Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Milka 16:30, 30 kwi 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kasia, to jest to samo, co ja mam!!! będzie cudo!!!
Też kupiłąm wczoraj mini pelaśki, zapomniałąm o nich, mam nadzieję, że żyją, bo Misia wszystko niszczy

Gdzie je planujecie posadzić? i oszczędzaj się, jutro też jest dzień kochana
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kasik 16:53, 30 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Milka napisał(a)
Kasia, to jest to samo, co ja mam!!! będzie cudo!!!
Też kupiłąm wczoraj mini pelaśki, zapomniałąm o nich, mam nadzieję, że żyją, bo Misia wszystko niszczy

Gdzie je planujecie posadzić? i oszczędzaj się, jutro też jest dzień kochana



Kochana dzis to ja tylko sufit ogladam, bo leżę plackiem.

Irenko- ja juz w tamtym roku kupiłam te małe za namową Grzesia. Obsadzam nimi taras w skrzynkach, bo są niezawodne, a donice "ruchome" obsadzam mixem surfini i million bells i dodaje jeszcze jakieś lisciaste w kolorach szarym i bardzo ciemnym.

Te ruchome nieraz uda mi sie wsunąć pod dach jak jet duża ulewa. A pelasie radzą sobie ze wszystkim. I gdyby tak było, że surfinie padna, to one do jesieni daja czadu.

To zdjęcie z czerwca



Potem było już tylko ładniej.
Mam je jeszcze na altance. Trawa przy niej mocno zorana, bo robiliśmy jej kostkę i jeszcze nie odrosła. Dzis jest tam busz.




____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Milka 17:46, 30 kwi 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
O rany, ja pamiętam tamten rok, byłam zachwycona, ale nie podlewaniem a co na suficie zobaczyłaś? możesz leżeć i planowac i wirtualnie rysowac pomysły
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kasik 18:12, 30 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Milka napisał(a)
O rany, ja pamiętam tamten rok, byłam zachwycona, ale nie podlewaniem a co na suficie zobaczyłaś? możesz leżeć i planowac i wirtualnie rysowac pomysły


W tym roku planuję posadzić z Hydrożelem (Opakowanie już mam), a na suficie? Już go nie chcę oglądać, ja zamykam oczy i marzę - ostatnio monotematycznie- jak wygrać w lotka i co potem zrobić w ogrodzie

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
malgorzata_s... 18:18, 30 kwi 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Dziubeczku nic lepiej?? Może jakaś terapia niekonwencjonalna? Grzaniec albo herbatka po góralsku? To jakie to mamy w końcu buczki?
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kasik 18:44, 30 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Dziubeczku nic lepiej?? Może jakaś terapia niekonwencjonalna? Grzaniec albo herbatka po góralsku? To jakie to mamy w końcu buczki?




Gosia- chyba będę żyć.Po raz pierwszy obudziłam sie po południu i czułam się lepiej. To dobry znak , bo ostatnia tabletka antybiotyku została.
U Irenki zobaczyłam jak pokazuje buczki takie jak nasze. Mówi że są piękne- ja też tak uważam. - buk purpurea odmiana fastigiata.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
malgorzata_s... 18:51, 30 kwi 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Cieszę się że lepiej Ładny ten buczek, może być, pal licho fontanny
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kasik 19:04, 30 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Cieszę się że lepiej Ładny ten buczek, może być, pal licho fontanny


No pewnie

Przez przypadek będziemy miały piękne drzewka.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Nikita 01:00, 01 maj 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Kasiuniu jak zdrówko...kuruj się kochaniutka, bo ślicznego buczka trzeba posadzić
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Urszulla 17:07, 01 maj 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
Zaglądam buczek zawsze będzie cieszył jakiejkolwiek odmiany byłby. A poza tym fantastyczne wspomnienie zeszłorocznego tarasu, niech Ci się w tym roku też udazdrowiej szybko. Ja pelargonie do donic własnej rozsady też mam w planach
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies