Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

gierczusia 16:23, 19 kwi 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Witajcie
Nie minął mi jeszcze tysiączek w poprzednim wątku , ale to nie osiągnięcie konkretnego limitu skłania mnie do otwarcia nowego .. Po prostu .. ten wątek nie będzie już o mikro ogrodzie tylko o jego ( najpierw ) rozrastaniu a potem tworzeniu

Witam zatem Wszystkich serdecznie Nowych Czytających i Starych Wyjadaczy Przyjaciół , z którymi spędziłam masę cudownych chwil mam nadzieję, że pomożecie wybijecie z głowy durne pomysły , pokierujecie na właściwą drogę pokażecie to , czego sama nie będę w stanie dojrzeć

A teraz ... do rzeczy
Kto był w mikro ogrodzie , lub też śledził wątek zawzięcie to wie, że problem płotu zbyt blisko i wizji domu weselnego tuż za granica działki był bardzo palący .. czyniliśmy starania by coś z tym zrobić , ale wszystko spaliło na panewce .. jednak niedawno ruszyliśmy sprawę na nowo i takim oto sposobem geodeta juz wytyczył działkę chciałam czekać z tym wątkiem do podpisania umowy , ale doszłam do wniosku , że jak już będzie akt własności , to ja już będę chciała kopać , grodzić itp a nie dopiero zabierać się za planowanie tak więc mam nadzieję, że nie zapeszę i wszytko dobrze się skończy

Wiec zapraszam
Najpierw " przyczyna " całego tego zamieszania ... geodeta



A to moje plany.. Oba zakładaja altanę w lewym tylnim rogu..to będzie najspokojniejsze miejsce..oraz placyk z leżaczkami..no i oba plany sa "miękkie"..na tym kończa się podobieństwa..na planie A chodzimy po trawniku w kształcie esa floresa..na planie B sa już ścieżki a trawniki maja kształt zblizony do okręgów...hmmmmm...no i tak to widzicie ?? czekam na wszelkie sugestie

____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AsiaK_Z 16:25, 19 kwi 2018


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Powtórzę jeszcze raz Hurrrrraaaaaaaa!!!
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 16:30, 19 kwi 2018


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Na planie i altanka, i Placyk Leniucha z leżaczkiem? Czy ławeczką? Mikro już nie.... tylko Makro Ogród ale kalafa mi sie śmieje... gdyby nie uszy uśmiech bym miała dookoła głowy

Obie wersje mi się "podobieją"
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Anda 16:52, 19 kwi 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33132
Gratuluje Gierczusiowe makro Super
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasya 17:02, 19 kwi 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41551
No dobrze ze nie przegapiłam
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
gierczusia 17:35, 19 kwi 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Jesteście NIESAMOWIIITE ... Jeszcze nawet powiazać z sobà nie zdażyłam...
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Juzia 17:49, 19 kwi 2018


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38177
O jaaa!!!!
Ale wypas!

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
AgnieszkaW 18:57, 19 kwi 2018

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Super, ależ się cieszę. Gratulacje. Będziemy tu, na Ogrodowisku, tworzyć nowy ogród
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
gierczusia 20:29, 19 kwi 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)
Na planie i altanka, i Placyk Leniucha z leżaczkiem? Czy ławeczką? Mikro już nie.... tylko Makro Ogród ale kalafa mi sie śmieje... gdyby nie uszy uśmiech bym miała dookoła głowy

Obie wersje mi się "podobieją"

Altanę obstalował mój chop i nie ma zlituj placyk z leżaczkami..myślę ,że fajnie się gdziesik wyprościć mam wprawdzie tylko jeden leżak , ale ten feler się jakoś zalatwi
Bardzo się cieszę...choć jeszcze dzielę skórę na niedźwiedziu na działce " wisi " dekret Bieruta, z czterdziestego któregoś, który zaraz potem był uchylony ale w księdze wieczystej został..cośtam o zakazie dzielenia...i gdyby nie ten Bierut , to już dawno sprawa by była klepnięta
Ale..poczekamy jeszcze troszku
Czy myślisz ,że lepiej się przemiesczać po ścieżce czy trawniku ??? Bo mnie ten kształt esa floresa dla trawnika baardzo się podoba..tylko ścieżek mi jakoś w tym układzie brakuje..hmmm
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:32, 19 kwi 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Anda napisał(a)
Gratuluje Gierczusiowe makro Super

Haha gierczusiowe makro tak się będzie nazywał kolejny watek , jak kiedyś dowlokę się do tego tysiaca albo skończę zupełnie etap projektowy
Ps..kulee Ewciu...nic mi z tych nasion nie wyszło stratyfikowałam , w cieple i wilgoci trzymałam..i nicccc
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies