Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy ogrod cz II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy ogrod cz II

Kondzio 14:45, 19 sie 2016


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Pszczelarnia napisał(a)
Ogród Kasi B. - mekka dla głodnych wiedzy i nienasyconych wrażeń ogrodników.


To prawda szczera, a sami ogrodnicy cudowni i gościnni, dostaliśmy nawet 'gift box' z warzywami z ich ogródka i konfiturą truskawkową, które ze smakiem skonsumowaliśmy.
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Pszczelarnia 14:47, 19 sie 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Kondzio napisał(a)


To prawda szczera, a sami ogrodnicy cudowni i gościnni, dostaliśmy nawet 'gift box' z warzywami z ich ogródka i konfiturą truskawkową, które ze smakiem skonsumowaliśmy.


.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Kondzio 14:49, 19 sie 2016


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
dajana napisał(a)
No widzisz Konradzie ile miłych słów każdego dnia słyszysz od kobitek Nie chce się po nikim powtarzać , dlatego cichaczem podziwiam wasz ogród ,nawet w biegu do was wpadam Dziękuję za wizytę to było bardzo miłe z twej strony .Czytam, choć pobieżnie o pasternaku. Wielu z was nawet nie wie że kupuje go w sklepie jako pietruszkę czy to naciową czy w korzeniu Szczególnie wiosną pietruszki nie uświadczysz to jest właśnie pasternak co sprzedają w sklepach warzywnych .Ja go potrafię odróżnić z wyglądu .Lubię pasternak choć do rosołu się nie nadaje, zbyt słodki natka z niego na wszystko, tylko nie do rosołu. Pasternak zawsze zachwalała moja babcia no i mama, warto go mieć w ogrodzie .Lubi podłoże takie jak marchew czyli niezbyt zasobne Zawsze zostawiam dwa zagonki jesienią bez obornika ,czym uboższa ziemia tym lepsza marchew i pasternak .Wkładam do ziemi korzeń tak samo jak korzeń pietruszki i mam dwa rodzaje naci na kanapki na cały sezon .Zasianą pietruszkę natomiast mam dwa lata bez wyciągania z ziemi na zimę .Pasternaku jeszcze nie siałam .Pozdrowienia dla ciebie i Andrzeja


Dziękujemy bardzo za miłe słowa i wirtualne odwiedziny my pasternak też lubimy, choć do rosołu rzeczywiście za słodki
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 14:51, 19 sie 2016


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Pszczelarnia napisał(a)


Czyli trzeba mieć talent.


Wystarczy nie przekombinować
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
abiko 15:45, 19 sie 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8417
Konrad, gratuluję artykułu. Macie piękny ogród, niesamowicie klimatyczny. Ściskam Was obu mocno.

____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Kondzio 15:47, 19 sie 2016


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
abiko napisał(a)
Konrad, gratuluję artykułu. Macie piękny ogród, niesamowicie klimatyczny. Ściskam Was obu mocno.



Bardzo dziękujemy
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
mira 23:14, 19 sie 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Kondzio napisał(a)




Astry pokażemy jak większość zakwitnie, na razie kwitną astry gawędki, astry Frikarta, astry radula i aster macrophylus 'Twilight', zaczyna aster laevis 'Arcturus'.

No to rzeczywiście jeszcze mało kwitnie


Z cebulowych chcę zamówić szachownice perskie dla towarzystwa bodziszków żałobnych, czosnki bułgarskie w sporej liczbie i krokusy dla pszczół


Ja dziś posadziłam "aż" 3 cesarskie korony, plany cebul super zwłaszcza tych szachownic ciekawa jestem.
Czosnki bułgarskie bardzo lubię i wtykam je ale muszę poczytać o nich bo mi się wykładają a nie stoją na baczność może za płytko sadzę-
no ale w tym roku to sadzić będę przecież profesjonalnie
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Kondzio 13:22, 20 sie 2016


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
mira napisał(a)


Ja dziś posadziłam "aż" 3 cesarskie korony, plany cebul super zwłaszcza tych szachownic ciekawa jestem.
Czosnki bułgarskie bardzo lubię i wtykam je ale muszę poczytać o nich bo mi się wykładają a nie stoją na baczność może za płytko sadzę-
no ale w tym roku to sadzić będę przecież profesjonalnie


Plany planami, a właśnie zaszedłem do pewnego sklepu o nazwie owada, zjadającego mszyce i zakupiłem narcyzy różnego sortu i jednego czosnka Mont Blanc(więcej nie znalazłem

Czy będziesz sadzić profesjonalnym sprzętem w koszyczkach
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
renatamama3 15:33, 20 sie 2016


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Kondziu w mojej Biedrze są te czosnki ,tzn były wczoraj ,wiesz że skrócił Ci się dojazd w moją stronę ?
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
kasiek 19:54, 21 sie 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21481
No jak tam Ci idzie pielonko ? A i dobrze że pada bo trawniki odżyją
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies