Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ..marzy mi się ogród ...

Pokaż wątki Pokaż posty

..marzy mi się ogród ...

Gosia_S 20:15, 02 kwi 2014


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Róże całkiem fajnie odbiły, co bardzo mnie cieszy
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
madzielena 09:13, 03 kwi 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 656
Słodkie te koszyczki z bratkami...

Napisz kto użytkuje ogród - dorośli/dzieci? zwierzaki jakieś? Widzę jakieś pnącze na kratkach i rośliny przy podjeździe... co to?

PS. Bardzo ładny dom i taras Zerknij do wątku Marzeny2007 - ma piękny ogród!

____________________
Magda - Działeczka koło Muzeum
BASIA8 09:20, 03 kwi 2014


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witaj Gosiu na Ogrodowisku - będąc u Beatki w ogródeczku trafiłam do Ciebie - fajnie że grupa świętokrzyska powoli rośnie w siłę. Masz bardzo ładny dom i dużo miejca na ogród. Zapraszam Cię do Doliny Muminków w wolnej chwili
Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Gosia_S 11:30, 03 kwi 2014


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
madzielena napisał(a)
Słodkie te koszyczki z bratkami...

Napisz kto użytkuje ogród - dorośli/dzieci? zwierzaki jakieś? Widzę jakieś pnącze na kratkach i rośliny przy podjeździe... co to?

PS. Bardzo ładny dom i taras Zerknij do wątku Marzeny2007 - ma piękny ogród!



Dziękuję Madziu za miłe słowa. Otóż użytkownikami ogrodu są w zasadzie 3 osoby: mój mąż, córka i oczywiście ja. Przy tarasie posadzone są róże z czego jedna pnąca (czerwona), to co zobaczyłaś przy podjeździe to zwykłe tuje, które mają stworzyć zielony żywopłot, ale na to potrzeba troszkę czasu
W zeszłym tygodniu wymyśliłam sobie, że przy tym dużym tarasie brak roślin, wsadziłam na razie wierzbę, ale muszę przemyśleć co posadzić w jej towarzystwie. Oczywiście w czerwcu na tarasie królują pelargonie, ale póki co jest nieco smutno...
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Gosia_S 11:46, 03 kwi 2014


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
BASIA8 napisał(a)
Witaj Gosiu na Ogrodowisku - będąc u Beatki w ogródeczku trafiłam do Ciebie - fajnie że grupa świętokrzyska powoli rośnie w siłę. Masz bardzo ładny dom i dużo miejca na ogród. Zapraszam Cię do Doliny Muminków w wolnej chwili
Pozdrawiam.


Witaj Basiu, dziękuję Ci za miłe powitanie. Już zaglądam do Doliny Muminków

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
ruda 14:07, 06 kwi 2014


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 92
Dziękuję za wizytę
Wiesz, tymi sumakami się nie przejmuj bo ja też mam trzy i bardzo je lubię choć podnoszą kostkę i nic nie chce pod nimi rosnąć Ale mają taki fajny orientalny pokrój.
ogródek masz zadbany, teraz tylko dopracuj go po ogrodowiskowemu i będzie czad
____________________
Ogród Rudej pod lasem
Gosia_S 20:17, 06 kwi 2014


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Dziękuję Ruda za ciepłe słówka, sumaki jako pierwsze zawitały w moim ogrodzie, mają w sobie coś takiego, co nie pozwala mi ich wyrzucić Ale masz rację jeszcze dużo pracy w mój kawałek działki trzeba włożyć, żeby stała się upragnionym ogrodem. Będę się starać, a jak wyjdzie to czas pokaże
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
pagap 20:27, 06 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Witaj, na bierząco pokazuj nam swoje poczynania ciężko pracuj w swoim ogrodzie a na pewno się odwdzięczy, pozdrawiam i zapraszam do nas, Aga
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Gosia_S 21:59, 06 kwi 2014


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
pagap napisał(a)
Witaj, na bierząco pokazuj nam swoje poczynania ciężko pracuj w swoim ogrodzie a na pewno się odwdzięczy, pozdrawiam i zapraszam do nas, Aga


Witaj, napiszę krótko: byłam, zobaczyłam, zachwyciłam się...
Pozdrawiam
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Gosia_S 22:01, 06 kwi 2014


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
..jeszcze czekają na swoje miejsce..
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies