Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwitnące skarpy

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwitnące skarpy

pawel_snopek 19:22, 24 mar 2014


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Asiah dziękuję za komplement one są bardzo mile widziane po ciężkim dniu w pracy oraz bardzo zimnym
Maria667 ja zawsze chciałem mieć taki ogród to jest takie moje osobiste wyzwanie co do zacisza w moim ogrodzie to są w nim różne miejsca są takie gdzie wieje jak halny ale są i takie gdzie zawsze jest cicho i spokojnie
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 13:53, 27 mar 2014


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Dzisiaj pomimo mojego uczulenia (wręcz kosmicznego) wysadziłem już roślinki które miałem w doniczkach piwonie, irysy, pustynniki czekają jeszcze na wysadzenie rojniki, kalina oraz jaśminowiec
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 20:23, 31 mar 2014


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Dzisiaj stałem się posiadaczem sosny tempelhof oraz parrocji perskiej
wolne mam dopiero w czwartek więc dopiero wtedy będą foteczki
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 19:50, 03 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
nowe foteczki wszystkiego i niczego











____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 20:26, 04 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Wszyscy chyba mają ciekawsze wątki w któych się więcej dzieje
____________________
Paweł - Ogród pod górą
bartek_luberda 23:32, 04 kwi 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Wszystko jest super te brateczki piękne
____________________
Ogródeczek
Magdalenka 09:10, 05 kwi 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
A w czym rosną te bratki? To jakaś skrzynka? Pięknie wygląda ta ilość.

I co to za trawki? Jakieś turzyce?


P.S. Ja do Ciebie zaglądam regularnie, ale ogólnie to częściej jestem "po cichu".
Pozdrawiam i miłego weekendu.
____________________
Magda Na Francuskiej
pawel_snopek 19:28, 05 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Magdalenka napisał(a)
A w czym rosną te bratki? To jakaś skrzynka? Pięknie wygląda ta ilość.

I co to za trawki? Jakieś turzyce?


P.S. Ja do Ciebie zaglądam regularnie, ale ogólnie to częściej jestem "po cichu".
Pozdrawiam i miłego weekendu.



Magdalenka bratki rosną skrzyni dostałem ją od mojego wujka miał ją spalić w piecu uratowałem ją i dałem nowe życie
Trawa to turzyca ice dance jest piękna kupiłem ją za jedyne 70 zł pięknie się komponuje z bukszpanem
Dziękuję za szczerość
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Gardener27 21:10, 05 kwi 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Paweł te Twoje skarpy bez wątpienia są bardzo ciekawe Nadają ogrodowi dynamizmu Widzę że wiele zmian wprowadziłeś na wiosnę Trawnik już zasiany? Skrzynia z bratkami przyciąca wzrok! I pomyśleć że miała tak skończyć Z tego co pamiętam w sezonie też pięknie była obsadzona Tarasik robi się w stylu ogrodowiskowym Sam zauważyłem że wiele też zapożyczam od innych sprawdzonych połączeń Twój wątek również jest interesujący i nie czuj się gorszy od reszty Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
pawel_snopek 21:29, 05 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Tak trawnik już zasiany będzie wybitnie zielony na jesień Ogrodowisko wyznacznikiem stylów tak jest lekko ogrodowiskowy ale powiem szczerze że tak tylko to pasowało czyli buksy oraz trawa minimalistycznie ale wygląda ok mam jeszcze sporo pomysłów na obsadzenie i będę je powoli realizował mam taki zamiar by ogród odzwierciedlał mnie i moją osobowość Pozdrawiam
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies