Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Katkak 20:07, 29 paź 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ale kochany problem . Może ktos z O go przygarnie, skoro u Ciebie nie może zostać. Nie dogadają się z sunia?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
asiak 20:34, 29 paź 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Śliczny koteczek... szkoda maluszka
Skoro nie możesz go przygarnąć, popytaj znajomych, może ktoś zechce przyjąć maluszka i zapewnić mu kochający domek. Daj informację na FB.
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Nallar 20:36, 29 paź 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)
Ale kochany problem . Może ktos z O go przygarnie, skoro u Ciebie nie może zostać. Nie dogadają się z sunia?

Kasiu, to nie o sunię chodzi. Mam porąbanych sąsiadów którzy strzelają wiatrówki do wszystkiego co się rusza. Nie chcę kociaka skazywać na taki los. Jednego kota po postrzale już straciłam, psa muszę pilnować na każdym kroku, ja nie mogę mieć zwierząt. Sunia ma już 11 lat więc jej życie zbliża się ku końcowi podjęłam już decyzję że kiedy ona odejdzie na żadnego zwierzaka się nie zdecyduję.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 20:40, 29 paź 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ja piernicze, to ladne świry. Ja bym to na policję zglosila jakby mi zwierzaka skrzywdzili. Jest na to artykuł Ewciu.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 20:41, 29 paź 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
asiak napisał(a)
Śliczny koteczek... szkoda maluszka
Skoro nie możesz go przygarnąć, popytaj znajomych, może ktoś zechce przyjąć maluszka i zapewnić mu kochający domek. Daj informację na FB.

Masz rację Asiu, jest śliczny i taki milusiński.
Może uda mi się jutro zrobić lepsze zdjęcia, choć model strasznie ruchliwy.
Dam kilka ogłoszeń na portalach jak piszesz. Może ktoś się odezwie.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 20:43, 29 paź 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Zglosilabym to tez do TONZ, zajęli by się tym. Moze anonimowo mozna zgłosić.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 21:20, 29 paź 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)
Ja piernicze, to ladne świry. Ja bym to na policję zglosila jakby mi zwierzaka skrzywdzili. Jest na to artykuł Ewciu.

Artykuł może jest.
Na policji byłam, bo to wydawało mi się naturalne, zgłoszę, zrobią porządek i żadne zwierzę już nie ucierpi. Okazało się że sprawa wzięła tak dziwny obrót że jeszcze trochę to ja bym została ukarana za słowa jakie skierowałam do policjanta który oznajmił mi że to są tylko moje słowa. Dostałam zalecenie założenia sobie kamer, i kiedy to nagram to będzie wtedy dowód na to że to sąsiad. Nie pomogło zaświadczenie weterynarza, śrut wyciągnięty z głowy kota. Moje oświadczenie że śrut przeleciał mi koło nogi i trafił kota. Cała dzielnica wie kto strzela do zwierząt, ale widocznie tym sąsiadom wolno.

To też była znajda, wychowywały się razem z sunią która do dzisiejszego dnia kiedy usłyszy imię naszego kota, próbuje go szukać.


____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 21:27, 29 paź 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)
Zglosilabym to tez do TONZ, zajęli by się tym. Moze anonimowo mozna zgłosić.

Anonimowo nie zrobisz nic. Dzwoniłam do nich (nie anonimowo)ale oni potrzebują wsparcia policji która czeka aż udowodnię im że to sąsiad.
Dziadostwo i już, narobili przepisów, organizacji, komisji a jak przyjdzie coś załatwić to doopa.
Dziwić się że dochodzi do samosądów, to jedyna metoda, złapać i potrzasnąć dziadem.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
asiak 21:30, 29 paź 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Nallar napisał(a)

Kasiu, to nie o sunię chodzi. Mam porąbanych sąsiadów którzy strzelają wiatrówki do wszystkiego co się rusza.

Nie pojęte dla mnie... potwory i bestie, nie ludzie
____________________
AsiaDziałeczka Asi
sylwia_slomc... 21:37, 29 paź 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Ja pierniczę co z tym prawem , że go wyegzekwować obywatel nie może, a potem jak do różnych tragedii dochodzi to zdziwieni, że ludzie nic nie mówili
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies