Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy ogrod cz II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy ogrod cz II

mira 11:29, 05 cze 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Pszczelarnia napisał(a)
Ach i och! Po prostu dobry program. Wszystko zostało pokazane i opowiedziane.

To teraz nastanie nowa moda ogrodowa, przycinamy krawędzie w czerwonych butach?

Wprowadzamy nostrzyk i szczeć.




Szczeć mi się wysiała nostrzyk posiałam ale nie wiem gdzie się zapodział z butami dam radę, narzędzia do kancików takiego nie mam - mam inne no ale żeby mieć kanciory trzeba mieć ten trawniczek pośrodku bylinowych łanów.

Jeszcze na forum nie gratulowałam. Cieszę się bardzo że Wy jesteście zadowoleni i wyobrażam sobie jakiego kopa dala emisja tego programu.
Ja oglądałam trochę jednym okiem w dużym towarzystwie rodziny ale o dziwo zauważyłam że mój m.oglądał i stwierdził że super wyszło i ogród i Wy bardzo fajnie opowiadaliście.
Te kręciołki z warzywnika tylko nabierają wartości - cena rośnie hihi.
Pozdrawiam, gratuluję czekam z szampanem .
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Pszczelarnia 12:24, 05 cze 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
mira napisał(a)


Szczeć mi się wysiała nostrzyk posiałam ale nie wiem gdzie się zapodział z butami dam radę, narzędzia do kancików takiego nie mam - mam inne no ale żeby mieć kanciory trzeba mieć ten trawniczek pośrodku bylinowych łanów.

Jeszcze na forum nie gratulowałam. Cieszę się bardzo że Wy jesteście zadowoleni i wyobrażam sobie jakiego kopa dala emisja tego programu.
Ja oglądałam trochę jednym okiem w dużym towarzystwie rodziny ale o dziwo zauważyłam że mój m.oglądał i stwierdził że super wyszło i ogród i Wy bardzo fajnie opowiadaliście.
Te kręciołki z warzywnika tylko nabierają wartości - cena rośnie hihi.
Pozdrawiam, gratuluję czekam z szampanem .


Te kręciołki to sobie właśnie za granicą kupiłam, bo w PL były tylko raz w jakimś sklepie na A. lub L.. Były lekko przecenione jako, że klienci pomidory już wysadzili.

Jak się wzorować to na całego.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Basilikum 14:33, 05 cze 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
nie zapomnijcie kto pierwszy mial kreciolki
u nas tego pelno w kazdym markecie
a Kondrad cos mowil, ze w markecie budowlanym na O kupil

Ale butow czerwonych nie mam ale kancikow tez byly ale sie zmyly
Moj M nauczyl sie wypowiadac "kostrzewa" ciekawa jestem jak sobie ze szczeciem poradzi
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
martaibartek 06:36, 14 cze 2018


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Cudowny odcinek Mai! Jeden z ciekawszych
Ogród zachwycający!!! a wy bardzo sympatyczni i naturalni
____________________
Urszulla 12:47, 30 cze 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Wasz ogród znam z O. ale chyba nie za dobrze, Maja dopełniła wizję realną choć po jej programie i tak czuję niedosyt nie ma to jak stanąć w ogrodzie zobaczyć i poczuć w realu

A propos komentarza do programu najbardziej byłam zaskoczona przejeżdżającym pociągiem i długością działki. Co do roślin nie jestem zaskoczona bo wiem że macie prawdziwy bylinowy ogród i naturalistyczny.

A przygnała mnie dziś prośba o identyfikację odmiany rodgersji (str.1081)którą miałam okazję przygarnąć o sąsiadów ogrodników. Z internetu wiem że opisywałeś te rośliny na jakimś forum.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
MariaJ 16:45, 30 cze 2018


Dołączył: 11 lut 2018
Posty: 233
Witam,

oglądałam w Mai w ogrodzie Twój ogród. Dużo u Ciebie dzikich roślin, czy posiadasz w swojej kolekcji cykorię podróżnik? Widziałam ją ostatnio na rowach i wygląda cudnie . Zapraszam do mojego akacjowego ogrodu.

Pozdrawiam
Maria J.
____________________
MariaJ ogród pod akacjami
Kondzio 19:01, 30 cze 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Basilikum napisał(a)


a czekaj to ja dziekuje jeszcze zapomnialam napisac, ze po obejrzenniu programu moj zmeczony Emus wylazl wczoraj do ogrodu zaplanowal altane ustawil mi ta balie, na ktora miales pomysl by z niej oczko wodne zrobic (fotki u mnie) i bedziemy ciagnac to podwyzszona rabate do grilla a miejsce wypoczynkowo biesiadne bedzie po drugiej stronie tegoz.

Fajnie, jeśli do czegoś Was zainspirowaliśmy

____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:04, 30 cze 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Mala_Mi napisał(a)

I tym sposobem Kondzio ... przyłożył się do poprawy Twego ogrodu I do poprawy męża, ale z tym różnie bywa. Konrad słyszał u mnie co się może stać jak nieumny chłop ostanowi pomóc .. Wszystkie jeżówki wypielone z rabaty.. a jaki dumny chłop był.. Oczywiście to nie mój chłop tylko u znajomych


Aniu, ja chętnie wyplewiłbym trochę jeżówek z Twojego ogrodu. Można by zagrać rolę nieumnego chłopa...

____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:11, 30 cze 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Basilikum napisał(a)
moj Chlop w sumie calkiem poprawiony, tylko on poprostu czasu nie ma bidulek. Wiec musze takie zrywy i luki wykorzystywac z checiami duzo lepiej jest plany mamy ale od teraz skrocil czas pracy i kazda srode a wona wiec i dla ogrodu cos skapnie z tego czasu


Twój chłop to wykorzystuje czas w 150%. Ja nie wiem jak można pracować zawodowo, prowadzić niemałą hodowlę owiec i jeszcze mieć mnóstwo czasochłonnych zajęć w domu i ogrodzie. Szacun!
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:13, 30 cze 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
eee_taam napisał(a)


a ja bym sobie takie kupiła ..tylko nie wiem gdzie?


My kupowaliśmy w markecie O., ale raczej już nie dokupimy...

____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies