Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

kasiek 21:40, 04 lis 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Świeto Azali - bomba, będę na kupnie pontyjskiej, zakochałam sie w niej w ogrodzie japońskim we Wrocławiu, pachnie oszałamiająco. No to się rodzi drużyna
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Katkak 22:21, 04 lis 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Drużyna pierścienia
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
FrancoPolo 22:28, 04 lis 2013


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 536
Witam. Przejrzałem parę stron i muszę powiedzieć że jestem pewien podziwu dla tworzonego klimatu w tym ogrodzie. Ogromny szacunek dla Pani która ma pasję i tworzy ciekawe inspiracje. Jestem pełen podziwu dla takich ludzi którzy potrafią zrobić cos z pozoru nikomu niepotrzebnych rzeczy i przywrócić im blask i wkomponować w otoczenie. Same pozytywy. Widziałem też klony które uwielbiam. Jeden z nich to zwyczajny podstawowy klon japoński który pięknie startuje wiosną na czerwono póżniej jest zielony i wczesną jesienią ma piękny czerwony kolor. Życzę dalszych inspiracji i poszukiwań twórczych. Tak trzymać pozdrawiamhttp://www.ogrodowisko.pl/watek/3525-ogrod-to-moje-hobby
____________________
FrancoPolo - Ogród to moje hobby - Wizytówka
Katkak 09:26, 05 lis 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
FrancoPolo dzięki wielkie za tak ciepłe słowa. Teraz to dopiero nabrałam wiatru w żagle Będę wymyślać całą jesień i zimę Każdy lubi być docenianym za to co robi i ja nie stanowię tu wyjątku, więc gęba cieszy mi się od ucha do ucha
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 09:32, 05 lis 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Znów plucha - o taka:
Biedn y amigo za 2,99 moknie na deszczu
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
agatanowa 09:34, 05 lis 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Dobrze, że rondo ma duże. Ale cały aż się zwinął w tym deszczu
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Katkak 09:40, 05 lis 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
A moja hortka-dzidzia powolutku sobie rośnie, nie ukrywam, że jestem z siebie dumna, że udało mi się ją wyhodować Teraz trochę żałuję że nie ucięłam kawałka łodyżki z bukietowej Ale co się odwlecze.... A może jeszcze nie jest za późno, jak myślicie? Mogło by się jeszcze udać?
Mam też kilka sadzoneczek bukszpanów, ale nie potrafię ocenić czy z nimi dobrze, czy źle. Też mam je od sierpnia, więc tak sobie myślę, że jak byłoby źle to pewnie już dawno były b y całe żółte, ale nie znam się. Zobaczcie sami. W każdym razie nadal wytrwale podlewam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
agatanowa 09:45, 05 lis 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
A co Ci szkodzi spróbować jeszcze z sadzonką horti? I tak wczesną wiosną trzeba przyciac wszystkie gałązki... Ja też o tym myślę... Zaraz mnie zima nad tym myśleniem zastanie

A bukszpaniki śliczne.
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
BASIA8 10:06, 05 lis 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witaj Kasiu.
Piękne pluchowe zdjęcie zrobiłaś, a bukszpanki wyglądają na zdrowe
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Katkak 10:22, 05 lis 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Agatka masz rację, próbujemy
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies