Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z futrzakami i kamieniami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z futrzakami i kamieniami

Anda 21:03, 09 lut 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33637
Mnie również kolor hiacynta zachwyca Ładnie Ci wszystko wschodzi. Fajny krokusik.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Ewik 21:06, 09 lut 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Anda napisał(a)
Mnie również kolor hiacynta zachwyca Ładnie Ci wszystko wschodzi. Fajny krokusik.


Gdzie nie spojrzysz to coś wychodzi, jedynie w cieniu spokój .
Zobacz jak pęd LO dzisiaj wygląda Myślę , żeby te długie pędy przygiąć .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 21:09, 09 lut 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Natomiast dzis wywaliłam jedną pastelkę , praktycznie cała sucha i pusta w środku , korzenie to samo , łamała sie jak patyk i coraz mniej podoba mi sie pashmina, połowa jej też juz taka sucha , odłamuje sie z trzaskiem
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Anda 21:10, 09 lut 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33637
O właśnie, moja LO też tak wygląda i też myślę o jej przygięciu. Własnie dzisiaj stałam przy oknie tarasowym i się zastanawiałam, czy ją przytwierdzić do płotu. Mocne cięcie jeśli, to tylko na słabych gałązkach. Ile Twoja LO ma lat? Bo moja młoda, sadzona zeszłej wiosny.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 21:11, 09 lut 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33637
Miałaś mocne mrozy? Chorowały Ci te róże w zeszłym roku?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Ewik 21:14, 09 lut 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Tutaj natomiast powstaje nowa rabata , która zakręca za dom Jak widać cos juz podłubałam .

____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 21:18, 09 lut 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Anda napisał(a)
Miałaś mocne mrozy? Chorowały Ci te róże w zeszłym roku?


To zeszłoroczne róze , które rosły bo rosły . Obydwie ładnie wystartowały a potem to raczej wegetowały. Pastelkę dokupiłam do kolezanek , ale z innego miejsce i tamte ok.
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 21:28, 09 lut 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Teraz żurawki po zimie

Niezawodna marmoladka


Moja nn, jedna z pierwszych moich zurawek - mam juz ich sporo a wszystkie wywodzą sie od 1 sztuki


z zieloną nn, mam 2 , jedna kwitnie na czerwono, druga na jasno rózowo



I shanghaj - który raczej nie wygląda wcale i wszystkie takie są a mam ich kilka w różnych miejscach


Inne wyglądają pośrednio .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
bozga 21:33, 09 lut 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
U mnie roślinki w podobnym stadium jak u Ciebie Tylko żaden krokus jeszcze kwiatka nie pokazał
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
Ewik 21:34, 09 lut 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292

____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies