Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Eli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Eli

Katkak 10:43, 01 lip 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Elunia przykro mi z powodu strat. Kiepsko jakoś z tym latem. Zima nie dała popalić, za to teraz jak nie grad, to deszcz takie straty robi . Ale na pociechę też bodziszka znalazłaś . Zrób foty jak już go przygarniesz . Pozdrawiam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kasiula79 12:19, 01 lip 2014


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Ela u mnie też deszcz zmasakrował róże i nie tylko
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
elzbieta_g 15:01, 01 lip 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
kasiek napisał(a)
Elus róże z czyśćcami boskie!
eMa - zdecydowanie zostawić - wszak chciał dobrze, a że nie wyszło... Jak zganisz to drugim razem palcem nie kiwnie, lepiej pouczyć by na przyszłość mieć pożytek
Strat strasznie współczuje, taki los ogrodnika...
I doczytałam o Łańcucie.. Ja wybieram się w sobotę z eMusiem w to miejsce na romantyczny rocznicowy wypadzik

M już się zarzekł, że opryskiwacza nie tknie bo się darłam na pól wsi, ot i sobie narobiłam
mój wyjazd znowu nie wypalił bo główny kierowca pracował w niedzielę, ale co się odwlecze to...

w końcu przestało lać choć co chwila jeszcze przeleci mżawka
połamana bonica

____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
elzbieta_g 15:04, 01 lip 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Katkak napisał(a)
Elunia przykro mi z powodu strat. Kiepsko jakoś z tym latem. Zima nie dała popalić, za to teraz jak nie grad, to deszcz takie straty robi . Ale na pociechę też bodziszka znalazłaś . Zrób foty jak już go przygarniesz . Pozdrawiam .

szukałam tego bodziszka i jak na złość nie znalazłam , schowała się gdzieś przede mną

zwykłe róże nn najmniej ucierpiały

____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
elzbieta_g 15:07, 01 lip 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
kasiula79 napisał(a)
Ela u mnie też deszcz zmasakrował róże i nie tylko

nie pada źle, pada też źle nie można nam dogodzić mam nadzieję że już nie będzie padać


tawułki


hortka ma być niebieska ...zobaczymy


____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Katkak 15:18, 01 lip 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Moim zdaniem rzeczywiście hortka zapowiada się niebieska . Te niebieskie lubię najbardziej . Nie odpuszczaj temu bodziszkowi . Daleko nie uciekł .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
elzbieta_g 15:20, 01 lip 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Katkak napisał(a)
Moim zdaniem rzeczywiście hortka zapowiada się niebieska . Te niebieskie lubię najbardziej . Nie odpuszczaj temu bodziszkowi . Daleko nie uciekł .

hortka z patyczka od niebieskiej matki, niech się nie waży być inna
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Katkak 15:29, 01 lip 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
elzbieta_g napisał(a)

hortka z patyczka od niebieskiej matki, niech się nie waży być inna

Wow! A jak długo rosła od patyczka do takiej postaci?. Ja w tym roku wsadziłam do ogródka moje dwie ogrodowe dzidzie, a trzecia - niebieska właśnie czekam aż wypuści korzonki . Tylko nie wiem czy się uda, bo kwitła już. Ale może jak raz. Niebieską bym baaardzo chciała, trzymaj kciukasy za moją Eluś .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
malgorzata_s... 16:23, 01 lip 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Biedne róże Moje też deszcz dobił ale nie rozpaczam bo już przekwitały Miłego wypadu, Łańcut piękny a Przemyśl magiczny Buziam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
agam 16:51, 01 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Róże bidulki, moje fary też poległy ale powoli wigor odzyskują .
eMa jednak oszczędź. Pomyłki się zdarzają sama wypaliłam trawnik w zeszłym tygodniu, zapomniałam że nawozu nie powinno się na trawie przesypywać ochrzan dostałam że hej .
Hortka ma już niebieskie kwiatuchy to insza chyba nie będzie?
____________________
Aga i Ogródek Agam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies