Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Nallar 14:17, 02 sie 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Kolejna roślinka mnie zadziwiła. Krzewuszka zakwitła po raz drugi, pierwsze kwiaty miała różowe, a teraz ma białe.

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 14:23, 02 sie 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
To moja maleńka trzmielinka i maleńki zebrinusik.

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 16:17, 02 sie 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Jeśli ktoś narzeka na swój trawnik to niech zobaczy jak wygląda mój. Katastrofa.



____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 17:18, 02 sie 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nallar napisał(a)
Kolejna roślinka mnie zadziwiła. Krzewuszka zakwitła po raz drugi, pierwsze kwiaty miała różowe, a teraz ma białe.


Ale numer, Ewcia Ty chyba jakąś magię w tym ogrodzie stosujesz . A trzmielinka i zebrinusik faktycznie bździnki . Buziolki.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 17:47, 02 sie 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)

Ale numer, Ewcia Ty chyba jakąś magię w tym ogrodzie stosujesz . A trzmielinka i zebrinusik faktycznie bździnki . Buziolki.

Sama nie wiem co się dzieje, tyle dziwnych zjawisk i to w jednym roku. Może to temperatura
Zebrinus "tyje" w zaskakującym tempie, mam dwa takie okazy. Dwa lata temu planowałam go przesadzić, ale skończyło się na planach, teraz to już chyba nie dam rady. a na rabacie robi się ciasno.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 18:02, 02 sie 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nallar napisał(a)

Sama nie wiem co się dzieje, tyle dziwnych zjawisk i to w jednym roku. Może to temperatura
Zebrinus "tyje" w zaskakującym tempie, mam dwa takie okazy. Dwa lata temu planowałam go przesadzić, ale skończyło się na planach, teraz to już chyba nie dam rady. a na rabacie robi się ciasno.

Ewcia, a nie dasz go rady jakoś podzielić? "Odchudziłby się" nieco i miejsca byłoby więcej . Ale sama chciałabym żeby mój był już taki piękny . A ile Twój ma wiosen?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 18:20, 02 sie 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Kasiu, na wiosnę próbowałam pobrać z niego sadzonkę, musiałam użyć siekiery, ma tak zwartą bryłę, że inaczej nie dałabym rady. Wiosenek ma 4, ale jak porównuję go z innymi 4latkami to mój jest obszerniejszy. Coś będę musiała z tej rabaty zabrać innego, jeśli zebrinus postawi veto.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 21:39, 02 sie 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ale trzeba przyznać, że jest piękny . Mój jeszcze młodziak, rośnie dopiero od zeszłego roku, ale ciut "przytył", w każdym razie już go widać na rabatce .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
katarzynkak 22:09, 02 sie 2014


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Jestem Ewcia

Nie narzekaj na trawnik, gdybyś moj zobaczyła... szkoda gadać

U mnie też krzewuszka kwitnie na biało,a wcześniej była różowa jakieś cuda wianki

____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
Nallar 22:12, 02 sie 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
katarzynkak napisał(a)
Jestem Ewcia

Nie narzekaj na trawnik, gdybyś moj zobaczyła... szkoda gadać

U mnie też krzewuszka kwitnie na biało,a wcześniej była różowa jakieś cuda wianki


To zupełnie jak moja. A już myślałam, że tylko u mnie takie anomalia.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies