Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

Juzia 23:14, 25 sty 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38877
gierczusia napisał(a)


Też tak mówię .. Twój awaterek taki podobny kolorystycznie do mojego ,że mi czasem umykasz


A ja myślałam, że to Ty napisałaś o tej chodakowskiej...
Chyba jedno z Was musi zmienić avatara
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Kasya 01:57, 26 sty 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42251
No nie... 10 str w 1 dzień ??
Jutro poczytam, dzisiaj tylko pozdrawiam
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
gierczusia 21:44, 26 sty 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Juzia_G napisał(a)


A ja myślałam, że to Ty napisałaś o tej chodakowskiej...
Chyba jedno z Was musi zmienić avatara


Noo widzisz .. Czyli jednak się myli.....ale ja do swojej jaszczury jestem baardzo przywiązana .. Nie zmieniłam jej od początku mego trwania na ogrodowisku
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:47, 26 sty 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kasya napisał(a)
No nie... 10 str w 1 dzień ??
Jutro poczytam, dzisiaj tylko pozdrawiam


Kasiu .. To był dzień pod względem stron zaiste wyjątkowy .. Ale jakże konstruktywny burza mózgów była straszna , sorry ,źe nam tyle zatrwało dojście do konsensusu następnym razem postaramy się szybciej

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Kacha123 21:04, 27 sty 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Ela czy Ty tam już kopiesz pod nowe oczko? Co tu taka cisza?
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
AsiaK_Z 13:38, 28 sty 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
gierczusia napisał(a)


.. Koffana .. Ty tylko dawaj mi adresa i ja Ci wyśle ten pieruński śnieg tirem u mnie jest go poood dostatkiem .. A tak na poważnie..byłam zaskoczona Twoim postem , wydawało mi się że ta klęska śniegowa dotknęła dosłownie wszytskich .

A co do picia..sama wczoraj sprawdzałam czy moj ostatni alkoholowy nabytek czyli cydr nie jest spleśniały ... Nie był , uffff

Ps. U mnie w domu mamy takie powiedzonko ,źe jeśli jest coś co ,mamy baardzo ochotę spróbowac a w zasadzie nie powinno sie ( na przykład świeżo upieczone ciasto, gorące po wyjęciu z piekarnika , oficjalnie szkodliwe na żołądek to wtedy mówimy: musze skosztować ,żeby sprawdzić czy nie jest spleśniałe noooo ,żebyście sie wy nie potruli

I tak to u mnie jest z tym pleśnieniem

Więc i Ty chyba możesz sprawdzić czy Ci tam jakoweś winko nie spleśniało, tylko potem raczej pracy nie pisz ... Chyba źe dotyczy fantastyki albo baśni , ale z tego co pamiętam to chyba nie ten kierunek

Ściskam mocno


Znalazłam jakąś butelkę, z szatańskim płynem. Ki czort mnie podkusił ? Nie wiem. Pleśni nie było, a teraz czytam rozdział czy jakiś byków nie zrobiłam. A Elka mówiła, pijesz - nie pisz
Pozdrawiam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
gierczusia 15:50, 29 sty 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kacha123 napisał(a)
Ela czy Ty tam już kopiesz pod nowe oczko? Co tu taka cisza?


Nawet nie wiesz , jak bardzo bym chciała .. Ale jak sie tu przez te tony śniegu przekopać ???.. Kombinuję teraz jakie materiały wykorzystać ,źeby pasowało i skąd wytrzasnąć takie wylewki szpanerskie..noo i jakie płyty ..zaś mam o czym dumać
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Kacha123 15:53, 29 sty 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Super wylewki robi oase - do ścian wodnych i "wolnostojące"
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
gierczusia 15:56, 29 sty 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)


Znalazłam jakąś butelkę, z szatańskim płynem. Ki czort mnie podkusił ? Nie wiem. Pleśni nie było, a teraz czytam rozdział czy jakiś byków nie zrobiłam. A Elka mówiła, pijesz - nie pisz
Pozdrawiam


....Noo czytaj , czytaj.. Czyś tam o latających potfforach nie pisała .. Bo by chyba nie konweniowało .. Grunt ,ze pleśni nie było ...a z opisu i sformułowania " szatański " rozumie ,źe doooobrze zadziałał , caałkiem doooobrze
Uśmiałam się , jesteś niemożliwa
Ściskam Asiu , widzę ,źe robota idzie do przodu
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:57, 29 sty 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kacha123 napisał(a)
Super wylewki robi oase - do ścian wodnych i "wolnostojące"


Oooooo ... Dzięęękiiiii .. Zaraz lecę wyguglać
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies