Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogródki w jednym...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogródki w jednym...

bacha2224 01:54, 05 paź 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Witaj Aniu,piękny ogród się zapowiada ,jestem z okolic WARSZAWY ,na trawy ozdobne mogę dać namiary.pozdrawiam.
____________________
Lawendowy kredens
Aniania 15:21, 05 paź 2013

Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 19
Witaj Bacha - to od Basi?
Chętnie przyjmę namiar na trawy, szczególnie, że Wołomin to bliska okolica. Teraz już wszystkie kupiłam ale czarnego konwalika szukałam ponad tydzień i nigdzie go nie mieli. Wczoraj kupiłam aż 50 km stąd. Na wiosnę pewnie jeszcze dokupię, więc przyślij mi na priv.
____________________
Ania - Dwa ogródki w jednym...
Aniania 15:53, 05 paź 2013

Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 19
Uwielbiam okazje. Kupiłam donice do ogrodu ze zniżką 75 %. Dziś przyjechały i dowiedziałam się dlaczego nikt ich wcześniej nie chciał i skąd ta okazja cenowa. Ważą z pół tony. Tak jak nam spadły z wózka tak zostały. W 5 osób nie jesteśmy w stanie ich przesunąć. W tygodniu ma przyjechać kamienna ścianka wodna, już się boję ile będzie ważyć i jak ją ustawimy?

____________________
Ania - Dwa ogródki w jednym...
asica 17:55, 05 paź 2013


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3832
Ogród z rozmachem, będę śledzić, uwielbiam te ogrodowiskowe seriale
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Joanna___ 18:03, 05 paź 2013

Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 452
Zasiadam z kawką skoro serial poleci Pozdrawiam
____________________
katarzynkak 11:31, 06 paź 2013


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Czesc Aniu
Wpadam z rewizytą.
U Ciebie to akcja na całego w ogrodzie

Czy mogłabys mi dac namiary na te szkółkę?
Czy masz w ogrodzie buka i trawki hakonechloa macra aureola? Nie ma u mnie w okolicy (łowicz, skierniewice). Moze gdzie wpadły Ci w oko?

Będę podglądac jak zmienia sie Twój ogród, a na pewno juz niedługo bedzie pięknie.

pozdrawiam serdecznie,
k
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
stingietka 11:53, 06 paź 2013


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 71
Aniania napisał(a)
Witaj Bacha - to od Basi?
Chętnie przyjmę namiar na trawy, szczególnie, że Wołomin to bliska okolica. Teraz już wszystkie kupiłam ale czarnego konwalika szukałam ponad tydzień i nigdzie go nie mieli. Wczoraj kupiłam aż 50 km stąd. Na wiosnę pewnie jeszcze dokupię, więc przyślij mi na priv.


zapowiada się pięknie! będę podglądać

a możesz podesłać namiary na fajne szkółki które Ci dziewczyny wysłały, albo w których sama robiłaś już zakupy? ja też jestem z okolic Warszawy i na razie odwiedzam miejsca które są blisko ale niewielki wybór mam... więc chętnie się wybiorę dalej jeśli warto!
____________________
Kasia
leon60 11:58, 06 paź 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Witaj
Idziesz jak burzaa Z ogromną ciekawością będę śledzić dalsze postępy
A może pochwalisz się projektem ?
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Margarete 16:16, 07 paź 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Witaj Aniu,
ja tez z przyjemnoscia bede obserwoawc metamorfoze twojego ogrodu i to jeszcze wg projektu naszej danusi, to bedzie super ogród na pewno ... piekny prosty dom bez ozdobników, stare , wysokie drzewa i projekt Danusi - bedzie super, powodzenia w realizacji zycze
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Borbetka 10:06, 13 paź 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Zaznaczam sobie, będę od początku śledzić.
____________________
borówcowy wizytowka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies