Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z futrzakami i kamieniami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z futrzakami i kamieniami

dajana 00:38, 10 sie 2015


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3753
Dziękuję Ewo za informację o róży ,jeśli się pokłada to ja rezygnuję.Lubię róże o sztywnych pędach Podwiązywanie róż pokładających się jest bardzo bolesne w moim przypadku Jesli chodzi o Eden Rose to miałam juz taką ponad metr.Pierwszy raz kwitła mi dopiero po dwóch latach Ona rosła wolniej od pozostałych,ale byla mocna i piękna .Piszę była bo ją zmarnowałam przy przesadzeniu Złamałam miejsce szczepienia i została mi dziczka Od wiosny mam nową, zachowuje się podobnie, czyli dość wolno rosnie.Dokupię na jesień drugą ze względu na piękne i zdrowe liście,sztywnośc no i cudny kwiat.Szkoda tylko ze nie pachnie. Ale masz piekne kwiatuszki ,jeżówki znam, a te języczki to co to jest . ?
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Ewik 15:55, 10 sie 2015


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Dziewczyny proszę o pomoc , zamawiałam na wiosnę 2 krzaczki Alnwick Rose i mi wydaję sie , że każdy jest inny , czy moze sie mylę .
Za dużo fotek nie mam, kwitły pojedynczymi kwiatkami .
Pierwszy, bardziej wigorny i ładniejszy

Drugi, który rośnie bo rośnie, ale ani różowy , ani pachnący , bez tego kształu, taki płaski
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Iwk4 20:27, 10 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ewuniu,co do róż nie pomogę, bo się nie znam. Ale jeżówki masz śliczne
Róże faktycznie wyglądają na różne
____________________
Ogródek Iwony II
Flower1 20:31, 10 sie 2015


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
hmm..bardzo podobne sa ..moj chopin jak przekwita np.tez juz nie pachnie ..ciezko powiedziec
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
Rench 21:03, 10 sie 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Moja Alnwick Rose dopiero ma pierwsze pączki, nie pomogę,chociaż obydwie sa ładne

Madżenka ma ją dłużej zapukaj do niej
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Ewik 21:35, 10 sie 2015


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Zapukałam i do Madżenki , mam odpowiedz ze szkółki, są to 2 rożne róże , druga to James Galway
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 21:39, 10 sie 2015


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Nallar napisał(a)
Ewuś, przyszłam napisać że jesteś na liście "zawilce" Jak tylko przekwitną będę robiła paczuszki. Pamiętaj wysłać mi adres do siebie.

Napisz proszę jakie masz roślinki na rabacie z różami.
Wybieram się do szkółki we wtorek po roślinki i nie mogę się zdecydować.


Chodzi tobie o tę okrągłą ? Za dużo tam nie ma : hortensje, róże : :arissa, Grany i Angela, jest tam kalina wanatabe, kilka trawek, rdesty i na obwódce gożdziki, jest tez kępa irysa.
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 21:40, 10 sie 2015


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
dajana napisał(a)
Dziękuję Ewo za informację o róży ,jeśli się pokłada to ja rezygnuję.Lubię róże o sztywnych pędach Podwiązywanie róż pokładających się jest bardzo bolesne w moim przypadku Jesli chodzi o Eden Rose to miałam juz taką ponad metr.Pierwszy raz kwitła mi dopiero po dwóch latach Ona rosła wolniej od pozostałych,ale byla mocna i piękna .Piszę była bo ją zmarnowałam przy przesadzeniu Złamałam miejsce szczepienia i została mi dziczka Od wiosny mam nową, zachowuje się podobnie, czyli dość wolno rosnie.Dokupię na jesień drugą ze względu na piękne i zdrowe liście,sztywnośc no i cudny kwiat.Szkoda tylko ze nie pachnie. Ale masz piekne kwiatuszki ,jeżówki znam, a te języczki to co to jest . ?


Hej, dzieki za odpowiedz, aczkolwiek chodziło mi o Naheme Eden mam, nawet dokupiłam drugą, wioasenna nawet zakwitła
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Karol99 22:05, 10 sie 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Ewik napisał(a)


O jeny ale ladnie i kolorowo. Slicznie jest.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Ewik 22:10, 10 sie 2015


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Dzieki Karol, zapraszam częściej
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies