pomidory i papryka, a glinom zrobilam na szybko fotkę, bo uciekałam przed deszczem zaczynało kropić
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies