Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy kredens

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy kredens

bacha2224 23:58, 09 cze 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
WITAM wszystkich miłośników ogrodu,podpatruję was od miesiąca,a że jestem po operacjii mam. troszkę wolnego,noce spędzam na ogrodowisku.Dowiedziałam się o was oglądając moją ukochaną Maję w ogrodzie.Moją przygodę zaczęłam 12 lat temu,wtedy zamieniłam 30m mieszkanie w Warszawie na mały domek pod Wołominem.Pamiętam ten dzień bardzo ,trawa i perz po pas,góry i doliny od kretów,stara komórka pełna butelek po fachowcach,góry gruzu,i miesiąc czasu na wykończenie i przeprowadzkę.Domek mam mały 100m,działka 350m,kiedyś chciałabym więcej,dzisiaj zupełnie mi to wystarcza.Pomalutku zaczęliśmy tworzyc ogród,ktoś w rodzinie rzucił hasło,że na nowy dom nowe drzewko,w ten sposób obsadziliśmy całą stronę,w tempie expresowym,ściana z 30 tui brabant,to sponsoring mamy,dzisiaj jej za to bardzo dziękuję,to był strzał w 10 ,przed wścibskimi sąsiadami.W tej chwili wszystko urosło,i trzeba albo przyciąć mocno,szkoda wyrzucić,więc biegam z sekatorem i staram się formować,muszę się pochwalić bo całkiem nieżle to wygląda,zresztą oceńcie sami.Jeszcze raz kłaniam się wszystkim nisko,pozdrawiam Barbara.
____________________
Lawendowy kredens
Kuklik 00:13, 10 cze 2013


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Witaj Chętnie zobaczę więcej.
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Moniika 06:09, 10 cze 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Witaj ! Śliczne to Twoje deszczowe królestwo ! Tez czekam na wiecej pozdrawiam z suchego jak pustynia od dawna Gdańska
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Gardenarium 09:27, 10 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Fajny tytuł, adekwatny do pogody
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
bacha2224 13:09, 10 cze 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Wiankami też się zaraziłam ,oglądałam program Maji w ogrodzie.
____________________
Lawendowy kredens
bacha2224 13:14, 10 cze 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Wianek ,wypożyczyłam Pani,której mąż zrobił przyjęcie komunijjne,drzwi wejściowe były takie smutne ,więc grzecznie zaproponowałam że mogę przywieżć swój wianek,dokupiłam tylko kokardę ,bardziej strojną.Myślałam jak go powiesić,żeby nic nie uszkodzić,jest dość ciężki,przyjeżdzam a wianek wisi,kobietka wzięła młotek i wbiła gwóżdz w drzwi,aż się uśmiałam do siebie.
____________________
Lawendowy kredens
Debra 14:14, 10 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
bacha2224 napisał(a)
Moją przygodę zaczęłam 12 lat temu,wtedy zamieniłam 30m mieszkanie w Warszawie na mały domek pod Wołominem......,pozdrawiam Barbara.



Witaj
Podziwiam za odwagę! Ja nigdy - pomimo wielu przymiarek - nie zdołałam dokonąć podobnej zamiany i nadal mieszkam w centrum Warszawy.
Podziwiam, bo myślę, że warto było, patrząc na urodę miejsca, w którym mieszkasz.

No i też masz drewnianą ścieżkę ))

Piszę 'też', bo u mnie to chyba najbardziej widoczny element ogrodu. Zapraszam, jak się uporasz z poruszaniem na forum.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
bacha2224 09:34, 11 cze 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Witajcie,miło mi że trafiłam w tak fajne miejsce,okazuje się że żaden ze mnie ogrodnik,po obejrzeniu waszych ogrodów.
____________________
Lawendowy kredens
bacha2224 09:38, 11 cze 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Witaj Krysiu -DEBRA przeczytałam cały twój wątek,działeczka powstała przecudowna,ścieżka drewniana podobna do mojej,ale jeszcze znalazłam u ciebie rower,czyżby to holenderka damska,mam taki sam.pozdrawiam.
____________________
Lawendowy kredens
Debra 11:27, 11 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
bacha2224 napisał(a)
Witaj Krysiu -DEBRA przeczytałam cały twój wątek,działeczka powstała przecudowna,ścieżka drewniana podobna do mojej,ale jeszcze znalazłam u ciebie rower,czyżby to holenderka damska,mam taki sam.pozdrawiam.


Dziękuję Basiu, moja ścieżka z oszastów, więc ma trochę inny charakter, ale jak na razie sa tylko dwie
Moja i Twoja. Ciekawe jak rzadko wykorzystywane jest drewno własnie na ścieżki.

Rower jak najbardziej holenderka damska z koszykiem. Wedle amsterdamskich wzorów z początku wieku. Bardzo ja lubię i często zastępuję nią samochód, chociaz uważam, że zdecydowanie za rzadko. Lenię się niestety...

Tytuł watku rzeczywiście pasuje do chwili, ale na dłużej to nie wiem. Ja bym tam pomyślała o czymś w stylu 'W cieniu Brabantów' ))
Ale to tylko nieśmiała sugestia.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies