Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

Katkak 18:27, 20 lis 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Po winobluszczu zostały owocki. Ale ani się obejrzę, a ptaszki je zjedzą.

niwaki faktycznie bardziej widoczny . Tak na co dzień nie zauważam tego, dopiero porównanie zdjęć robi robotę .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
18:29, 20 lis 2015
ten etap już mam za sobą

te pokrzywy też miałam przez pare lat ...ciagle nowe zaszczepki robiłam jak się mocno postrzały ...ale już się ich wyzbyłam ...bo mnie to ich śmiecenie wykończyło
Katkak 18:33, 20 lis 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
i taki modej mi dziś pozował. Pewnie na litość go wzięłam , bo wyszłam cyknąć jakieś foty, a jest tak brzydko i buro, że nawet nie ma co focić. Więc się zlitiwał ptaszyna i zapozował
Zobaczcie jak niesamowicie urosły te cisy. Kupiłam je 2 lata temu i rosły gdzieś poupychane po kątach, bo okazało się, że kupiłam niewłaściwą odmianę. Wiosną przesadziłam je pod murek, żeby było bardziej zimozielono i zobaczcie jak im tam dobrze .

teraz są takie. Fajnie wielkość do tych kamieni można porównać .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Karol99 18:35, 20 lis 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Katkak napisał(a)
Po winobluszczu zostały owocki. Ale ani się obejrzę, a ptaszki je zjedzą.

niwaki faktycznie bardziej widoczny . Tak na co dzień nie zauważam tego, dopiero porównanie zdjęć robi robotę .


Świetny będzie ten jałowiec jak już podrośnie i się zagęści.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Katkak 19:29, 20 lis 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Karol99 napisał(a)


Świetny będzie ten jałowiec jak już podrośnie i się zagęści.

taką mam nadzieję . To mój dziewiczy niwaki .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:52, 20 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
Katkak napisał(a)

Ok, powiedz proszę w jakich terminach go ciąć?


Danusia lepiej ode mnie będzie wiedziała w jakim terminie ja przymierzam się do moich z końcem marca początkiem kwietnia , potem jak będzie potrzeba gdzieś w połowie czerwca i pod koniec sierpnia ostatnie korekty....tak samo tnę buksy ale wiesz ja też dopiero się uczę w te klocki grać

A tej małej tuptającej gwiazdeczce buziol ogromny......ciekawe czy nadal będzie taka grzeczna
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 19:55, 20 lis 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)


Danusia lepiej ode mnie będzie wiedziała w jakim terminie ja przymierzam się do moich z końcem marca początkiem kwietnia , potem jak będzie potrzeba gdzieś w połowie czerwca i pod koniec sierpnia ostatnie korekty....tak samo tnę buksy ale wiesz ja też dopiero się uczę w te klocki grać

A tej małej tuptającej gwiazdeczce buziol ogromny......ciekawe czy nadal będzie taka grzeczna

Ok, to będziemy ciachać. Jakby co, będę miała na kogo zwalić . Gwiazdeczka grzeczna, tyle, że bardziej mobilna . Będzie śmigać u ciotki Sylwii po tych areałach .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kamila66 20:38, 20 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Dziewczyny niwaki ciąć czy uszczykiwać?
Gdzieś trafiłam na wpis, że się uszczykuje...

A i jeszcze dopiszę, ostatnio była słaba zima, przez fotorelacje widać jak thuje czy też jałowce urosły o tej porze roku. Jak ta będzie łagodna może przybierze na sile i będziesz mogła go ciachnąć wczesną wiosną, byleby miał dużo wody
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Makao_J 21:22, 20 lis 2015


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Katkak napisał(a)
i taki modej mi dziś pozował. Pewnie na litość go wzięłam , bo wyszłam cyknąć jakieś foty, a jest tak brzydko i buro, że nawet nie ma co focić. Więc się zlitiwał ptaszyna i zapozował



Jaki wypasiony ten model. hihi

Gratuluję pierwszego kroczku Igusi Super sprawa. Ja już trzy razy przez to przechodziłam.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
sylwia_slomc... 22:06, 20 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
Katkak napisał(a)

Ok, to będziemy ciachać. Jakby co, będę miała na kogo zwalić . Gwiazdeczka grzeczna, tyle, że bardziej mobilna . Będzie śmigać u ciotki Sylwii po tych areałach .


Ja myślę , a w razie czego ma zapewnione miękkie lądowanie

Wrzuciłam u mnie fotki z ogniska na przekroju roku.....niesamowite jak jedno miejsce zmienia się w trakcie sezonu....nasza mała ogrodniczka też tam jest
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies