Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie romantyczny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie romantyczny

Napia 22:58, 28 maj 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9026
Mam na imię Agnieszka i witam serdecznie wszystkich z Ogrodowiska Czasami zastanawiam się, jak to możliwe, że trafiłam do Was tak późno Od pewnego czasu przyglądam się Waszym ogrodom i marzę, by mój był kiedyś równie piękny
Cztery lata temu powstał dom, a rok później zaczęliśmy zakładać ogród. Po dwóch latach przesadzania wszystkiego wszędzie i z powrotem, zdecydowałam się na projekt ogrodu, który teraz sama ( znaczy się: z M realizuję. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie wprowadzała zmian, czasem celowych, a czasem zupełnie przypadkowych Chciałabym, aby ogród był nieco tajemniczy i romantyczny, i wiem, że wiele pracy i czasu przede mną, ale uśmiecham się, gdy o tym myślę, bo tak naprawdę praca wśród roślin jest dla mnie olbrzymią przyjemnością.
Podziwiam Waszą wiedzę i pasję, którą tak chętnie i bezproblemowo się dzielicie. Mam nadzieję, że będziecie mi kibicować w tworzeniu mojego prawie romantycznego ogrodu, który obecnie przypomina raczej pustynię i step ale kiedyś będzie prawdziwym OGRODEM



____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
ModraSowa 23:04, 28 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Ja pierwsza Witaj. Bardzo się cieszę, że zdecydowałaś się założyć wątek. Czekam na dalszy ciąg.
____________________
Ania Ogród to życie
Nallar 06:34, 29 maj 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Witam kolejną ogrodniczkę, oj będzie się działo
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Napia 06:59, 29 maj 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9026
ModraSowa napisał(a)
Ja pierwsza Witaj. Bardzo się cieszę, że zdecydowałaś się założyć wątek. Czekam na dalszy ciąg.

Aniu, bardzo się cieszę, że do mnie zawitałaś Zapraszam jak najczęściej! Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 07:13, 29 maj 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9026
Nallar napisał(a)
Witam kolejną ogrodniczkę, oj będzie się działo

Witaj Ewo, dziękuję za miłe przyjęcie Po południu postaram się trochę więcej napisać i zamieścić kilka zdjęć
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
yolka 08:37, 29 maj 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Witamy, czekamy na fotorelację izyczyy żebyś została z nami na dłużej
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Napia 09:39, 29 maj 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9026
yolka napisał(a)
Witamy, czekamy na fotorelację izyczyy żebyś została z nami na dłużej

Witaj! Dziękuję za serdeczne powitanie zapraszam jak najczęściej Widzę, że tak jak ja jesteś właścicielką prawie ogrodu Nie miałam jeszcze okazji Cię odwiedzić, ale z przyjemnością to zrobię
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
yolka 10:40, 29 maj 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Napia napisał(a)
G
Witaj! Dziękuję za serdeczne powitanie zapraszam jak najczęściej Widzę, że tak jak ja jesteś właścicielką prawie ogrodu Nie miałam jeszcze okazji Cię odwiedzić, ale z przyjemnością to zrobię

Zapraszam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Agania 11:32, 29 maj 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
To i ja się przywitam, witaj Agnieszko na ogrodowisku, życzę Ci pięknego i tajemniczego ogrodu, będziemy Cię wspierać w twoich ogrodowych zmaganiach, czekamy na kolejne fotki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Ania74 12:15, 29 maj 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Witaj i ja w ten zimny dzień... brrr...
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies