Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe przygody

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe przygody

iwonadm 20:41, 21 wrz 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Ewik napisał(a)
Widoki cudne, a rózana lista super Trzymam kciuki, zeby wszystkie były

Zobaczymy co tam da się zdobyć jak będę jechała dam znać.
w tamtym roku z tego co pamiętam było to w listopadzie.
Alladin palace
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
iwonadm 20:45, 21 wrz 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
MirellaB napisał(a)
Iwonko róże na tle nieba ekstra ujęłaś
Jak mi się podoba ta hortensja

Ty jeszcze więcej róż chcesz kupić - szalona Żeby tylko były trzy, bo chyba więcej nie zmieścisz

jak ich nie kochać
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
iwonadm 21:00, 21 wrz 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
mirkaka napisał(a)
Jesteś miłośniczką róż tak jak ja, ja też je kocham, czasami się na nie obrażam i wtedy obiecuję sobie że już żadnej nie kupię, a potem jak przeglądam ofertę to nie mogę się powstrzymać U mnie też już sporo róż wyleciało, głównie te chorowite.
Iwonko dlaczego zastąpiłaś żurawki trawami? Czyżby opuchlaki? Ja kupiłam sobie w tym roku sporo żurawek, i daję im szanse ale jeśli po zimie któraś zmarnieje to będę je zastępować innymi roślinami.

U mnie taka loteria z różami, ale ponieważ są tanie to jakoś mi nie szkoda.

Musiałam w 1 miejscu zlikwidować żurawki, tak jak przypuszczasz niestety opuchlaki je załatwiły. Mam nadzieję, że trawy dadzą radę.
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Napia 07:22, 22 wrz 2015


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Zdjęcia jak zawsze prześliczne. Wszystko pięknie Ci kwitnie, a róże najbardziej. Przejrzałam listę planowanych zakupów i jestem pod wrażeniem.
Piszesz, że pożegnałaś się z niektórymi różami. Też będę musiała to zrobić, bo kilka kupowanych na samym początku tworzenia ogrodu, bez żadnej jeszcze wiedzy, stoi łysych i szpeci ogród. Ale to niełatwe
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Kasya 07:26, 22 wrz 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42187
Piękne róże pokazujesz ... Bajka
Seria palace chyba cała super
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Gardener27 22:39, 22 wrz 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
iwonadm napisał(a)
takie widoki i nebo tylko we wrześniu :}


Nie mogłem sobie odmówić ... zacytowałem Bajeczne ujęcia
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
olga80 07:40, 23 wrz 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Masz piekny ogród, róże są zachwycające reszta kwiatów oczywiście też , bedę zaglądać bo cudne zdjęcia robisz cudnym roślinom.W przyszłym roku chce założyć rabatę różana i z całą pewnością bedę papugować Twoje róże
____________________
Teresa Moje małe królestwo
iwonadm 20:52, 23 wrz 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Napia napisał(a)
Zdjęcia jak zawsze prześliczne. Wszystko pięknie Ci kwitnie, a róże najbardziej. Przejrzałam listę planowanych zakupów i jestem pod wrażeniem.
Piszesz, że pożegnałaś się z niektórymi różami. Też będę musiała to zrobić, bo kilka kupowanych na samym początku tworzenia ogrodu, bez żadnej jeszcze wiedzy, stoi łysych i szpeci ogród. Ale to niełatwe


Agnieszko doskonale Cię rozumiem, zawsze mi ciężko rozstać się z roślinkami, które są takie rachityczne.
Zapraszam do mnie to pojedziemy do tej szkółki po róże zobaczysz co i jak może Ci coś wpadnie w ręce. Oni naprawdę mają ich ogromny wybór, niestety nie znam się na nich na tyle by bez problemu wybrać, najbardziej znam te z Tantau Artemis w tym roku to strzał w dziesiątkę udany prezent

____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Ewik 20:57, 23 wrz 2015


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Rzeczywiście Artemis zachwyca - cudny jest
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
iwonadm 21:00, 23 wrz 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Kasya napisał(a)
Piękne róże pokazujesz ... Bajka
Seria palace chyba cała super

powoli sezon się kończy, ale niektóre pięknie zaskakują. Palace miałam jeszcze Gracefull, niestety padła w doniczce, jedyny minus. Kupię ją na przyszły sezon
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies