Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe przygody

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe przygody

Mysza 15:39, 26 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Witaj Iwono.
Masz śliczne kwiaty Pewnie ciagle to słyszysz
A ten kociak na brzózce to jakbym widziałe moje kociaki Super.
Pozdrawiam.
____________________
Gosia
iwonadm 07:04, 27 sty 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Ewa, Gosiu dziękuję za odwiedziny.
U nas dziś sypnęło śniegiem. Ciekawe jak długo zostanie czy to ostatnie podrygi zimy czy w końcu troszkę u nas zostanie. Lubię taki biały puch, byle by nie topniał
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Rench 15:39, 27 sty 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Siałaś może przetaczniki ? Na all sa różne kolory,ale nasiona. Widziałam fajowe zestawienia fioletowych z różami,ale nie wiem jak długo trzeba czekać na te z siewu.
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Nikita 17:07, 27 sty 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Iwonko wpadam z rewizytą i podziwiam przepiękne zimowe hortensje...po prostu koronkowa robota, super!!!
Moje hortensje, sadzone w tym roku nie pokazały jeszcze na co je stać...mam nadzieję, że w przyszłym roku też będą miały tak cudne kwiaty.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
iwonadm 19:20, 27 sty 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Rench napisał(a)
Siałaś może przetaczniki ? Na all sa różne kolory,ale nasiona. Widziałam fajowe zestawienia fioletowych z różami,ale nie wiem jak długo trzeba czekać na te z siewu.

Przetacznika mam jednego, ale z doniczki na razie mały. Przetaczniki są bardzo ładne niestety nie mam doświadczenia w sianiu
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
iwonadm 19:26, 27 sty 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Niki na pewno ładnie podrosną moje też były małe
w tamtym sezonie też dosadziłam 5 szt. i mam nadzieję, że w tym będą lepiej wyglądać.
Kupiłam w Biedronce takie 2 patyczki i miały być hortensjami ogrodowymi, ale wyrosły bukietowe. Takie to tyci ale cieszy. Zawsze sobie mówię, by kupować w szkółce i tylko sprawdzone, ale szkoda mi tych biedactw. Tak samo odratowałam bukszpany po 2 zł
na razie stoją w miejscu ale może za jakiś czas stworzą kostkę
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Napia 21:34, 28 sty 2015


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Ja dla odmiany na samym początku kupiłam róże, które miały być różowe a wyszły żółte gdyby jeszcze słabo kwitły, pożegnałabym się z nimi bez żalu, a one kwitną prześlicznie i przez cały sezon są obsypane kwiatami.
Jeżeli mowa o bukszpanach, to ja z czterech nieforemnych zrobiłam dwie kulki. Po dwóch cięciach wyglądają już przyzwoicie, a liczę na to , że w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
iwonadm 07:44, 29 sty 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
jak ja to znam sama mam taką żółtą , ale pachnie i kwitnie

____________________
Iwona ogrodowe-przygody
iwonadm 07:48, 29 sty 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
może masz tą samą
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
iwonadm 08:20, 29 sty 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Agnieszko szczerze "naplaiłam sie " na to Dobre Pole myślisz że coś z tego wyjdzie
myślę, najbardziej o jeżówkach
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies